Гвоздика пір'яста в асортименті (Dianthus plumarius МІХ)

Dianthus plumarius МІХ
(Знайдено: 1 товарів)
 • Сортування:
Гвоздика пір'яста P9 / H15-20
25.00 грн.
0 відгуків
*Введіть номер телефону. Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення

*Дзвінки здійснюються з понеділка по пятницю з 9:00 до 18:00

 • Категорія - Гвоздика пір'яста в асортименті

Гвоздика пір’яста є красивою багаторічною рослиною, що може сягати висоти близько 40 сантиметрів. Листочки рослини ніжно огортають стебла. Забарвлення листя – світло-зелене. Цвіте культура рожевими, білими або пурпурними квітами, які розміщуються на рослині попарно. Цвітіння на гвоздиці пір’ястій з’являється на другий рік після посадки.

Квітоноси гвоздики пір’ястої мають висоту від 30 до 50 сантиметрів. Квіти – поодинокі прості або махрові. Діаметр квітів – до 3 сантиметрів. Краї пелюсток  розрізані бахромчасті.

Плодоносить гвоздика  коробочками, в яких міститься багаточисельне чорне насіння. В одному грамі насіння міститься до 900 насінин.

Декоративні форми гвоздики пір’ястої

 • Махрові шотландські гвоздики – рослини, що мають висоту до 40 сантиметрів, забарвлення квітів різноманітне;
 • Ремонтантні гвоздики – рослини з висотою до 25 сантиметрів, період цвітіння – червень, повторне цвітіння в серпні, квіти напівмахрові або махрові;
 • Компактні гвоздики – карликові сорти, що мають висоту до 15 сантиметрів.

Гвоздика пір’яста в дизайні ландшафтів

Рослина ідеальна для клумби, де застосовується поряд з іншими багаторічними або однорічними квітами. Часто гвоздику висаджують на газонах або вздовж садових доріжок. Рослина прекрасна як в груповій, так і в поодинокій посадці.

Особливості вирощування гвоздики пір’ястої

 • Для рослини потрібно обрати гарно освітлену ділянку;
 • Земля повинна бути пухкою, легкою, бажано суглинок або супіщаник;
 • Грунт найкраще обирати не кислий, гарно дренований;
 • Рослина потребує великої кількості живильних речовин;
 • Гвоздика погано реагує на перезволоження та застої води;
 • Для висадки рослини найкраще обрати місце на підвищенні.

Вирощувати гвоздику перисту нескладно. Рослина є невибагливою, посухостійкою та морозостійкою. Прополювати від бур’янів потрібно тільки молоді насадження. Надалі кущики розростуться, утворюючи щільну дернину, представлену в сірувато-зеленому кольорі. Цвіте культура в ч червні – липні.

Поливати рослину потрібно 1 раз на тиждень. Щоб гвоздика цвіла більшою кількістю квітів, слід видаляти відцвілі бутони.

Коли закінчиться цвітіння, гвоздику потрібно обрізати. Для цього видаляють пагони на третину.

Підгодовувати культуру потрібно також після цвітіння. Для підживлення вносять мінеральні добюрива або перегній. Підгодівлі повторюють раз на 2 – 3 тижні.

Обрізані пагони рослини мають здатність швидко виростати, тому цілком можливим є повторне цвітіння в кінці літа – на початку осені.

Зимувати рослина може без укриття. Навіть під снігом залишається живим сизе листя. Декоративність рослина проявляє впродовж 5 – 6 років. Після цього насадження потребують оновлення.

Розмноження гвоздики пір’ястої

Легше всього розмножувати рослину за допомогою ділення куща. Ділити кущі потрібно навесні, поки ще не відросли пагони. Також можна розмножувати рослину живцями. Такий процес краще здійснювати в кінці травня або на початку липня. Пагони потрібно зрізати нижче вузлів, залишаючи частину міжвузля (довжина – 2 – 3 сантиметри). Таким чином, рослина швидко розпочне формування коренів. Укорінювати живці потрібно в ґрунті з достатньою вологістю.

 При розмноженні за допомогою насіння важливо вчасно висіяти гвоздику. Оптимальний час для висіву насіння – рання весна, або осінь. Також можна висіяти насіння в розсадні ящики. Такий висів здійснюється в квітні – травні. Пікірувати сіянці потрібно один раз. Насіння, що потрапило в грунт, сходить приблизно через 2 тижні (а часом цей період значно більший). В квітник сіянці можна висаджувати в серпні, або вже наступної весни. Зацвіте гвоздика, вирощена з насіння, на наступний рік після висадки.

Як купити гвоздику пір’ясту в асортименті

Наш інтернет-магазині «Клуб Рослин» пропонує клієнтам саджанці гвоздики пір’ястої в асортименті (Dianthus plumarius МІХ) по доступній ціні. Замовити рослину можна на сайті магазину – у нас діє можливість купити товар в один клік. Також можна оформити заявку телефоном. Ми гарантуємо здорові, життєздатні гвоздики в спеціальних пластикових контейнерах для коренів. Контейнерні рослини можна висаджувати в будь-який час теплої пори року. Всі саджанці мають відмінні сортові якості. Доставка посадкового матеріалу здійснюється як по Києву та Львову, так і в усі інші міста України.

Найпопулярніші
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Обрізка плодових дерев навесні: необхідна процедура для здоров’я рослин, ефектного вигляду та гарного врожаю

Читайте статтю обрізку плодових дерев навесні: необхідна процедура для здоров’я рослин, ефектного вигляду та гарного врожаю ➜➜ Дізнайтесь більше про те, як правильно обрізати дерева навесні ➤➤➤ Читайте корисну статтю на сайті . ...

Пили ARS: різноманіття моделей

Читайте статтю про компанію ARS ➜➜ Дізнайтесь більше про одного з найкращих виробників садового інструменту ➤➤➤ Читайте корисну статтю на сайті ...

Фітофтороз: як боротися з головним ворогом рослин родини пасльонових?

Читайте статтю про фітофтороз ➜➜ Дізнайтеся більше про хвороби і про боротьбу з фітофторозом ➤➤➤ Читайте корисну статтю на сайті ...

ARS: переваги інструменту від японського виробника

Читайте статтю про компанію ARS ➜➜ Дізнайтесь більше про одного з найкращих виробників садового інструменту ➤➤➤ Читайте корисну статтю на сайті ...