Каркаси для топіарів

Показано 1–2 із 2 товари
Зображення
Артикул
Товар
Рейтинг
Ціна
Артикул: 120300600106
  • Матеріал: метал
  • Країна-виробник: Україна
Артикул: 120300600103
  • Матеріал: метал
  • Країна-виробник: Україна

Топіарі –  мистецтво створювати об'ємні фігури з рослин. Відоме з часів Стародавнього Риму, це вміння останнім часом набуло нового змісту. Якщо наші предки починали з фігурного підстригання дерев, то сучасні майстри ландшафтного дизайну все частіше застосовують каркаси в створенні садових скульптур.

Каркаси для топіарі

Каркасне топіарі –  це заповнення тривимірних фігур з металевого дроту естетичним наповнювачем. Топіарні скульптури можуть бути:

  • штучними;
  • живими.

У першому випадку для оформлення скульптури застосовуються штучні рослини й інші матеріали (шишки, камені, кора), у другому –  тільки живі рослини. Штучні скульптури часто поставляються в сад уже готовими, разом з основою і матеріалом, що її заповнює. Для живих топіарі в інтернет-магазині «Клуб рослин» є вибір каркасів.

Переваги штучних скульптур очевидні: вони не вимагають ретельного догляду при збереженні декоративних якостей. Одного разу встановлена, така скульптура не вимагає ні заміни ґрунту, ні поливу, ні регулярного формування.

Любителі рослин зазвичай вважають за краще наповнювати каркаси живим зеленим об'ємом. Нижче перераховані рослини, які найкраще підходять для наповнення таких каркасів.

Всі наші каркаси для топіарі виготовлено з міцного металевого дроту з покриттям, яке попереджає корозію. Довгі роки скульптури можуть перебувати в саду без шкоди для їх каркасів. Інші дротові вироби, металеві та поліестерові, які є в нашому асортименті: дріт шпалерний, маркований дріт для висаджування. Вони успішно застосовуються в садівництві.

Купити каркаси для топіарі можна у м.Львів та м.Київ за спрощеною схемою: самовивозом. В інші великі міста України ми оперативно відправляємо посилки. Вибирайте основу для майбутньої скульптури з нашого асортименту. Просте оформлення замовлення робиться в один клік, після чого персональний менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення зручних Вам способів оплати і доставки товару.

Як заповнити каркас топіарі субстратом

Внутрішнє заповнення основи служить живильним середовищем для рослин, які формують скульптуру. Часто її заповнюють мохом сфагнумом в суміші з грунтом в різних пропорціях. Щоб субстрат не випадав із форми, її додатково обмотують волосінню або спеціальною топіарною сіткою. Заповнювати каркас субстратом починають з дрібних його деталей: вух і носів тварин, фар і коліс машин, і т.д.

Які рослини найбільше підходять для живого каркасного топіарі

1. Однорічні рослини

Швидко обплітають і заповнюють основу. Можна міняти експозицію щороку. Часто висаджують різноманітні квітучі однорічники, а також почвопокривні рослини.

2. Багаторічні рослини

Дуже популярні такі топіарні наповнювачі, як вічнозелений самшит, туя, барбарис, ялівець, кизильник, глід –  всі рослини з дрібним листям, що створюють в результаті щільну на вигляд масу, яку садівник потім формує за обрисами каркасу.

Що стосується форм каркасного топіарі, то вони можуть бути найрізноманітнішими. Крім фантазії дизайнерів, їх варіативність обмежується обсягом і висотою: з фігурою має бути зручно працювати. Існують, звичайно, масштабні топіарі, які вражають уяву розмірами. Над ними довго працюють професіонали, їх демонструють на виставках. У нашому ж асортименті представлено інші каркаси –  не дуже великі. Працювати з ними –  задоволення для будь-якого майстра, любителя або професіонала.

Виготовлення основ для скульптур може стати для багатьох чудовим хобі. Для тих же любителів рослин, які хочуть створити об'ємну скульптуру в своєму ландшафті, але не цікавляться роботами з дротом, в нашому інтернет-магазині є вибір готових каркасів.