Тис

Taxus
(Знайдено: 70 товарів)
Фільтр
Ціна
грн.
  • Сортування:

Тис ягідний

Тис – це оригінальна та неймовірно гарна хвойна рослина. Високий стовбур, пишна крона, темна, майже чорна хвоя, яскраві червоні ягоди створюють неповторне поєднання. Серед тисів зустрічаються низькорослі та карликові форми, чагарники, а також такі, що стеляться по землі. Щодо кольорів, то, в залежності від сорту, можливі варіації зеленого та золотистого (від яскравого до більш нейтрального).

Вирощування тиса в домашніх умовах

У догляді тис абсолютно невибагливий – він чудово переносить різні погодні та кліматичні умови, може рости, як в тіні, так і на сонці, відмінно витримує санітарну та формуючу обрізки. У плані розмноження тис є однією з найкращих рослин – достатньо лише однієї гілки, щоб виростити нове дерево, причому, в залежності від того, яку саме гілку Ви оберете, залежатиме вигляд майбутнього дерева. Додайте до цього тривалість життя у майже 3000 років і Ви зрозумієте, що ця рослина дійсно варта покупки!

Варто зазначити, що тис використовують не лише як елемент ландшафтного дизайну – він має міцну деревину, про яку ходять справжні легенди. Крім того, тис здатний знищувати навколо себе абсолютно всі бактерії. Зважаючи на всі ці особливості, рослина набула широкої популярності серед садівників та власників присадибних ділянок.

Особливості культури

Тис має ряд особливостей, які приваблюють численних ландшафтних дизайнерів. Приведемо деякі з них:

  • Ланцетовидна хвоя, яка дуже густо покриває гілля рослини, створюючи ефект об’єму і наповненості;
  • Темно-зелений, з блиском, колір крони, який нагадує глянець;
  • Матове відображення кожної хвоїнки (листка) внизу;
  • Бездоганна здатність переносити формуючі обрізки – тис може бути яким завгодно, залежно від форми, яку Ви забажаєте йому надати.

Види тису ягідного

Ознайомлюйтеся із детальними описами та побачити тис ягідний на фото можна просто зараз. Купити тис ягідний можна в нашому інтернет-магазині «Клуб рослин». У нас найкращі ціни на тис в Україні. Кожен саджанець оснащений спеціальним контейнером для кореневої системи, який забезпечує безпеку рослини під час транспортування та дозволяє висадку у будь-який зручний для Вас час.

Купити тис можна, зателефонувавши нашим менеджерам або заповнивши заявку на сайті. Доставка замовлення відбувається протягом двох днів. Усі рослини акліматизовані та готові до пересадки вже у перший день. Доставку здійснюємо як по Києву, так і в інші міста України.

Чекаємо на Ваші дзвінки!