Ялиця кефалінійська Мейєрс Дварф C7,5 / L40-50

Властивості

Рід
Ялиця
Вид
кефалінійська
Сорт
Мейєрс Дварф
1987 грн.
Немає в наявності
Артикул110700100302
Латинська назваAbies cephaloniana Meyer's Dwarf C7,5 / L40-50
 • Швидка доставка
  Замовлений в нашому магазині товар Ви отримаєте через два дні
 • Гарантія та сервіс
  Наші спеціалісти сервісної служби допоможуть Вам із ремонтом
 • Сертифікований товар
  Ви отримуєте якісний товар, який має усі необхідні знаки якості
 • Програма лояльності
  Для наших постійних клієнтів діє система накопичувальних знижок
Задати питання

Ялиця кефалінійська Мейєрс Дварф – оригінальний карликовий сорт, батьківщина якого – грецький острів Кефалінія. Компактна ялиця з красивою хвоєю на пониклих гілочках – ідеальний варіант для оформлення малих садів, альпійських гірок та рокаріїв.

Інтернет-магазин Садового центру «Клуб Рослин» пропонує купити готові до посадки саджанці в зручних для транспортування контейнерах. Ціна на посадковий матеріал вказана в описі товару.

Особливості ялиці Мейєрс Дварф

Сорт ялиці кефалінійської Meyer's Dwarf дійсно нагадує милого гнома: кумедного і пухнастого. Це хвойне деревце росте повільно та в віці 10 років досягає у висоту не більше 0,5 м, завширшки не більше 1 м.

Густа приземкувата крона чагарнику розлога, розпростерта. Молоді гілочки вкриті гладкою блискучою оливково-сірого відтінку корою. Вузькі короткі потовщені голочки цікавого сріблясто-зеленого кольору. Вузько циліндричні пурпурні шишки досягають в довжину 16 см.

Характеристики та висадка ялиці

Ялиця кефалінійська Meyer's Dwarf, проявляючи високі декоративні властивості, абсолютно невибаглива в догляді:

 • морозостійка;
 • посухостійка.

Чудово почувається як на відкритому сонці, так і в повній тіні. Бажано для посадки вибрати місце з родючим вологим добре дренованим ґрунтом. Але приживеться кефалінійська ялиця навіть на важких глинистих лужних ґрунтах.

Варто звернути увагу на те, що сорт ялиці Meyer's Dwarf некомфортно себе почуває в несприятливих умовах міського середовища і болісно переносить пересадку в дорослому віці.

Саджанці багаторічного вічнозеленого чагарнику пропонуємо купити в інтернет-магазині Садового центру «Клуб Рослин». Організовано доставку рослин в будь-який куточок України.