Ялівець горизонтальний Андорра Варієгата (Juniperus horizontalis Andorra Variegata)

Juniperus horizontalis Andorra Variegata
(Знайдено: 2 товарів)
 • Сортування:
Ялівець горизонтальний Андорра Варієгата PC14 C5 / L30-40
120.00 грн.
0 відгуків
*Ми повідомимо про появу
 • Категорія - Ялівець (Juniperus)
Ялівець горизонтальний Андорра Варієгата C5 / H30-40
0.00 грн.
0 відгуків
*Ми повідомимо про появу
 • Категорія - Ялівець (Juniperus)

Ялівець горизонтальний Андорра Варієгата належить до вічнозелених компактних чагарників. Рослина характеризується щільною кроною в розеткоподібній формі. Хвоя має цікаве забарвлення – вона представлена в зеленому кольорі з оригінальними кремово-білими плямками. А от взимку чагарник набуває особливо казкового вигляду. Його хвоя забарвлюється в фіолетово-пурпурний колір. Садівники та дизайнери ландшафтів полюбили сорт за його компактні розміри, відносну морозостійкість та стійкість до хвороб та шкідників. Такий кущ стане окрасою вересового або кам’янистого саду, альпінарію, рокарію чи альпійської гірки. 

Сорт відмінно росте в умовах загазованих міст. Тому такий ялівець часто можна зустріти в міських парках, скверах, на алеях та майданах перед адміністративними приміщеннями. Великою перевагою рослини є її фітонцидність – ялівець Андорра Варієгата знезаражує повітря навколо себе. Тому такий чагарник популярний в озелененні територій поблизу лікарень, санаторіїв та баз відпочинку. Де б не був висаджений ялівець даного виду – він стане окрасою простору та буде відмінно акцентувати на собі увагу.

Характеристики сорту

 • Росте у подушковидній або плоскоокруглій формі;
 • Висота дорослої рослини – до 0,4 метра;
 • Діаметр крони дорослої рослини – 1,5 метра;
 • Пагони представлені в зелено-бурому кольорі, припідняті, розташовуються густо;
 • Кора бура, на молодих рослинах – гладенька, на старших – тріщинувата;
 • Коренева система поверхнева, гарно розгалуджена;
 • Хвоїнки дрібні, густі;
 • Колір хвої: влітку – зелений з білими плямками, взимку стає фіолетовим;
 • Плодоносить кулястими шишками, представленими в сіро-блакитному відтінку (молоді шишкоягоди зелені);
 • Вимоги до освітлення: гарно освітлені ділянки або напівтінь;
 • Вимоги до вологості: потребує помірного регулярного поливу;
 • Вимоги до ґрунту: найкраще росте на багатих, супіщаних, кислих та гарно дренованих грунтах;
 • Морозостійкість висока, відмінно зимує в умовах українських зим.

Як посадити ялівець Андорра Варієгата

Ми рекомендуємо купувати для посадки рослини із закритою кореневою системою. Саджанці в спеціальних контейнерах для коренів не травмуються при транспортуванні та відмінно приживаються після пересадки. Ознайомитися з асортиментом саджанців ялівцю Андорра Варієгата, адаптованих під умови вирощування в Україні ви можете в даному розділі сайту нашого інтернет-магазину «Клуб Рослин». Всі екземпляри нашої пропозиції вирощені дбайливими руками досвідчених спеціалістів та продаються в спеціальних ємностях для коренів. Висаджувати такі рослини можна в будь-який час теплої пори року.

Оптимальним часом для висадки ялівцю горизонтального вважають весні (квітень-травень) або осінь (до жовтня). 

Попередньо підготуйте ділянку для рослини – для цього приберіть з неї всі бур’яни, особливо багаторічні. 

Посадкову яму готують за два тижні до висадки рослини. Глибина і ширина посадкової ями – не менше 70 сантиметрів. 

На дні посадкової ями обов’язково повинен бути присутнім дренаж – для цього в яму укладають биту цеглу, гравій, гальку або дрібні фракції камінців шаром до 20 сантиметрів.

Субстрат для посадки готується з двох частин дернової землі, двох частин торфу, двох частин перегною і однієї частини піску. Половину субстрату засипають в посадкову яму і залишають на два тижні, щоб земля осіла.

При посадці важливо залишити кореневу шийку на рівні землі – якщо її заглибити, рослина може загнивати і загинути. 

Посаджений саджанець поливають і мульчують під ним землю. В якості мульчі рекомендуємо використовувати соснову кору, торф, компост або чорнозем. Мульчування допоможе зберегти необхідну рослині вологу та запобігти неконтрольованому росту бур’янів. 

Після посадки рослина потребуватиме регулярного поливу, розпушування грунту (до 10 сантиметрів в глибину) та мульчування пристовбурного кола.

Купити за доступну ціну готовий до посадки саджанець ялівцю горизонтального Андорра Варієгата (Juniperus horizontalis Andorra Variegata) ви можете в нашому інтернет-магазині «Клуб Рослин». Замовлення приймаються на сайті магазину, або телефоном. Доставка рослин здійснюється в короткі терміни (від 1 до 3 днів) по всій території України. 

Найпопулярніші
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Обрізка плодових дерев навесні: необхідна процедура для здоров’я рослин, ефектного вигляду та гарного врожаю

Читайте статтю обрізку плодових дерев навесні: необхідна процедура для здоров’я рослин, ефектного вигляду та гарного врожаю ➜➜ Дізнайтесь більше про те, як правильно обрізати дерева навесні ➤➤➤ Читайте корисну статтю на сайті . ...

Пили ARS: різноманіття моделей

Читайте статтю про компанію ARS ➜➜ Дізнайтесь більше про одного з найкращих виробників садового інструменту ➤➤➤ Читайте корисну статтю на сайті ...

Фітофтороз: як боротися з головним ворогом рослин родини пасльонових?

Читайте статтю про фітофтороз ➜➜ Дізнайтеся більше про хвороби і про боротьбу з фітофторозом ➤➤➤ Читайте корисну статтю на сайті ...

ARS: переваги інструменту від японського виробника

Читайте статтю про компанію ARS ➜➜ Дізнайтесь більше про одного з найкращих виробників садового інструменту ➤➤➤ Читайте корисну статтю на сайті ...