Бересклет Форчуна Емералд Голд (Euonymus fortunei Emerald'n Gold )

Euonymus fortunei Emerald'n Gold
(Знайдено: 10 товарів)
Фільтр
  • Сортування:

Бересклет Форчуна Емералд голд (Emerald gold)

Бересклет Форчуна Емералд голд (Emerald gold) – ефектна рослина, яка справляє враження екзотичного шарму і зовнішньої витривалості. Її здатність розстилати свої гілки по землі просто дивовижна! Декоративність сорту дуже висока і дозволяє широке його використання у дизайні простору.

Використання Emerald gold в дизайні ландшафтів

Кущі часто використовують при формуванні стильних живоплотів, в оформленні клумб і садового простору. Красиво виглядає бересклет, що обвиває своїми гнучкими гілками стовбур дерева або стіну. Крім того, Форчуна Емералд голд відмінно зарекомендував себе як ідеальна рослина для вирощування на балконах або в альпінарії.

Опис сорту

Бересклет Форчуна Emerald Gold – один з повзучих сортів кущів. Його листя тримається на гілках впродовж усього року, не припиняючи радувати погляд навіть взимку. Росте кущ приблизно до 60 см у висоту, при чому ширина крони може «розповзатися» в межах півтора метри.

Щільний, ошатний бересклет має особливе забарвлення листя – яскраво зелене усередині з облямівкою кольору чистого благородного золота. Взимку листочки із золотих перетворюються на в червоно-рожеві. Цвіте сорт дрібними, білими квітами. Особливу декоративність Форчуна Emerald Gold дають його плоди – білі або зеленкуваті, трохи приплюснуті ягідки, що прикрашають кущ до середини зими. Потім ягідки тріскаються і по сніговому покриву розсипається соковито-помаранчеве насіння.

Особливості посадки і догляду за Emerald Gold

  • Сорт Emerald Gold краще висаджувати на сонячній, відмінно освітленій ділянці, хоча в напівтіні він так само непогано росте;
  • Бересклет прихильно ставиться до усіх видів ґрунтів, окрім болотистого;
  • Кожного тижня, особливо влітку, бересклет треба поливати;
  • Морозостійкість сорту – до -23-х градусів, і якщо мороз сильніший, а сніговий покрив кущ не захищає, його треба накрити;
  • Обрізку «золотого» бересклету роблять навесні і та восени.

Загалом, бересклет Голд не примхливий до умов вирощування. Якщо врахувати його божественну красу, то деякі маніпуляції по догляду будуть тільки в радість садівникові.

Купити саджанець із захисним контейнером в області кореневої системи можна в інтернет-магазині «Клуб рослин». Усі позиції в нашому магазині перевірені на життєздатність і безболісно перенесуть висадку у будь-який слушний для Вас час, окрім зими. Доставку гарантуємо як по Києву, так і в інші міста України.