Показано 1–1 із 1 товар
Зображення
Артикул
Товар
Рейтинг
Ціна
Артикул: 121001005701
 • Рука: права
 • Вага, г: 135
 • Діаметр зрізу, мм: 10
 • Довжина, см: 18
 • Розмір руки: M-L
 • Країна-виробник: Японія
 • Оборотність ручки: ні
 • Тип: ножиці

Секатори Saboten (Саботен)

Серед представленого на сучасному ринку асортименту садових секаторів вигідно вирізняються інструменти японського бренду Saboten. Секатор Saboten – це відмінна заточка лез, зручні рукоятки та порівняно легка вага. Вироби компанії характеризуються тривалим терміном служби та відмінною функціональністю. Для садівників-професіоналів, любителів у сфері садівництва та працівників на виробництві радимо купити секатори Саботен в нашому інтернет-магазині «Клуб Рослин».

Saboten – гарантія якості

Компанія з Японії здійснює свою діяльність з орієнтацією на розширене коло споживачів. З цієї причини на виробничих потужностях постійно відбувається вдосконалення продукції та розширення асортиментного ряду. Бренд пропонує клієнтам відмінні сучкорізи, бездоганні зразки секаторів та садових пил. Зважаючи на відгуки людей, яким пощастило купити вироби від Саботен, можна стверджувати, що якість продукції бренду завжди на висоті. Всі інструменти створені з проявом турботи до клієнтів.

В компанії Saboten піклуються про безпеку працівників при виконанні садових робіт. Це пояснює, чому інструменти бренду абсолютно безпечні в роботі – вони не призводять до травмування при використанні. Якщо дотримуватися рекомендацій виробників, абсолютно виключена можливість зашкодити здоров’ю.

Для рослин обрізка секатором Saboten є також безпечною – всі культури продовжують активно розвиватися та нарощувати зелену масу. За допомогою інструментів здійснюються акуратні, рівні зрізи, які є абсолютно безболісними для рослин. Обрізані культури не хворіють та швидко адаптуються. Місце зрізу загоюється без проблем в короткі терміни. Рослини активно ростуть та демонструють здоровий вигляд.

Для всіх інструментів, виготовлених в компанії Saboten, характерна бездоганна конструкція. Завдяки конструктивним особливостям секатори бренду легкі у використанні та мають тривалий термін експлуатації. При виробництві не додається жодна зайва деталь – тільки ті складники, які потрібні для того, щоб здійснювати роботи швидко та якісно. Всі деталі інвентарю створені за умови контролю кожного етапу виробництва. Інструменти японського бренду мають естетичний зовнішній вигляд та високі характеристики при експлуатації.

Кожен із секаторів Saboten гранично простий у використанні та не вимагає особливих заходів обслуговування. Для того, щоб зберегти ріжучі властивості, достатньо просто протерти ріжучі частини промасленим шматком тканини. Важливо періодично підтягувати секатори для кращої функціональності. Для зберігання інструменту придатні сухі приміщення, недоступні для дітей.

Секатор Saboten: переваги

 • Вироби мають ідеальні розміри, довжина лез варіюється залежно від призначення;
 • Кожен з інструментів гранично зручний у використанні;
 • Секатори мають полегшену вагу, при цьому експлуатаційні характеристики лишаються незмінними;
 • Леза характеризуються спеціальним антикорозійним покриттям;
 • Ручки інструментів ергономічні, можна підібрати секатор під будь-який розмір руки;
 • Всі вироби японського бренду універсальні і підходять для всіх типів обрізки;
 • Для виготовлення секаторів використовуються тільки перевірені на якість матеріали.

Секатори Саботен в нашому інтернет-магазині «Клуб Рослин» продаються за доступними цінами. Виробник веде привабливу для клієнтів цінову політику, тому товари бренду доступні для

всіх прошарків населення України. Компанія гарантує якість своєї продукції, тому купівля даного інструменту – це вигідне капіталовкладення. Секатор при належному догляді прослужить багато років. Леза за необхідності можна додатково загострювати за допомогою спеціального точильного бруска.

Для того, щоб купити секатор Saboten, достатньо заповнити просту форму на сайті інтернет-магазину «Клуб Рослин». Крім того, ми приймаємо замовлення за телефонами, опублікованими на сайті. Відправлення товарів здійснюється максимально швидко – уже через 1 -2 дні після оформлення заявки ви зможете забрати секатор в будь-якому місті України. Доставка садових інструментів здійснюється в усі регіони країни.