Троянда гібридна Елізабет

Rosa hybrida Elizabeth
(Знайдено: 1 товарів)
  • Сортування:

Троянду чайно-гібридну Куін Елізабет, або Елізабет, було виведено як окремий сорт в США при схрещуванні Floradora з Charlotte Armstrong. Цей сорт став засновником нової групи сортів троянд – грандифлора завдяки невластивому для чайних троянд посиленому бутоноутворенню. З 1955 року Куін Елізабет завоювала заслужену популярність в усьому світі.

Купити Куін Елізабет пропонуємо, натиснувши кнопку «Купити в один клік». Залиште Ваш номер телефону для зв'язку з персональним менеджером. Після уточнення всіх деталей замовлення Вам оперативно відправлять саджанці із закритою кореневою системою. Доставка за вказаною Вами адресою здійснюється за кілька днів.

  • квітки інтенсивного рожевого кольору, плоскочашовиді, з пухкою серединкою. На яскравому сонці вигорають до до ніжно-рожевих. Кількість пелюсток: близько 40. Пелюстки не махрові, відгинаються донизу. Аромат тонкий, несильний.
  • бутони видовжені, келихоподібні. Сорт відрізняється від інших сортів великою кількістю бутонів на кистях: від 3 до 15.
  • листя: як у більшості сортів, жорстке, темно-зелене, блискуче.
  • кущ видовжений, висотою 1,5-2 м, шириною до 1 м. Чудово виглядає як акцент заднього або середнього плану. Ефектно працює в одиночних посадках. Відрізняється стійкістю до захворювань. Добре відгукується на легку обрізку.
  • придатність до зрізки висока, за рахунок рясного утворення бутонів на кистях.
  • зимостійкість добра при виконанні заходів, спільних для підготовки всіх сортів троянд до зими. Кущ потребує обрізки й укриття.
  • тіньовитривалість: необхідний доступ сонячних променів не менше 6 годин на день.
  • ґрунти: можливе культивування на бідних грунтах.

Крім Куїн Елізабет, інтернет-магазин «Клуб рослин» пропонує великий асортимент інших щеплених сортів. Запрошуємо детальніше ознайомитися з нашою товарною пропозицією.

Найпопулярніші
Показати всі товари
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Карликові сорти плодових та я​гідних рослин

В Європі впродовж останніх років з’явився тренд, коли люди хочуть вирощувати собі їжу в маленьких садочках, або на балконах. Відповідно, дуже популярними стали плодові та ягідні рослини, які можна виростити на невеликому просторі. Здебільшого такі рослини швидко дають урожай. ...

День Відкритих дверей у Клубі Рослин: як це було!

Ми у Клубі Рослин давно визначили свою основну мету - робити простір навколо кращим. Саме з цією метою ми і створюємо наші події такі, як День Відритих Дверей та Рандеву у Клубі. Наші відвідувачі - це велика спільнота друзів, які збираються разом, щоб чудово провести час, поспілкуватись між собою, отримати натхнення та корисну інформацію. Будьте разом з нами. Давайте робити простір навколо кращим ...

Осіннє Рандеву у Клубі: Ландшафтна організація простору

А ми продовжуємо нашу серію Рандеву. Цього разу, плануємо зустрітись 2 та 3 листопада. Будемо говорити про ландшафтну організацію простору. Як вже склалось традиційно, ми запрошуємо тільки найкращих лекторів, від яких ви отримаєте максимально велику кількість корисної інформації. ...

Відповіді на запитання, які нам часто задають-частина 6

Надаємо вам розширені відповіді на запитання, які ви нам задаєте найчастіше. Все про те, чи можна оплатити замовлення при отриманні, способи та методи оплати замовлення, і т.д ...