Складна садова пила Stocker 1419 (Zyklon 180): комфорт, який завжди з тобою

 • 2021-03-31

Італійський бренд садового інструменту своїм головним завданням називає турботу про комфорт покупців. Підсумком такої позиції став випуск складної пилки під назвою Zyklon 180 (модель Stocker 1419). В цій моделі гармонійно поєднуються надійність професійного інструменту і доступна для любителів ціна. «Клуб Рослин» є офіційним дилером бренду Stocker, тому у нас ви можете купити італійські інструменти з максимальною вигодою.

Застосування пилки Zyklon 180

Інструмент, який використовується для обрізки плодових і декоративних рослин, має конструктивні особливості, що відрізняють його від будівельного і побутового інвентарю. Значення має не тільки висота і розташування зубців, але і кут нахилу полотна.

Садову пилку використовують для видалення живих і висохлих товстих гілок, діаметр яких не підходить для секатора та сучкоріза. Проміжок часу, коли бажано здійснювати обрізку, досить обмежений, тому важливо, щоб інструмент був розрахований на тривалу безперервну роботу.

Пила Stocker 1419 (Zyklon 180)
Пила Stocker 1419 (Zyklon 180)

Складна пила Stocker 1419 (Zyklon 180) має саме ті якості, які нададуть задоволення від тяжкої праці в саду та зроблять її комфортною.

Кут нахилу леза розрахований таким чином, щоб максимально точно передавати зусилля. Це дозволяє не перенапружувати руку й уникнути втоми та травм. Ергономічне руків’я зручно лягає в руку середнього розміру.

Руків’я складається з двох компонентів: міцного пластику та синтетичної гуми. На гумових вставках присутня додаткова перфорація, завдяки чому рука не зісковзує в процесі роботи. Додатково цьому перешкоджає загнутий кінець руків’я, так що пилкою Штокер можна працювати навіть мокрими руками. При цьому завдяки яскравому забарвленню руків’я ножівку видно здалеку, тому загубити її на просторах саду досить складно.

Окремо варто звернути увагу на кріплення руків’я. Прикручене до леза металевим гвинтом, воно тримається надійно і не розхитується з часом. При цьому зовнішня накладка із пластику з глибоким прорізом дозволяє розібрати інструмент практично будь-яким підручним засобом.

Дізнатися більше про пилку Zyklon 180 від бренду Штокер і розглянути її під всіма кутами можна в відеоогляді нашого експерта по садовому інвентарю.

Характеристики складаної пилки Stocker 1419 (Zyklon 180)

 • виробник – Stocker (Італія);
 • матеріал руків’я – поліпропілен;
 • матеріал накладки – синтетична гума;
 • матеріал леза – загартована сталь;
 • антикорозійне покриття – хромове напилення;
 • довжина леза – 19 см (18 см, зазначені виробником, – це довжина різальної поверхні);
 • довжина в складеному стані – 23 см;
 • загальна довжина – 42 см;
 • вага – 192 г;
 • напрямок різу – на себе.
Лезо до пилки Stocker 1419 (Zyklon 180)
Лезо до пилки Stocker 1419 (Zyklon 180)

Особливості складної ножівки Stocker

Перевага складної пили в тому, що її легко зберігати й переносити без ризику отримати випадкову травму. Це ж робить ножівку зручною для використання в походах – в складеному стані вона займає мало місця і не зіпсує рюкзак і інші речі.

Окремо варто зупинитися на лезі. Для його виготовлення використовується високоякісна сталь, що пройшла імпульсне загартування і покрита хромовим напиленням. Імпульсний гарт робить метал твердішим, аніж при загартуванні традиційними методами, тому гострота заточення зберігається в 5 разів довше, ніж в інших ножівок.

Відстань між зубцями досить велика, завдяки чому полотно не забивається тирсою і сміттям. Висота й форма зубців дозволяє без проблем пиляти сиру деревину, при цьому зріз виходить гладким. Якщо додатково використовувати садовий вар, то загоєння рани на гілці пройде швидко і без ускладнень у вигляді грибка та інших захворювань.

При необхідності лезо до пилки легко поміняти на нове, завдяки чому можна значно заощадити і отримати оновлений інструмент.

Купити складну пилку Stocker 1419 (Zyklon 180) можна в інтернет-магазині «Клуб Рослин». У нас тільки якісний інструмент, доступна ціна і грамотний персонал, який відповість на всі ваші запитання. Замовляйте садовий інструмент в «Клубі Рослин», і ми доставимо його зручним для вас способом в будь-яку точку України.

Садова пила Stocker 1419 (Zyklon 180)
Садова пила Stocker 1419 (Zyklon 180)

Залиште коментар