Показано 1–2 із 2 товари
Зображення
Артикул
Товар
Рейтинг
Ціна
Артикул: 120500300107
1 відгук
 • Ширина: 104
 • Довжина, м: 300
 • Колір: блакитний
Артикул: 120500300102
3 відгуки
 • Ширина: 110
 • Довжина, м: 74
 • Колір: блакитний

Для маркування рослин на виробництві використовують спеціальні етикетки. Інформацію на них наносять за допомогою друку на сучасному приладді. Для забезпечення друку використовуються рібони – розхідні матеріали, без яких нанесення на етикетки написів неможливе. Рібон – це спеціальна барвна стрічка, яка використовується для термотрансферного (із застосуванням високих температур) друку етикеток з паперу, плівки та пластику. Вона являє собою поліестерову стрічку з рівномірно нанесеним термоплавким барвником, змотану в рулон.

Рібонова стрічка витрачається разом з рулоном етикеток в принтері методом термопереноса. Розмір стрічки вибирається з урахуванням розміру етикеток – вони повинні відповідати один одному (для 10 м етикеток використовується 10 м рібона). Дуже важливим є правильний підбір рібона і матеріалу етикетки: від цього залежить її зовнішній вигляд і якість (читабельність і зносостійкість).

Рібони бувають трьох класів: Економ, Стандарт і Преміум. Найякісніша і затребувана - стрічка класу Преміум з поліпшеним складом фарбувального шару. Розмір рібона підбирається відповідно до характеристик принтера, а колір - залежно від того, якого кольору етикетку Ви хочете отримати. Найбільш популярні кольори - чорний, червоний, синій і зелений.

Переваги етикеток, надрукованих на такий стрічці:

 • можливість друку етикеток на різних матеріалах (папір, плівка, пластик);
 • обширна кольорова гама;
 • тривалий термін використання етикеток: не вицвітають від УФ-випромінювання і перепадів температури;
 • висока вологостійкість;
 • яскравість, насиченість і чіткість зображення та тексту на глянсевій і пластиковій поверхні етикеток;
 • стійкість до стирання;
 • стійкість до хімічних речовин.

Види рібона 

 1. WAX-рібон – стрічка, за основу в якій взятий віск. Така стрічка призначена для того, щоб друкувати на етикетках матового або напівглянцевого типу. Зберігати виріб потрібно при температурі 0ºС до +40ºС та вологості від 20 до 80%. 
 2. WAX-RESIN – рібон, в основі якого віск та смоли синтетичного походження. Таку стрічку використовують для друку на етикетках глянцевих, картонних, поліетиленових, поліпропіленових. Зберігати рібон потрібно при температурі від 5 до 35 ºС та вологості від 30 до 85%. При зберіганні слід уникати потрапляння на рібон прямих сонячних променів.
 3. RESIN – рібон, в основі якого виключно смоли. Такою стрічкою друкують на поліпропіленових та поліестерових етикетках, а також на поліетилені та текстилі. Такі стрічки гарантують відмінну якість друку. Рібон даного типу стійкий до механічних пошкоджень та різноманітних хімічних речовин. Йому не страшні краплі бензину, спирту, миючих засобів та хлору. Зберігають такий рібон при температурі від 5ºС до +35ºС та вологості повітря від 10 до 85%. Не рекомендується зберігання на сонці.
 4. Resin Textile – рібон, призначений для друку текстильних етикеток (з нейлону або сатину). Віддруковані матеріали витримують прання при високих температурах, відпарювання та інші впливи. Зберігають такий рібон при температурі від 5 до 35 ºС та вологості повітря від 30 до 80%. Не рекомендується зберігання поблизу опалювальних приладів та на сонці.  

Рекомендації по використанню

Для друку слід використовувати тільки той рібон, який відповідає параметрам голівки для друку. Наприклад, є спеціальні види рібона для пласких та кутових ріжучих голівок. 

Обов’язково зберігайте рібон так, як вказано в інструкції – це допоможе запобігти «висипанню» фарби на ті поверхні, які для цього не призначені. Радимо не купувати рібон у постачальників, які викликають сумнів. Звертайте увагу на те, що термотрансферні принтери мають відмінності, згідно голівок для друку – вони поділяються Head та Near Edge. Тому для кожного з видів голівки слід підбирати відповідний рібон. Пам’ятайте, що рулон рібона з рулоном етикеток повинні мати однакову довжину. Також важливо звертати увагу на розмір етикеток. Сумісність рулонів – це головний принцип успішного друку. Щоб отримати чітке і стійке зображення, правильно обирайте як рібон, так і етикетки. 

Як купити якісний рібон для друку

Пропонуємо нашим клієнтам ознайомитися з асортиментом нашого інтернет-магазину «Клуб Рослин». Ми намагаємося презентувати клієнтам тільки якісні зразки від провідних виробників. Тому рібон, представлений у нас, відповідає жорстким європейським стандартам. Друк етикеток з такою стрічкою стане приємним та результативним.  Замовити рібон можна на сайті нашого інтернет-магазину, або за телефонами, опублікованими на сторінках сайту. Наші спеціалісти обов’язково проконсультують вас і допоможуть зробити правильний вибір. 

В інтернет-магазині «Клуб рослин» Ви можете ознайомитися з наявними видами рібонів, вибрати і замовити відповідний тип фарбувальної стрічки, скориставшись порадами досвідчених менеджерів садового центру.