Секатори телескопічні

Показано 0–16 із 16 товарів
Показано 0–16 із 16 товарів

Секатори телескопічні

Секатор телескопічний – це універсальний садовий інструмент, призначений для роботи у важкодоступних місцях. Такий інвентар значно полегшує роботу садівника завдяки високій ефективності. За допомогою телескопічного секатора можна обрізати дерева висотою від 2 до 6 метрів. При цьому не потрібно використовувати драбину – довгі ручки інструмента дозволяють дотягтися до кожної гілки рослини.

Сучасні телескопічні секатори виготовлені за новітніми розробками і тому мають тривалий термін служби. Купивши подібний інструмент, садівник може бути впевненим, що йому вдасться в короткі терміни привести сад до належного порядку. Адже відомо, що правильна обрізка сприяє здоровому вигляду дерев та їх високій урожайності.

Переваги телескопічних секаторів

 • За допомогою такого секатора можна обрізати високі дерева без використання додаткових пристосувань;
 • Довгі ручки секатора дозволяють здійснення обрізки рослин висотою до 6 метрів;
 • Леза таких секаторів виготовлені з найкращих видів сталі, тому довго тримають первісну заточку;
 • Сучасні виробники створюють телескопічні секатори легкої ваги, що дозволяє здійснювати роботи без надмірної втоми;
 • Ручки телескопічного секатора здебільшого порожнисті, і тому легкі та зручні;
 • Ергономічність телескопічного секатора доволі висока;
 • Висотний секатор дозволяє обрізати як високі дерева, так і низькі чагарники;
 • Ціна на інструмент цілком виправдана, зважаючи на його довговічність.

Використання інструменту

Телескопічний секатор придатний для обрізки рослин будь-яких видів і сортів. З його допомогою можна стригти яблуні, груші, вишні, сливи та черешні. Дещо складніше дається обрізка абрикоса, але при правильному підході секатор здійснює чисті зрізи сучкуватої деревини.

Завдяки ідеальній заточці лез подібні секатори перерізають гілки різних діаметрів. Для того, щоб обрати секатор висотний телескопічний, слід правильно розцінити його подальше використання. Для обрізки товстих гілок слід купувати потужніший інструмент з надійними лезами. Для тонких гілок можуть підійти і звичайні садові ножиці з довгими ручками.

Висотний штанговий секатор

Висотний секатор штангового типу придатний для здійснення робіт  з деревами , що мають висоту близько 4 метрів. При цьому, приєднана штанга розширює можливості – з нею можна обрізати рослини, які доросли до висоти 6 метрів. Загалом, штангові секатори можуть обрізати гілки товщиною близько 32 міліметрів. Якщо потрібно обрізати гілки товщиною 100 міліметрів і більше, до штанги приєднують садову пилу.

За допомогою відповідних секаторів висотних телескопічних збирають урожай на найвищих гілках дерев. Конструкція інструменту передбачає легку роботу з деревами, що мають густу крону – секатор не заплутується між гілок. Інструменти даного типу відрізняються регульованим кутом повороту зрізу.

Звичайні висотні секатори – це більш дешеві аналоги інструментів зі штангою. Їх функціонал фактично однаковий. Як правило, роботи таким секатором здійснюються на висоті 4 метри. Якщо дерева вищі, їх обрізка потребує більших зусиль.

Правила вибору телескопічного секатора

 • Ідеальний спосіб правильно обрати секатор – протестувати його на принесених з собою гілочках;
 • Слід перевіряти надійність рукояток;
 • Не слід спокушатися на дешеву ціну і обирати інструмент, що має частини з пластику або алюмінію– такі секатори швидко виходять з ладу;
 • Для того, щоб купити секатор, поцікавтесь матеріалом леза – краще, якщо це буде загартована сталь;
 • Найкращі секатори мають спеціальне антикорозійне покриття лез;
 • Ручки інструменту повинні зручно лягати в руку;
 • Ергономічність рукояток сприятиме спрощенню роботи в саду.

Де купити телескопічний секатор

Сьогоднішній ринок пропонує телескопічні секатори від різних виробників. Купувати інструмент краще у перевірених дилерів, які можуть гарантувати якість продукції. Пропонуємо ознайомитися з асортиментом секаторів в інтернет-магазині «Клуб Рослин». Компанія має 11-річний досвід роботи з клієнтами. Ми пропонуємо тільки високоякісні телескопічні секатори від провідних світових виробників.

Замовлення легко зробити на сайті магазину, або за допомогою телефонного дзвінка менеджеру. В разі потреби наші спеціалісти дадуть кваліфіковану консультацію, яка допоможе правильно обрати інструмент.

Доставку садових інструментів гарантуємо в будь-яке місто України. Термін доставки складає всього 1 – 2 дні.