Секатори ARS: робота в задоволення

  • 2020-04-03

Компанія ARS — один з провідних виробників садового інструменту у світі. Японський бренд створив справжні шедеври, якими легко виконувати будь-які роботи на будь-якій висоті. Справжнім досягненням стала добірка секаторів. Насамперед це пов’язано з тим, що компанія ARS, яка з’явилася у 1876 році, розпочала свою тріумфальну ходу зі створення ріжучих інструментів. Спочатку розробники зосередилися на створенні ножів, та після Другої світової війни фахівці компанії зосередилися на створенні ножиць і нарешті почали випускати сакральний для японських садівників інструмент — секатори, за допомогою яких можна було як працювати у фруктовому саду, так і формувати крихітні дерева бонсай.

Інновації від ARS, застосовані при виготовленні секаторів

ARS випускає унікальні інструменти — легкі, гострі, міцні та стійні як до корозії, так і до хімічно активних речовин. Це важливо, адже чимало роботи у саду проводять у сиру погоду, леза витримують вплив активних з погляду хімії соків деяких рослин, до того ж рекомендовано регулярно обробляти леза різноманітними антисептиками, щоб не розносити мікроорганізми від одного дерева чи куща до іншого. Секатори ARS надзвичайно витривалі до всіх зазначених впливів.

Для створення секаторів застосовані особливі марки сталі, покриті нікелем, хромом чи фторвуглецевим покриттям. Особливі способи загартовування металу — температурні, імпульсні — роблять леза пружними, заточування під надзвичайно гострим кутом леза готові різати будь-які гілки, навіть твердих порід дерев.

Японська сталь, що застосовується для створення інструментів, відповідає стандартам JIS, тому вирізняється прекрасними робочими властивостями та неймовірною зносостійкістю.

Перевагу секаторам цього бренду надають також конструкційні особливості:

  • Комплекс Cut and Hold — запатентована система підтримки гілок, квітів чи плодів під час користування секатором. Такий елемент конструкції присутній у лінійках 120DX-T, 120EU-R, 150, 160;
  • Регулювання щільності розташування лез за допомогою центральної гайки;
  • Особлива амортизація, що дозволяє зрізати гілки, не травмуючи руки;
  • Зручні ручки з пластиковим чи гумовим покриттям. Ручки мають асиметричний дизайн, тому під час роботи захват зручний, а долоні не зісковзують.

Розробники пропонують різні варіанти секаторів — є крихітні моделі, які зацікавлять насамперед флористів чи людей, які формують невеликі рослини, що вирощуються у контейнерах чи вазонах. Такі ж секатори використовують для акуратного збору фруктів. Наприклад, для таких цілей застосовують ARS 300L, ARS SE-45, ARS 140LDX.

Є секатори середнього розміру, що застосовуються для розчищання крони дерев від пагонів, які розростаються надміру, для обрізки винограду та плодових і декоративних кущів. Це, наприклад, ARS CB-8, ARS CB-9, ARS 120EU.

Існують у лінійці моделей сучкорізи з довгими ручками, що дозволяють швидко видаляти гілки діаметром 3-5 см. Наприклад, гарним варіантом легкої та зручної моделі є сучкоріз ARS LPB-30S.

Та справжньою гордістю компанії є телескопічні та подовжені моделі секаторів. Ці інструменти затребувані у промислових та приватних садах, де ростуть дерева з великою кроною. Застосування цих інструментів дозволяє пришвидшити процес обрізки великих дерев та зробити цю роботу максимально безпечною, адже садівнику не доводиться ні підніматися по драбині, ні опиратися на ненадійні гілки. Пропонуємо ознайомитися з такими моделями секаторів, що спрощують розчищення крони у важкодоступних місцях.

  • Висоторіз ARS 180LR-2.1 (Японія);
  • Секатор подовжений ARS 160 - 0,6;
  • Секатор подовжений ARS 160 - 0,35;
  • Секатор телескопічний ARS 180 ZR-3.0-5.

Ці інструменти здаються важкими, проте насправді працювати ними досить легко, адже важать вони 300-400 грамів.

Слід зазначити, що приємним бонусом стане придатність секаторів до ремонту — бренд випускає достатню кількість деталей, що зможуть замінити зношені елементи. А встановити їх завдяки простій конструкції секатора зможе навіть недосвідчений садівник.

Інтернет-магазин "Клуб Рослин" пропонує широкий вибір секаторів ARS на будь-який смак і для задоволення будь-яких потреб. Зробіть роботу у садку задоволенням — випробуйте японську якість від провідного виробника інструментів ARS!

Ми гарантуємо розумні ціни та оперативну доставку придбаних товарів по всій території України.

 

Залиште коментар