Техніка оприскування рослин

Властивості

Мова
польська
Обкладинка
м'яка
Країна-виробник
Польща
530.1 грн.
Немає в наявності
Артикул120700100234
БрендPlantPress
 • Швидка доставка
  Замовлений в нашому магазині товар Ви отримаєте через два дні
 • Гарантія та сервіс
  Наші спеціалісти сервісної служби допоможуть Вам із ремонтом
 • Сертифікований товар
  Ви отримуєте якісний товар, який має усі необхідні знаки якості
 • Програма лояльності
  Для наших постійних клієнтів діє система накопичувальних знижок
Задати питання

Обприскування рослин – це процедура, без якої не обходиться жоден садівник або власник городу. Обприскувати рослини треба в багатьох випадках – в цілях профілактики хвороб та шкідників, при ураженні рослини комахами та хворобами. Але трапляються випадки, що навіть після обприскування культури не набувають здоровішого вигляду. Тоді господарники починають шукати поради, як правильно позбутися тієї чи іншої проблеми.

Книга «Технік​а обприскування рослин» і її особливості

Пропонуємо увазі клієнтів книгу, яка допоможе навчитися правильно обробляти рослини різноманітними препаратами. Видання призначене для широкого кола читачів. Матеріали, подані в книзі, підкріплені реальним досвідом авторів.

Серед особливостей книги можна виділити такі:

 • Книга написана польською мовою;
 • Видання містить доступні для розуміння ілюстрації;
 • М’яка обкладинка;
 • Детальні описи процесів обприскування;
 • Доступна ціна.

Правильне об​прискування – гарантія здоров’я рослин

Якщо правильно і вчасно обприскувати рослини, можна позбутися всіх без виключення проблем. Сьогодні існує безліч препаратів, покликаних запобігти появі хвороб та шкідників. Але люди, які тільки починають шлях садовода чи городника, часто не мають поняття, як користуватися обприскувачем і препаратами таким чином, щоб не зашкодити рослинам.

Книга «Техніка обприскування рослин» допоможе зорієнтуватися новачкам і дасть покрокове керівництво у процесі обробки рослин. Якщо дотримуватися всіх порад, поданих у виданні, можна виростити здорові, повні сил рослини і отримувати багаті врожаї.

Купити за доступною ціною книгу «Техніка обприскування рослин» можна в інтернет-магазині «Клуб Рослин». Ми обов’язково надішлемо видання в будь-який куточок України. Почніть піклуватися про здоров’я Вашого саду вже сьогодні!