Професійний сучкоріз ARS LPA-30L: прості рішення – відмінні результати

Складно переоцінити важливість сучкорізу типу гільйотини для регулярного догляду за дорослим садом. Різні породи дерев, необхідність видаляти зрілі гілки, часто засохлі або травмовані – це реальність, з якою стикаються як професіонали, так і любителі. І тут з'являється японець ARS LPA-30L – невеликий і легкий. Той, який виконує важку роботу швидко, ефективно і без додаткових умов.

Особливості сучкоріза AРС LPA-30L

Видалення засохлих гілок, обрізка деревини твердих порід – наприклад, горіха, вимагає чималих фізичних зусиль з боку садівника. Щоб зробити це невимушено, простим методом відсікання, потрібно володіти не тільки рішучістю, а й розвиненою мускулатурою.

Сучкоріз ARS LPA-30L

Оскільки далеко не всі садівники вільний час проводять в тренажерному залі, японська компанія ARS Corporation придумала вихід – сучкоріз LPA-30L. Головна особливість моделі – механізм мультиплікації зусиль, що представляє собою двохважельне плече з плавучою точкою опори (довгий паз). Подібний механізм знижує витрати фізичної сили на третину, а то й більше, дозволяє збільшити продуктивність роботи. Простота рішення не зменшує надійність вузла, не підвищує ціну виробу і не вимагає додаткового обслуговування.

Додатковий момент, який оцінять професіонали – форма головки інструменту: при всій його потужності вона вузька і витончена. Це відкриває доступ в складні місця, дозволяє проводити видалення гілок максимально близько до стовбура, всередині густих крон або біля самого кореня.

Технічні характеристики

Професійний дворучний сучкоріз ARS LPA-30L типу гільйотини – перевірена часом модель, яка оснащена дотепним механізмом для полегшення роботи садівника:

  • довжина – 80 см;
  • вага – 1090 г;
  • лезо – 100 мм.

Сучкоріз ARS LPA-30L

Розкриття лез доходить до 70 мм, але оптимальний, рекомендований виробником зріз – 40-45 мм. Однак він без проблем видаляє і товстіші (м'яких порід або живі) гілки, тому цей інструмент можна купити для роботи не тільки в аматорському, а й в інтенсивному саду.

Тіло руків’я інструменту виготовлено з алюмінієвого сплаву, самі руків’я пластикові, комфортні тактильно, нековзної текстури. Їх зручно тримати як голими руками, так і в рукавичках, в чому можна переконатися в нашому оглядовому відео:

Різальні крайки виконані із загартованої високовуглецевої сталі та покриті фторовуглецевою смолою, що збільшує продуктивність і запобігає налипанню рослинних залишків. Технологія Hard-Chrome забезпечує захист від іржі, довговічність і функціональність заточених крайок.

Догляд і обслуговування

Садовий інструмент з заточеними різальними крайками рекомендують зберігати в сухому місці, не допускати промерзання і занадто сильного перегріву. Після роботи його потрібно очистити сухою ганчіркою.

Щоб будь-який ручний садовий інструмент служив вірою і правдою довгі роки, за ним потрібно доглядати – періодично чистити, змащувати, заточувати – це аксіома. Однак через наявність механізму мультиплікації в розбиранні сучкоріза ARS LPA-30L є невеликі нюанси, пов'язані з послідовністю розкручування вузлів. Тому перш ніж приступити до обслуговування, бажано подивитися детальну покрокову відеоінструкцію від нашого експерта:

Замовити та купити сучкоріз з коваделком ARS LPA-30L можна в інтернет-магазині садового центру «Клуб Рослин», який є офіційним дилером бренду в Україні та гарантує прийнятну ціну. Компанія забезпечує доставку товару і комплектувальних елементів в будь-який куточок країни.

  • Дата публікації: 03.01.2021


Відгуки користувачів про

0 Коментарів
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Кембрик для підв'язування рослин Agrario: швидко, надійно, зручно

Щоб не витрачати багато часу на підв'язування і захистити рослину від пошкоджень, рекомендуємо купити якісний кембрик Agrario для підв'язування рослин від надійного українського виробника ...

Електричні обприскувачі Stocker: більше роботи, менше втоми

Щоб виконувати садову рутину швидко та отримувати задоволення від виконаної роботи, а не біль у м'язах, рекомендуємо купити електричні обприскувачі італійської компанії Stocker ...

Рандеву у Клубі: Літо 2021. Семінар для ландшафтних дизайнерів 20-22 серпня

Клуб Рослин продовжує серію Рандеву та запрошує колег провести три спекотні літні дні в колі друзів та однодумців! Чекаємо на Вас 20-22 серпня ...

Пік цвітіння лаванди на «Казкових Полях» поблизу Львова

Розпочався пік цвітіння лавандового поля на «Казкових Полях». Цей короткий період зазвичай триває два тижні. Зараз масово цвіте лаванда Platinum Nico, а сорт Hidcote Blue вже завершує цвітіння ...