Вила Fiskars (Фінляндія)

(Знайдено: 7 товарів)
Фільтр
Ціна
грн.
  • Сортування:

Вила Fiskars (Фінляндія)

Вила садові Fiskars виробництва Фінляндії представлено в інтернет-магазині «Клуб рослин» у кількох різновидах. Моделі відрізняються за габаритами, способом кріплення держака до робочої поверхні вил, кутом з'єднання робочої частини з держаком. Незмінними залишаються ті особливості вил для копання Fiskars, які принесли їм популярність серед садівників і власників індивідуальних господарств:

  • для робочої частини і для держака вил використовуються різні види металу;
  • всі моделі обладнано зручною ручкою у вигляді літери D;
  • фірмовий знак вил Fiskars –  скошені зубці.

Купити Fiskars в Україні можна за допомогою одного кліка в інтернет-магазині «Клуб рослин». Здійснюємо дводенну доставку в будь-який населений пункт України. Крім вил, пропонуємо велику колекцію сільськогосподарських і садових інструментів від світових виробників, зокрема: лопати, граблі, культиватори, сапи.

Робочі характеристики й матеріали виготовлення вил Fiskars

1. Пріоритетні завдання, з якими інструмент впорається найкращим чином

Головне завдання, для якого призначено ці вила – розпушування ґрунту. Саме для максимально ефективного розпушування без пошкодження коренів виробник надав зубцям вил скошену форму. Такі вила перевертають пласти субстрату без розривів коріння, й забезпечують доступ повітря в глибину родючого шару. Активізуються корисні мікроорганізми, підвищується родючість ґрунту.

Другорядні завдання, які можуть бути успішно вирішені в кожному господарстві з допомогою вил Fiskars: перекидання сіна й соломи, розкидання або складання гною, прибирання опалого листя.

2. Матеріал робочої поверхні

Вила виконані зі сталі з підвищеним вмістом бору. У складі сталі для сільськогосподарських інструментів бор надає їм підвищену стійкість: така сталь обробляється при більш високих температурах, тому стійкість готових виробів до стирання й ударів підвищується.

Робоча поверхня вил відзначається антикорозійним покриттям, що дозволяє довго працювати з мокрими субстанціями без шкоди для інструменту: з мокрою травою, вологими листям, гноєм. Стійке покриття довго не стирається при контакті з твердими частинками, піском, гравієм.

3. Матеріал держака

Держак вил виконано з полегшеного, але міцного металевого сплаву. Вся конструкція таким чином при належній міцності не є надто важкою.

4. Ручка

Ручку D-подібної форми виконано з міцного нековзкого пластика переважно яскравих кольорів. Цей пластик стійкий до впливу спеки: він не розм'якшується й не деформується при роботі на сонці в гарячу пору року.

5. Інші нюанси ергономіки

Деякі моделі вил обладнано додатковими пристосуваннями, що підвищують ергономічність інструменту. Наприклад, телескопічним держаком, що дозволяє працювати з комфортом людям, які дуже великі, або дуже маленькі на зріст. Ще один приклад підвищеної ергономічності: кріплення держака під кутом. Така конструкція дозволяє більш ефективно виконувати підйом великих порцій сіна, соломи і т.д.

 Не тільки вила: про виробника Fiskars

Фінська компанія з початку ХХ століття випускає сталеві інструменти для кухні та саду. Вона знаменита також такою своєю продукцією, як різноманітні ножі: складні, військові, багнети, клинки, бойові ножі. Визнаний у світі майстер виробництва виробів зі сталі, Fiskars експортує свою продукцію в усі країни світу. Вибираючи вила Fiskars в нашому інтернет-магазині, Ви купуєте якісний інструмент від досвідчених майстрів світового рівня, лідерів ринку сталевих виробів.