Сітка Клевер

Показано 1–2 із 2 товари
Зображення
Артикул
Товар
Рейтинг
Ціна
Артикул: 120101400802
 • Ширина: 1,5
 • Розмір вічка, мм: 12*14
 • Довжина, м: 100
 • Матеріал: полімер
 • Країна-виробник: Україна
Артикул: 120101400801
 • Ширина: 2
 • Розмір вічка, мм: 12*14
 • Довжина, м: 100
 • Матеріал: полімер
 • Країна-виробник: Україна

Невід'ємною частиною ландшафтного дизайну кожного заміського володіння є доглянутий газон, який прикрашає ділянку і приносить реальну користь: на газоні можна розмістити цікаві композиції з квітів і чагарників, перетворити його в чудове місце для відпочинку, спортивних ігор або обладнати дитячий майданчик. Але навіть постійний ретельний догляд за газоном не зможе вберегти трав'яний килим від загрози його пошкодження кротами, здатними всього за декілька годин перетворити смарагдовий газон в непривабливу ділянку з потворними горбками виритої землі.

Боротьба з кротами довгі роки ведеться різними методами, але вони виявляються малоефективними: використання капканів, пасток, отрута та хімікати приносять тимчасовий ефект і можуть бути небезпечним для навколишнього середовища і навіть загрозою для здоров’я домашніх тварин та людини. Ще один метод боротьби з кротами - використання спеціальних пристроїв-відлякувачів - теж не вирішує проблеми і «псує» зовнішній вигляд газону. Багато садівників використовують в боротьбі з кротами так званий «природний метод» - посадку на ділянці рослин, які «не до вподоби кротам», і гризуни поступово покидають територію. Але для цього потрібен тривалий час і багато праці.

Але є надійний альтернативний метод раз і назавжди позбутися кротів - просто не пустити їх на свою ділянку. Справжньою знахідкою в боротьбі з кротами став винахід спеціальної захисної полімерної сітки - непереборного бар'єру для кротів, практично ідеального засобу боротьби з ними. Сітка від кротів полімерна (Україна) «Клевер» П-12 (0,5х100 м, 1,5х100 м, 2х100 м) представлена ​​в каталозі інтернет-магазину «Клуб Рослин», гарантує 100% захист газону. Сітка з дрібними комірками (12х14 мм) для захисту газону від кротів виготовлена ​​з високоякісного екологічно чистого полімеру з і має наступні характеристики:

 • оптимальне поєднання викокої міцності і жорсткості з малою щільністю і невеликою вагою;
 • екологічна чистота матеріалу (полімеру) і висока стійкість до несприятливих факторів навколишнього середовища (вологість, посуха, мороз), в т.ч. до агресивних середовищ;
 •  велика міцність « на розрив»;
 •  простота монтажу, легкість в експлуатації та транспортуванні;
 •  висока зносостійкість, довговічність, надійність і можливість багаторазового використання.

Особливості укладання і принцип роботи сітки «Клевер»

Перед засівом трави полімерна сітка міцно укладається на підготовлену рівну ділянку землі (майбутній газон) і покривається шаром родючого грунту (5-10 см), на який висіваються насіння газонної травосуміші. Структура сітки має дрібні комірки (12х14 мм), які створюють перешкоду для проникнення кротів на газон, перекриваючи найменшу можливість виходу на поверхню. Міцний «неїстівний» пластик доводиться кротам не “по зубах”, і вони з власної волі покидають ділянку. Для захисту вже створеного газону полімерну сітку вкопують на глибину 30-40 см, але краще створити захисний бар’єр  з неї не після, а до створення газону.

Полімерна сітка «Клевер» багатофункціональна: вона захищає не тільки газон від кротів, але і сам грунт, знижуючи ймовырнысть виникнення ерозії, зміщення і просідання грунту, зміцнює укоси і основу газону, оберігає коріння трави від зовнішніх механічних ушкоджень.

Полімерна сітка «Клевер» зручно укомплектована в рулони (05, 1,5 і 2 м ширини сітки по 100 м в рулоні) і максимально проста в застосуванні: укладання не вимагає ніяких спеціальних навичок і умінь і займає мінімум часу.
На сайті інтернет-магазину «Клуб Рослин» садівники можуть детально ознайомитися з технічними характеристиками високоякісної полімерної сітки «Клевер» для захисту від кротів вітчизняного виробництва і оформити замовлення з доставкою по Україні протягом 1-2 днів.