Змінні деталі для Silky

Показано 0–16 із 16 товарів
Показано 0–16 із 16 товарів

Інтернет-магазин «Клуб рослин» пропонує ряд модифікацій змінних деталей silky для різних типів продукції цієї знаменитої японської фірми. Запчастини є в наявності згідно нашого silky каталогу. В асортименті –  змінні леза для декількох видів складних пилок.

Змінні деталі для Silky

Пропонуємо купити silky в Україні з дводенною доставкою. В один клік оформляйте замовлення, і наш менеджер відправить Вам посилку з деталями silky. Оплата і доставка здійснюються зручним саме для Вас способом: узгодимо всі деталі і максимально оперативно відправимо Вам якісний і добре упакований продукт.

Власники ручних складних пилок, які часто й подовгу користуються інструментом, стикаються з поступовим зношуванням полотна. Саме для таких випадків в нашому магазині завжди є асортимент змінних частин. Зовсім не обов'язково знову купувати дорогий інструмент замість того, що довго і добре послужив Вам: достатньо буде замінити його зношену робочу частину.

Ми продаємо не тільки запчастини для пилок: в сучасних умовах жорсткої конкуренції між виробниками інструментів для саду та городу доступність запасних частин перетворюється на  важливу перевагу. Тому багато відомих брендів надають покупцям та дистрибуторам широкі можливості по заміні запчастин. У нас можна придбати змінні частини інструментів відомих фірм: запасні леза й контрлеза Bellota, змінні частини до прищеплювальних верстатів Omega, всілякі змінні ручки й держаки до сучкорізів та кущорізів.

Характеристики silky: переваги змінних полотен

При заміні ріжучої частини пилки користувач може бути впевнений: куплена у нас запасна частина буде працювати так само добре, як і полотно нової пилки.

 1. До переваг silky відноситься те, що, завдяки своїм конструктивним особливостям ця пилка однаково добре пиляє і поперек деревних волокон, і вздовж.
 2. Полотно леза так добре відполіровано, що робить незначним тертя при роботі.
 3. Ще одне вдале рішення цих полотен, що скорочує тертя: лезо виконано у вигляді конуса.
 4. Зубці пилки виконано без розводки: таке рішення дає максимально чистий і рівний зріз.
 5. Стійкість і міцність полотна досягається зональним загартуванням країв зубців.
 6. Надійність і легкість заміни леза забезпечують якісні гвинтові кріплення леза пилки до її держака.
 7. Ці леза однаково добре пиляють як живу, так і мертву деревину. Такою пилкою можна працювати як з вологим, так і з сухим деревом.
 8. Чистий зріз дає можливість швидкого та безпроблемного висихання живої частини спиляного дерева.

Про виробника та його продукцію

Професійний різальний інструмент Силки знаменитий в усьому світі. Садівникам добре відома ця лінійка складних пилок. Вони завоювали заслужену повагу професіоналів не тільки за відмінну якість сталі полотна, а й за наступні свої переваги:

 • ці пилки садівник може використовувати в найскладніших умовах роботи: піднявшись на дерево, наприклад;
 • складаний характер інструменту, а також надійний замок дозволяють безпечно і зручно тримати його в сумці;
 • фірма випускає також ергономічні та естетичні футляри та чохли для своєї продукції;
 • унікальні ріжучі властивості інструменту сприятливо поєднуються з його невеликою вагою;
 • серед продукції silky є і найбільша складна пила в світі: модель Katana Boy.

Продукція Силки відрізняється вельми вдалими найменуваннями, що апелюють одночасно і до стародавніх японських традицій обробки металу, і до суто західних найменувань категорій користувачів. Назви моделей легко запам'ятовуються. Поряд з відмінною якістю продукції вдалий неймінг тільки додає пилкам Силки популярності.