Заточка Istor Swiss Sharpener - перша допомога Вашим лезам

Поки сезон ще не почався, у нас є трохи часу розповісти про усілякі новинки та ноу-хау в світі інструменту і супутніх товарів для садівництва. Ми вже писали про Tina - кращі садових ножах в світі, про японському інструменті ARS, тепер хотілося б написати про швейцарські  заточки, які ми представляємо на ринку України, і які, поки що незаслужено обділені увагою покупців. Впевнені даний факт, має місце, виключно через незнання всіх принад даного інструменту, про яких ми б хотіли розповісти в цій статті.

Історія компанії ISTOR AG

Виробником цього чудового точильного інструменту є швейцарська компанія ISTOR AG, яка була заснована в 1964 році в місті Фрауенфельд. Перші тридцять років компанія займалася виробництвом рекламних сувенірів, проте, на початку дев'яностих років, засновник компанії Йозеф А. Шефер винайшов оригінальний точильний інструмент ISTOR SWISS SHARPENER. Цей винахід змінив майбутнє компанії, яка з того часу спеціалізується виключно на виробництві точильних інструментів. Завдяки своїй універсальній функціональності і надійності, точильний інструмент ISTOR SWISS SHARPENER швидко набув популярності. Ось уже 20 років бренд ISTOR SWISS SHARPENER® є синонімом швейцарської якості у більш ніж 50 країн світу. Сьогодні компанія виробляє три види точильних інструментів: iSTOR Standard Sharpener, iSTOR Professional Sharpener і iSTOR Duplex Sharpener. Ці точила незамінні помічники для роботи в будинку або саду, для туризму, риболовлі або полювання. ISTOR SWISS SHARPENER - перша допомога для будь-яких леза від маленьких ножиць до газонокосарки.

iSTOR STANDARD SWISS SHARPENER

iSTOR STANDARD SWISS SHARPENER

Це найменша заточка в асортименті. Її довжина 10 см, а вага всього 24 грами. Стандартна модель ідеально підходить для заточування невеликих ножів, ножиць, риболовецьких гачків. Завдяки своїм характеристикам, дана модель легко знайде своє місце на кухні, в ящику з інструментами, в туристичному рюкзаку і навіть в кишені.

iSTOR STANDARD SWISS SHARPENER

iSTOR PROFESSIONAL SWISS SHARPENER

iSTOR PROFESSIONAL SWISS SHARPENER

Професійна заточка, яка має більшу ручку і точильне полотно в порівнянні зі iSTOR STANDARD SWISS SHARPENER. Її довжина 14 см, а вага 47 грам. Професійна заточка рекомендується для заточування великих кухонних ножів, всіх видів секаторів і садових ножиць. Також в її рукоятці є отвір, який дозволяє підвісити інструмент на гачок на кухні або в майстерні.

iSTOR PROFESSIONAL SWISS SHARPENER

iSTOR DUPLEX SWISS SHARPENER

Заточка Istor Duplex Swiss Sharpener

Старший брат всіх швейцарських заточок, який ідеально підходить для використання в саду, на фермі і в майстерні. Довжина цієї двосторонньої заточки 19 см, а вага 94 грами. Інструмент виконує дві функції: заточка і шліфовка. Одна його сторона аналогічна професійної моделі, інша має алмазне покриття для доведення і шліфування інструменту. Дана модель розроблена в технічному співробітництві зі швейцарською компаній FELCO. Даний інструмент рекомендується для заточування садових ножиць, секатором, сучкорізів, лопат, кіс, серпів, сокир, газонокосарок та іншого великого садового інструменту. За допомогою iSTOR DUPLEX SWISS SHARPENER Ви також з легкістю заберете окалину, щербини, опуклості, впадини і іржу. Крім цього, iSTOR DUPLEX SWISS SHARPENER є єдиним точильним інструментом, яким можна заточувати керамічні ножі.

Заточка Istor Duplex Swiss Sharpener

Як користуватися iSTOR SWISS SHARPENER?

Для початку загальні характеристики використання інструменту:

  • Немає необхідності докладати великі зусилля, ви можете легко заточити інструмент, прикладаючи мінімум тиску;
  • При заточуванні інструмент не утворюються задирки на лезі;
  • Після використання iSTOR SWISS SHARPENER ріжуча кромка довше залишається гострою;
  • Інструмент може використовуватися як правою, так і лівою рукою.

Для заточування інструменту необхідно взяти точильний інструмент за рукоятку і кілька разів під правильним кутом провести точильним полотном по кромці леза. В залежності від інструменту рекомендується дотримуватися таких кутів заточування:

  • Невеликі кухонні ножі - 15 °;
  • Великі кухонні ножі - 15 ° - 20 °;
  • Похідні туристичні ножі - 20 ° - 25 °;
  • Обхідні секатори - 23 °;
  • Секатори з коваделком - 15 °.

Слід також пам'ятати, що у всіх секаторів заточується тільки верхнє ріжуче лезо. Лезо обхідних секаторів заточується з однієї сторони, а лезо секаторів і сучкорізи з коваделком - з двох.

Легкість процесу заточування можна переглянути на цьому відео:

Будь-яку модель iSTOR SWISS SHARPENER Ви можете купити прямо зараз у нашому інтернет-магазині.

  • Дата публікації: 05.06.2015


Відгуки користувачів про

0 Коментарів
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Карликові сорти плодових та я​гідних рослин

В Європі впродовж останніх років з’явився тренд, коли люди хочуть вирощувати собі їжу в маленьких садочках, або на балконах. Відповідно, дуже популярними стали плодові та ягідні рослини, які можна виростити на невеликому просторі. Здебільшого такі рослини швидко дають урожай. ...

День Відкритих дверей у Клубі Рослин: як це було!

Ми у Клубі Рослин давно визначили свою основну мету - робити простір навколо кращим. Саме з цією метою ми і створюємо наші події такі, як День Відритих Дверей та Рандеву у Клубі. Наші відвідувачі - це велика спільнота друзів, які збираються разом, щоб чудово провести час, поспілкуватись між собою, отримати натхнення та корисну інформацію. Будьте разом з нами. Давайте робити простір навколо кращим ...

Осіннє Рандеву у Клубі: Ландшафтна організація простору

А ми продовжуємо нашу серію Рандеву. Цього разу, плануємо зустрітись 2 та 3 листопада. Будемо говорити про ландшафтну організацію простору. Як вже склалось традиційно, ми запрошуємо тільки найкращих лекторів, від яких ви отримаєте максимально велику кількість корисної інформації. ...

Відповіді на запитання, які нам часто задають-частина 6

Надаємо вам розширені відповіді на запитання, які ви нам задаєте найчастіше. Все про те, чи можна оплатити замовлення при отриманні, способи та методи оплати замовлення, і т.д ...