Професійний сучкоріз ARS LPA-30L: прості рішення – відмінні результати

Складно переоцінити важливість сучкорізу типу гільйотини для регулярного догляду за дорослим садом. Різні породи дерев, необхідність видаляти зрілі гілки, часто засохлі або травмовані – це реальність, з якою стикаються як професіонали, так і любителі. І тут з'являється японець ARS LPA-30L – невеликий і легкий. Той, який виконує важку роботу швидко, ефективно і без додаткових умов.

Особливості сучкоріза AРС LPA-30L

Видалення засохлих гілок, обрізка деревини твердих порід – наприклад, горіха, вимагає чималих фізичних зусиль з боку садівника. Щоб зробити це невимушено, простим методом відсікання, потрібно володіти не тільки рішучістю, а й розвиненою мускулатурою.

Сучкоріз ARS LPA-30L

Оскільки далеко не всі садівники вільний час проводять в тренажерному залі, японська компанія ARS Corporation придумала вихід – сучкоріз LPA-30L. Головна особливість моделі – механізм мультиплікації зусиль, що представляє собою двохважельне плече з плавучою точкою опори (довгий паз). Подібний механізм знижує витрати фізичної сили на третину, а то й більше, дозволяє збільшити продуктивність роботи. Простота рішення не зменшує надійність вузла, не підвищує ціну виробу і не вимагає додаткового обслуговування.

Додатковий момент, який оцінять професіонали – форма головки інструменту: при всій його потужності вона вузька і витончена. Це відкриває доступ в складні місця, дозволяє проводити видалення гілок максимально близько до стовбура, всередині густих крон або біля самого кореня.

Технічні характеристики

Професійний дворучний сучкоріз ARS LPA-30L типу гільйотини – перевірена часом модель, яка оснащена дотепним механізмом для полегшення роботи садівника:

  • довжина – 80 см;
  • вага – 1090 г;
  • лезо – 100 мм.

Сучкоріз ARS LPA-30L

Розкриття лез доходить до 70 мм, але оптимальний, рекомендований виробником зріз – 40-45 мм. Однак він без проблем видаляє і товстіші (м'яких порід або живі) гілки, тому цей інструмент можна купити для роботи не тільки в аматорському, а й в інтенсивному саду.

Тіло руків’я інструменту виготовлено з алюмінієвого сплаву, самі руків’я пластикові, комфортні тактильно, нековзної текстури. Їх зручно тримати як голими руками, так і в рукавичках, в чому можна переконатися в нашому оглядовому відео:

Різальні крайки виконані із загартованої високовуглецевої сталі та покриті фторовуглецевою смолою, що збільшує продуктивність і запобігає налипанню рослинних залишків. Технологія Hard-Chrome забезпечує захист від іржі, довговічність і функціональність заточених крайок.

Догляд і обслуговування

Садовий інструмент з заточеними різальними крайками рекомендують зберігати в сухому місці, не допускати промерзання і занадто сильного перегріву. Після роботи його потрібно очистити сухою ганчіркою.

Щоб будь-який ручний садовий інструмент служив вірою і правдою довгі роки, за ним потрібно доглядати – періодично чистити, змащувати, заточувати – це аксіома. Однак через наявність механізму мультиплікації в розбиранні сучкоріза ARS LPA-30L є невеликі нюанси, пов'язані з послідовністю розкручування вузлів. Тому перш ніж приступити до обслуговування, бажано подивитися детальну покрокову відеоінструкцію від нашого експерта:

Замовити та купити сучкоріз з коваделком ARS LPA-30L можна в інтернет-магазині садового центру «Клуб Рослин», який є офіційним дилером бренду в Україні та гарантує прийнятну ціну. Компанія забезпечує доставку товару і комплектувальних елементів в будь-який куточок країни.

  • Дата публікації: 03.01.2021


Відгуки користувачів про

0 Коментарів
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Сучкорізи Felco 230 та 231: комфорт в пріоритеті

Садовий інструмент мусить бути зручним, зносостійким і ефективним. Саме такими є сучкорізи Felco 230 і 231, які варто купити не тільки професійним садівникам, а й садівникам-любителям ...

Сучкоріз STAFOR 702.85: суворий професіонал з серйозними намірами

Огляд STAFOR 702.85 – одного з найбільших із представлених на ринку сучкорізів обвідного типу. Довжина його ручок дозволяє пробратися всередину будь-якого колючого куща й привести його до ладу. ...

Серія сучкорізів STAFOR 700 – обрізка в саду без втоми та проблем

Італійські сучкорізи STAFOR 700-ї серії мають маленьке лезо та призначені для роботи в обмеженому просторі. Про інші характеристики обвідного сучкоріза цієї лінійки читайте в нашому огляді. ...

Надійний помічник в саду: особливості італійських сучкорізів STAFOR

Італійський бренд STAFOR створює надійні сталеві сучкорізи для обробки жорсткої рослинності, які стануть в нагоді і професійним садівникам, і в особистому домашньому господарстві. Пропонуємо огляд садового інструменту Стафор. ...