Показано 1–11 із 11 товарів
Зображення
Артикул
Товар
Рейтинг
Ціна
Артикул: 110801400201
 • Рід: Нарцис
 • Сорт: Апрікот Вірл
Артикул: 110801400202
 • Рід: Нарцис
 • Сорт: Карлтон
Артикул: 110801400203
 • Рід: Нарцис
 • Сорт: Карлтон
Артикул: 110801400204
 • Рід: Нарцис
 • Сорт: Айс Кінг
Артикул: 110801400205
 • Рід: Нарцис
 • Сорт: Обдам
Артикул: 110801400207
 • Рід: Нарцис
 • Сорт: Репліт
Артикул: 110801400208
 • Рід: Нарцис
 • Сорт: Рів Ван Уік
Артикул: 110801400209
 • Рід: Нарцис
 • Сорт: Сер Вінстон Черчіль
Артикул: 110801400210
 • Рід: Нарцис
 • Сорт: Тет-а-Тет
Артикул: 110801400211
 • Рід: Нарцис
 • Сорт: Техас

Нарцис є багаторічною цибульковою рослиною. Культура характеризується прикореневим листям, що має лінійну форму. Листки рослини забарвлені в зелений колір. Цвіте культура крупними квітами, що розташовуються на квітоносах поодиноко. Також квіти можуть збиратися в кисті. Квіти мають сильний аромат. Вони поникаючі, можуть бути простими або махровими. Коронка квітки формується виростами долей колоквітника. Вінчик може бути трубчастим, дзвоникуватим або чашоподібним. Довжина вінчика може бути різною. Період цвітіння нарциса – травень – червень. Плодоносить рослина м’ясистими коробочками. В коробочках розташовується багаточисельне насіння. По формі насінини можуть бути округлими або кутистими. Цибулини нарциса за формою нагадують колби.

Види та сорти нарцисів

 1. Нарцис ассоанський (нарцис ситниколистий) – низькоросла рослина, що має висоту від 10 до 15 сантиметрів. Листя вузьке, жорстке. Форма листя – лінійно-нитьовидна. Квіти є дуже дрібними, ароматними. Квіточки розташовуються на рослині поодиноко. Цибулини представлені в дрібному розмірі та овальній формі.
 2. Нарцис вузьколистий – рослина, що має висоту до 30 сантиметрів. Листя довге, характеризується сизуватим забарвленням. Квіти забарвлені в білий колір, але можуть бути і кремовими або жовтуватими. Цибулини мають продовгувасто-яйцевидну форму.
 3. Нарцис астурійський (маленький) виростає до висоти 10 сантиметрів. Листки спрямовуються в різні боки. Квіти жовті. Рослина здатна до швидкого розростання.
 4. Нарцис цикламеновидний – рослина, здатна виростати до висоти від 15 до 25 сантиметрів. Листочки вузьколінійні. Квіти представлені в яскраво-жовтому кольорі, поникаючі.
 5. Нарцис жовтий. Рослина має ще одну назву – «нарцис Жонкілля». Висота культури – від 20 до 30 сантиметрів. Листя напівциліндричне, вигнуте. Цвіте дрібними квітами, що в центрі забарвлені в білий колір, а по краях – в жовтий. Квіти збираються в парасольковидні суцвіття по 2 – 6 штук.
 6. Нарцис поетичний (нарцис білий, нарцис звичайний) – рослина, що має висоту від 20 до 30 сантиметрів. Листя пласке, вузьке, має сизувате забарвлення. Квіти є поодинокими, поникаючими. Забарвлення квітів – сніжно-біле.
 7. Нарцис несправжній виростає до висоти від 20 до 25 сантиметрів. Листки пласкі, прямі, мають лінійну форму. Цвіте поодинокими світло-жовтими квітами. Коронки квітів забарвлені в яскраво-жовтий колір.
 8. Нарцис букетний ще називають нарцисом Тацетта. Рослина є теплолюбною. Висота – від 30 до 50 сантиметрів. Листя пласке, сизувате. Цвіте жовтувато-білими квітами, що збираються в суцвіття парасольковидної форми по 3 – 15 штук.
 9. Нарцис трьохтичинковий. Висота рослини – від 15 до 25 сантиметрів. Квіти поникаючі.
 10. Нарцис гібридний – в даній групі зібрані нарциси, що були отримані за допомогою схрещування нарцисів різних видів.

Нарцис в дизайні ландшафтів

Нарциси висаджують в квітники групами по 5 – 7 штук. Рослини ідеально доповнюють пейзажні композиції в саду. Ідеальними сусідами для нарциса стануть герані, хости та манжетки. Дані рослини відростають уже після цвітіння нарциса, тим самим закриваючи його низько-декоративні листки. Нарцис ідеально виглядатиме в квітниках, клумбах, рабатках та міксбордерах. Також рослину часто висаджують на газонах.

Посадка нарцисів у відкритий ґрунт та догляд за рослинами

Перед посадкою рослини ділянку потрібно ретельно перекопати, прибираючи однорічні та багаторічні бур’яни. Перекопувати місце під нарцис потрібно за два тижні до посадки. Глибина перекопування – штик лопати.

Оптимальний час для посадки цибулин – з кінця серпня до кінця вересня. Таким чином, рослини встигають вкорінитися до перших заморозків. Для укорінення цибулинам потрібно від 3 до 4 тижнів. Якщо нарциси висадити пізніше зазначеного терміну, то на зиму їх потрібно укрити.

Глибина посадки має бути рівною висоті трьох складених докупи цибулин. Між рослинами потрібно залишати дистанцію, не меншу 10 сантиметрів.

На дні посадкової лунки потрібно організувати піщаний насип. Цибулини слід посипати деревною золою. При посадці важливо додати в грунтосуміш комплексне мінеральне добриво. Добрива повинні містити фосфор і калій.

Після посадки рослини потрібно полити, особливо якщо вони висаджуються в період без дощів.

На зиму цибулини в ґрунті краще вкривати сухим листям або травою. Шар укриття повинен мати товщину від 5 до 10 сантиметрів. Найбільше укриття потребують рослини, висаджені в легкі або сухі ґрунти.

Навесні, при появі перших ростків, нарциси слід порадувати аміачною селітрою. Перед цвітінням квіти підживлюють фосфорними та калійними добривами. Ми рекомендуємо вносити добриво згідно інструкцій на упаковці. У відповідному розділі сайту нашого інтернет-магазину «Клуб Рослин» ви можете вибрати найкращі добрива від провідних виробників за доступними цінами. 

Догляд за рослинами також передбачає регулярний полив, розпушування ґрунту та мульчування.

Купити недорого нарциси (Narcissus) ви можете в нашому інтернет-магазині «Клуб Рослин». У нас представлений здоровий та життєздатний посадковий матеріал. Наші співробітники якісно запакують цибулини нарцисів – рослини без пошкоджень транспортуються на будь-які відстані. Доставку нарцисів гарантуємо в будь-яке місто України. Термін доставки – від 1 до 3 днів.