Ялиця корейська Брілліант C10 / L35-40

Властивості

Рід
Ялиця
Вид
корейська
Сорт
Брілліант
1533 грн.
Немає в наявності
Артикул110700101004
Латинська назваAbies koreana Brilliant C10 / L35-40
 • Швидка доставка
  Замовлений в нашому магазині товар Ви отримаєте через два дні
 • Гарантія та сервіс
  Наші спеціалісти сервісної служби допоможуть Вам із ремонтом
 • Сертифікований товар
  Ви отримуєте якісний товар, який має усі необхідні знаки якості
 • Програма лояльності
  Для наших постійних клієнтів діє система накопичувальних знижок
Задати питання

Ялиця корейська Брілліант – вишукана кущевидна рослина, виведена в Німеччині. Ялиця має характерну подушковидну крону та густі, ошатні гілки. Особливої уваги заслуговує хвоя даної культури – м’які, ароматні хвоїнки здатні порадувати соковитим зеленим кольором та двома полосами вздовж. Полоси забарвлені в біло-блакитний колір.

Інші особливості ялиці Брілліант

 • Довжина хвої – від 0,8 до 2 сантиметрів;
 • Компактні розміри – десятирічна рослина у висоту може сягати до 0,4 (іноді – 0,3) метри в висоту та 0,6 метра у ширину;
 • Рослина прекрасно адаптована під українські зими, в помірні морози здатна зимувати без додаткового накриття;
 • Коренева система ялиці відрізняється поверхневістю, тож варто стежити за тим, щоб не пошкоджувати рослину під час обробітку землі.

Вимоги до вирощування

Ялиця Брілліант вважається сортом, здатним виносити тінь. Крім того, молоді саджанці вимагають покриття затіняючою сіткою з метою недопущення вигорання хвої. До ґрунтів вимогливість менша – головне при висадці організувати гідний дренаж. Серед типів ґрунту, прийнятних для такої ялиці, - слабкокислі землі, збагачені природними мінералами.

В період посухи рослину варто поливати. Проте, застою вологи ялиця не терпить і втрачає у такому випадку свою декоративність.

Використання ялиці Брілліант в ландшафтному дизайні

Таку ялицю рекомендують для висаджування в поодиноких посадках, але не менш ефектно вона виглядає і у групових насадженнях. Можна висаджувати в рокаріях, на ландшафтних композиціях невисокого типу.

Купити ялицю корейську Брілліант можна в інтернет-магазині «Клуб Рослин». Ми пропонуємо саджанці зі спеціальним контейнером для кореневої системи. Доставка гарантована як по Києву, так і по всім іншим регіонам України.