Вила Fiskars (Фінляндія)

(Знайдено: 7 товарів)
Фільтр
Ціна
грн.
  • Сортування:

Вила Fiskars (Фінляндія)

Вила садові Fiskars виробництва Фінляндії представлено в інтернет-магазині «Клуб рослин» у кількох різновидах. Моделі відрізняються за габаритами, способом кріплення держака до робочої поверхні вил, кутом з'єднання робочої частини з держаком. Незмінними залишаються ті особливості вил для копання Fiskars, які принесли їм популярність серед садівників і власників індивідуальних господарств:

  • для робочої частини і для держака вил використовуються різні види металу;
  • всі моделі обладнано зручною ручкою у вигляді літери D;
  • фірмовий знак вил Fiskars –  скошені зубці.

Купити Fiskars в Україні можна за допомогою одного кліка в інтернет-магазині «Клуб рослин». Здійснюємо дводенну доставку в будь-який населений пункт України. Крім вил, пропонуємо велику колекцію сільськогосподарських і садових інструментів від світових виробників, зокрема: лопати, граблі, культиватори, сапи.

Робочі характеристики й матеріали виготовлення вил Fiskars

1. Пріоритетні завдання, з якими інструмент впорається найкращим чином

Головне завдання, для якого призначено ці вила – розпушування ґрунту. Саме для максимально ефективного розпушування без пошкодження коренів виробник надав зубцям вил скошену форму. Такі вила перевертають пласти субстрату без розривів коріння, й забезпечують доступ повітря в глибину родючого шару. Активізуються корисні мікроорганізми, підвищується родючість ґрунту.

Другорядні завдання, які можуть бути успішно вирішені в кожному господарстві з допомогою вил Fiskars: перекидання сіна й соломи, розкидання або складання гною, прибирання опалого листя.

2. Матеріал робочої поверхні

Вила виконані зі сталі з підвищеним вмістом бору. У складі сталі для сільськогосподарських інструментів бор надає їм підвищену стійкість: така сталь обробляється при більш високих температурах, тому стійкість готових виробів до стирання й ударів підвищується.

Робоча поверхня вил відзначається антикорозійним покриттям, що дозволяє довго працювати з мокрими субстанціями без шкоди для інструменту: з мокрою травою, вологими листям, гноєм. Стійке покриття довго не стирається при контакті з твердими частинками, піском, гравієм.

3. Матеріал держака

Держак вил виконано з полегшеного, але міцного металевого сплаву. Вся конструкція таким чином при належній міцності не є надто важкою.

4. Ручка

Ручку D-подібної форми виконано з міцного нековзкого пластика переважно яскравих кольорів. Цей пластик стійкий до впливу спеки: він не розм'якшується й не деформується при роботі на сонці в гарячу пору року.

5. Інші нюанси ергономіки

Деякі моделі вил обладнано додатковими пристосуваннями, що підвищують ергономічність інструменту. Наприклад, телескопічним держаком, що дозволяє працювати з комфортом людям, які дуже великі, або дуже маленькі на зріст. Ще один приклад підвищеної ергономічності: кріплення держака під кутом. Така конструкція дозволяє більш ефективно виконувати підйом великих порцій сіна, соломи і т.д.

 Не тільки вила: про виробника Fiskars

Фінська компанія з початку ХХ століття випускає сталеві інструменти для кухні та саду. Вона знаменита також такою своєю продукцією, як різноманітні ножі: складні, військові, багнети, клинки, бойові ножі. Визнаний у світі майстер виробництва виробів зі сталі, Fiskars експортує свою продукцію в усі країни світу. Вибираючи вила Fiskars в нашому інтернет-магазині, Ви купуєте якісний інструмент від досвідчених майстрів світового рівня, лідерів ринку сталевих виробів.

Найпопулярніші
Показати всі товари
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Карликові сорти плодових та я​гідних рослин

В Європі впродовж останніх років з’явився тренд, коли люди хочуть вирощувати собі їжу в маленьких садочках, або на балконах. Відповідно, дуже популярними стали плодові та ягідні рослини, які можна виростити на невеликому просторі. Здебільшого такі рослини швидко дають урожай. ...

День Відкритих дверей у Клубі Рослин: як це було!

Ми у Клубі Рослин давно визначили свою основну мету - робити простір навколо кращим. Саме з цією метою ми і створюємо наші події такі, як День Відритих Дверей та Рандеву у Клубі. Наші відвідувачі - це велика спільнота друзів, які збираються разом, щоб чудово провести час, поспілкуватись між собою, отримати натхнення та корисну інформацію. Будьте разом з нами. Давайте робити простір навколо кращим ...

Осіннє Рандеву у Клубі: Ландшафтна організація простору

А ми продовжуємо нашу серію Рандеву. Цього разу, плануємо зустрітись 2 та 3 листопада. Будемо говорити про ландшафтну організацію простору. Як вже склалось традиційно, ми запрошуємо тільки найкращих лекторів, від яких ви отримаєте максимально велику кількість корисної інформації. ...

Відповіді на запитання, які нам часто задають-частина 6

Надаємо вам розширені відповіді на запитання, які ви нам задаєте найчастіше. Все про те, чи можна оплатити замовлення при отриманні, способи та методи оплати замовлення, і т.д ...