Ялиця корейська K18 G / H200-250

Властивості

Рід
Ялиця
Вид
корейська
Контейнер
G
2411 грн.
Немає в наявності
Артикул110700101543
Латинська назваAbies koreana K18 G / H200-250
 • Швидка доставка
  Замовлений в нашому магазині товар Ви отримаєте через два дні
 • Гарантія та сервіс
  Наші спеціалісти сервісної служби допоможуть Вам із ремонтом
 • Сертифікований товар
  Ви отримуєте якісний товар, який має усі необхідні знаки якості
 • Програма лояльності
  Для наших постійних клієнтів діє система накопичувальних знижок
Задати питання

Ялиця корейська – це оригінальне вічнозелене дерево з конусовидної формою крони. Особливо цінною в декорі ландшафтів така красуня стала завдяки цікавому смарагдово-сріблястому кольору хвої. Кожна хвоїнка рослини має двостороннє забарвлення – згори вона зелена, а внизу має дві сріблясті смужки. Неабиякої краси деревце набуває з появою шишок – ніжно-фіолетові вкраплення посеред смарагдового кольору хвої виглядають дуже естетично.

Ялиця корейська: о​собливості

 • Рослина має повільний темп росту – до десяти років вона може вирости всього на кілька метрів;
 • Хвоя нагадує голочки тільки зовні – на дотик вона м’яка та приємна;
 • Рослина дуже чутлива до загазованості міст, тому може рости тільки на заміських ділянках, в парках або санаторних зонах;
 • Ялиця має високу стійкість до шкідників і хвороб.

Висадка ялиці ​та догляд за нею

Висаджувати ялицю корейську слід одразу на постійне місце, оскільки пересадка через деякий час може її вбити. Ділянка має бути сонячною, адже в тіні красуня втратить свою декоративність. Серед ґрунтів можна обирати навіть небагаті та кислі, але краще, якщо це буде поживна, легка земля.

Після висадки ялицю слід регулярно поливати – рослина дуже вологолюбна. Крім того, молоді саджанці потрібно захистити від суворих погодних умов зими – для цього треба замульчувати пристовбурне коло і вкрити деревце лапником. Доросла ялиця може зимувати самостійно, без укриття.

В перші місяці весни ялиця може страждати на опіки хвої, тому бажано її затінити спеціальною сіткою або іншим матеріалом.

Купити за доступну ціну ялицю корейську можна в нашому інтернет-магазині «Клуб Рослин». Ми готові надіслати життєздатні саджанці в пластикових контейнерах для коренів в будь-яке місто України. Замовлення можна зробити за телефоном, вказаним на сайті магазину.