Ялиця корейська Самлінг C100 / H125-150

Властивості

Рід
Ялиця
Вид
корейська
Сорт
Самлінг
10930 грн.
Немає в наявності
Артикул110700110622
Латинська назваAbies koreana Samling C100 / H125-150
 • Швидка доставка
  Замовлений в нашому магазині товар Ви отримаєте через два дні
 • Гарантія та сервіс
  Наші спеціалісти сервісної служби допоможуть Вам із ремонтом
 • Сертифікований товар
  Ви отримуєте якісний товар, який має усі необхідні знаки якості
 • Програма лояльності
  Для наших постійних клієнтів діє система накопичувальних знижок
Задати питання

Ялиця корейська Самлінг – не надто велике хвойне дерево, що володіє дуже красивою кроною та незвичайними шишками. Зовнішній вигляд ялиці цього сорту дозволяє використовувати його в безлічі композицій, проте є і деякі «але», які важливо враховувати.

Зовнішні характеристики ялиці

У висоту рослина зазвичай досягає не більше 7 м. Діаметр крони при цьому становить приблизно 3-4 м. Ялиця корейська Samling росте повільно. Дерево досягає зрілості лише в 15 років.

Рослина виділяється наявністю численних гілок, через що крона має дуже пишний вигляд. Хвоя забарвлена різні відтінки зеленого (залежить від освітлення та віку ялиці) з двома сріблястими смугами уздовж кожної хвоїнки. Шишки блідо-фіолетові.

Рекомендації по посадці та догляду

Перше, на що варто звернути увагу – ялиця корейська Самлінг абсолютно не підходить для озеленення міста: вона вкрай чутлива до забруднення повітря. Дерево світлолюбне, але, попри це, тіньовитривале. До ґрунтів воно невибагливе, однак найкращим вибором все ж стане суглинок. Також слід ознайомитися з основними особливостями догляду:

 • Полив. Ялиця вологолюбна, тому важливо уникати повного висихання ґрунту.
 • Зимостійкість. Рослина не вимагає укриття на зиму.
 • Чутливість до прямого попадання сонячних променів. Як і багато інших хвойних, це дерево нерідко страждає від опіків, тому необхідно захищати його від занадто інтенсивного сонячного світла. Особливо це стосується молодих рослин.
 • Обрізка. Ялиця не потребує цієї процедури, однак, щоб знизити ризик розвитку захворювань і прискорити зростання, рекомендується видаляти пошкоджені та старі гілки.

Купити ялицю корейську Samling пропонуємо в нашому садовому центрі «Клуб Рослин»: тут ви можете розраховувати на високу якість товару та швидку доставку саджанців в будь-який куточок України. Ціна на рослину зазначена у верхній частині сторінки.