Ялиця корейська Блауер Ескімо Штамб C7,5 / Pa40

Властивості

Рід
Ялиця
Вид
корейська
Сорт
Блауер Ескімо
2318 грн.
Немає в наявності
Артикул110700106403
Латинська назваAbies koreana Blauer Eskimo Stam C7,5 / Pa40
 • Швидка доставка
  Замовлений в нашому магазині товар Ви отримаєте через два дні
 • Гарантія та сервіс
  Наші спеціалісти сервісної служби допоможуть Вам із ремонтом
 • Сертифікований товар
  Ви отримуєте якісний товар, який має усі необхідні знаки якості
 • Програма лояльності
  Для наших постійних клієнтів діє система накопичувальних знижок
Задати питання

Ялиця корейська Блауер Ескімо є низькоросла вічнозелена рослина, яка має безліч переваг: вона є абсолютно невимогливою у догляді, має невеликі розміри та приємний зовнішній вигляд. Завдяки всім цим якостям таку ялицю активно використовують в ландшафтному дизайні.

Особливості зовнішності ялиці Блауер Ескімо

Ця хвойна рослина найчастіше виростає до 0,5 м у висоту. Діаметр крони при такій висоті складає 1 м. Важливо враховувати, що ялиця відрізняється дуже повільним зростанням (зазвичай 3 см на рік), що можна розцінювати і як плюс, і як мінус. При цьому зрілості вона досягає тільки в 30 років.

Кора коричнева з домішкою сріблястого відтінку. Хвоя блідо-зелена, має сірий або білий наліт. Виразність останньої може варіюватися в залежності від умов існування та віку рослини. Шишки циліндричної форми забарвлені у фіолетовий колір.

Умови вирощування та догляд

Ялиця корейська Blauer Eskimo хоч і належить до гурту невибагливих, але все ж має потребу в певному догляді. Їй потрібно багато сонячного світла, тому при посадці слід вибирати тільки відкриті ділянки. Брак освітлення не тільки впливає на декоративні якості та зростання, але може навіть скоротити термін життя. Також потрібно звернути увагу на ще кілька особливостей:

 • Ґрунт. Перевагу слід віддавати суглинку.
 • Зимостійкість. Рослина не потребує укриття: вона здатна витримувати заморозки до -30°C.
 • Полив. Ялиця корейська Blauer Eskimo вимагає рясного поливу, проте застій вологи в ґрунті може призвести до загнивання коренів.
 • Обрізка. Через повільне зростання рослину можна практично не обрізати: потрібно лише видаляти пошкоджені гілки.

Купити ялицю корейську Блауер Ескімо рекомендуємо у нас: інтернет-магазин «Клуб Рослин» гарантує високу якість товару. Також ви можете замовити доставку саджанців в будь-яку точку України. Ціна та інформація про способи оплати вказані над описом.