Rosa hybrida Elizabeth

(Знайдено: 0 товарів)
  • Сортування:

Троянду чайно-гібридну Куін Елізабет, або Елізабет, було виведено як окремий сорт в США при схрещуванні Floradora з Charlotte Armstrong. Цей сорт став засновником нової групи сортів троянд – грандифлора завдяки невластивому для чайних троянд посиленому бутоноутворенню. З 1955 року Куін Елізабет завоювала заслужену популярність в усьому світі.

Купити Куін Елізабет пропонуємо, натиснувши кнопку «Купити в один клік». Залиште Ваш номер телефону для зв'язку з персональним менеджером. Після уточнення всіх деталей замовлення Вам оперативно відправлять саджанці із закритою кореневою системою. Доставка за вказаною Вами адресою здійснюється за кілька днів.

  • квітки інтенсивного рожевого кольору, плоскочашовиді, з пухкою серединкою. На яскравому сонці вигорають до до ніжно-рожевих. Кількість пелюсток: близько 40. Пелюстки не махрові, відгинаються донизу. Аромат тонкий, несильний.
  • бутони видовжені, келихоподібні. Сорт відрізняється від інших сортів великою кількістю бутонів на кистях: від 3 до 15.
  • листя: як у більшості сортів, жорстке, темно-зелене, блискуче.
  • кущ видовжений, висотою 1,5-2 м, шириною до 1 м. Чудово виглядає як акцент заднього або середнього плану. Ефектно працює в одиночних посадках. Відрізняється стійкістю до захворювань. Добре відгукується на легку обрізку.
  • придатність до зрізки висока, за рахунок рясного утворення бутонів на кистях.
  • зимостійкість добра при виконанні заходів, спільних для підготовки всіх сортів троянд до зими. Кущ потребує обрізки й укриття.
  • тіньовитривалість: необхідний доступ сонячних променів не менше 6 годин на день.
  • ґрунти: можливе культивування на бідних грунтах.

Крім Куїн Елізабет, інтернет-магазин «Клуб рослин» пропонує великий асортимент інших щеплених сортів. Запрошуємо детальніше ознайомитися з нашою товарною пропозицією.

Найпопулярніші
Показати всі товари
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Вітання зі Святами від Клубу Рослин

Клуб Рослин щиро вітає зі святами своїх Колег, Однодумців та Клієнтів та бажає у Новому Році тільки найбільш прибуткових проектів та ще більше креативних ідей для створення нових ландшафтних дизайнів. ...

Солодкі знижки в День Святого Миколая

Клуб Рослин дуже дбайливо ставиться до своїх клієнтів. Тому, на Свято Миколая ми даруємо вам цілий день знижок на асортимент магазину! Святкуйте разом із Клубом Рослин та отримуйте свої святкові знижки. ...