Паркові троянди — саджанці

Показано 0–16 із 16 товарів
Показано 0–16 із 16 товарів

Паркові троянди - саджанці

Паркові троянди вирізняються значною висотою сильних кущів, рясним цвітінням і невибагливістю. За це їх цінують дизайнери ландшафтів, і використовують для прикрашання широких просторів добре освітлених паркових галявин. Саме там кущ паркової троянди здатний повною мірою продемонструвати свою красу. З цих рослин виходять також чудові живоплоти.

«Клуб рослин» визнає наступне: з парковими трояндами навіть найдосвідченішому садівникові не вдасться досягнути тієї вишуканості унікальних квіток, яку демонструють чайно-гібридні сорти. Однак, паркові компенсують цей факт своїми безперечними перевагами в вирощуванні:

  1. У ландшафті дорослий кущ паркової троянди виглядає потужним ефектним акцентом, величезним живим букетом. При цьому участь садівника в житті дорослого куща мінімальна, тобто, віддача рослини на даному етапі значно більша за трудові вкладення її власника.

Паркові троянди рясне–середнього розміру, яскраві й ароматні – рясно прикрашають кущ. Цвітіння відбувається в основному двома хвилями.

  1. Вони не вимагають ретельного догляду і вкрай рідко гинуть від похибок у догляді. Отже, приносять садівникові багато радості при відсутності прикростей, пов'язаних з вирощуванням більш вибагливих рослин.

Як купити саджанці паркових троянд

Замовляйте рослини з комфортом на нашому сайті. Для цього достатньо кількох секунд: введіть в контактну форму за кнопкою «Купити в один клік» біля назви сорту паркових троянд Ваш номер телефону. Вам зателефонує менеджер «Клубу рослин» для оформлення замовлення. Йому можна ставити будь-які питання з приводу вирощування паркових троянд і особливостей їх сортів. Повідомляйте також нашому працівникові найзручніші для Вас способи доставки й оплати саджанців.

Доставка по Україні здійснюється за кілька днів. Купити саджанці самовивозом теж можна: для цього приїжджайте, будь ласка, в магазини «Клубу рослин» у Львові або в Києві.

Вирощування паркових троянд

Правила успішної посадки паркової троянди схожі з правилами посадки інших сортів троянд: їх висаджують в яму 0,5х0,5 м, дреновану й заповнену сумішшю з верхнього шару ґрунту, перегною й попелу. Після висаджування кущ рясно поливають.

Особливий догляд необхідний цим трояндам тільки в перші три роки життя, після чого рослина досить зміцніє, щоб виживати й розвиватися без особливого клопоту з боку власника. Цей догляд включає такі регулярні заходи:

  • прополювання й розпушування ґрунту навколо рослини;
  • внесення одноразово органіки під зиму, і тричі або чотири рази на сезон – мінеральних добрив;
  • на зиму підгортання на висоту близько 20 см й обгортання куща спеціальним папером, толем або агроволокном;
  • рясний полив раз на декаду.

По трьох роках життя кущ робиться достатньо потужним, щоб дати можливість припинити обгортання на зиму, і взагалі скоротити догляд до мінімуму. З цього часу паркова троянда починає рости з повною віддачею, і тішити власника рясними яскравими квітами на потужному кущі. Рослина живе до 30 років.