Точильні інструменти Istor Swiss Sharpener

(Знайдено: 3 товарів)
 • Сортування:
Точильний інструмент Istor Standart Swiss Sharpener
610.00 грн.
0 відгуків
*Введіть номер телефону. Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення

*Дзвінки здійснюються з понеділка по пятницю з 9:00 до 18:00

 • Категорія - Засоби для гостріння і догляду
 • Бренд (виробник) - Свіс Істор (Swiss Istor)
 • Вага, г - 24
 • Довжина, см - 10
 • Країна виробник - Швейцарія
 • Матеріал - карбід вольфраму
Точильний інструмент Istor Duplex Swiss Sharpener
1720.00 грн.
0 відгуків
*Ми повідомимо про появу
 • Категорія - Засоби для гостріння і догляду
 • Бренд (виробник) - Свіс Істор (Swiss Istor)
 • Вага, г - 96
 • Довжина, см - 19
 • Країна виробник - Швейцарія
 • Матеріал - карбід вольфраму
 • Рука - права | ліва
Точильний інструмент Istor Professional Swiss Sharpener
950.00 грн.
0 відгуків
*Ми повідомимо про появу
 • Категорія - Засоби для гостріння і догляду
 • Бренд (виробник) - Свіс Істор (Swiss Istor)
 • Вага, г - 47
 • Довжина, см - 13
 • Країна виробник - Швейцарія
 • Матеріал - карбід вольфраму

Всі інструменти - чи-то кухонне приладдя, садовий інструментарій або професійні ріжучі інструменти, потребують регулярної профілактики: чищення, заточування, змащування основних вузлів, шліфування ріжучої кромки, заміни зношених деталей. "Клуб Рослин" пропонує вашій увазі швейцарські інструменти Istor Swiss Sharpener, спеціально розроблені для заточування ріжучого полотна ножів, ножиць, секаторів, мачете, різаків, лопат, рибальських і мисливських ножів, серп, кіс і навіть газонокосарок.

Історія становлення компанії зі Швейцарії ISTOR AG

Місцем і датою заснування ISTOR AG вважається 1964 рік, Фрауенфельді столиця Тургау, Швейцарія. Протягом перших 30 років свого існування основним полем діяльності компанії було виробництво сувенірної, подарункової і рекламної продукції. Ситуація кардинально змінилася, коли на початку 1990-х років був розроблений і запатентований точильний інструмент унікальної конструкції SWISS SHARPENER. Ця подія кардинально змінила вектор діяльності компанії і інструменти ISTOR AG, що поставляються більш ніж в п’ятдетсят країн світу, стали синонімом виключно високоякісних, багатофункціональних і надійних точильних інструментів.

Лінійка точильних інструментів ISTOR AG включає в себе 3 моделі :

 • Standard;
 • Professional;
 • Duplex.

Кожна з них застосувується в різних сферах життєдіяльності: для підвищення гостроти лез інструментів, використовуваних в домашньому побуті, в городі і саду, для туризму, рибалки або полювання.

iSTOR STANDARD SWISS SHARPENER

Відрізняється компактністю: у довжину дана модель ледве сягає 100 мм, а вага її становить близько 24 г. Чудово підходить для заточування ножів, ножиць, рибальських гачків. Точильний інструмент класу Стандарт будуть в пригоді в господарстві, на присадібній ділянці, на кемпінгу, тощо.

iSTOR PROFESSIONAL SWISS SHARPENER

У порівнянні з попередньою моделлю, SWISS SHARPENER PROFESSIONAL має кілька збільшені габаритні розміри і вагу: довжина 140 мм і вагау 47 г. Професійний точильний інструмент від SHARPENER є незамінним для догляду за гостротою леза сікачів, кухонних топірців, всіх видів садових секаторів, кущорізів, садових ножиць. У рукоятці передбачено отвір, що дозволяє підвісити інструмент на гачок на стіну в будь-якому приміщенні.

iSTOR DUPLEX SWISS SHARPENER

Нове покоління точильних інструментів DUPLEX SWISS SHARPNER, розроблене спільно з Felco - універсальна модель, незамінна в усіх сферах життєдіяльності людини: садівництва, фермерства, агропромислового комплексу і т.п. Модель Дуплекс має найбільші габаритні розміри і вагу, порівняно зі своїми попередниками: 190 мм в довжину і, відповідно, 94 г ваги. Точильний інструмент DUPLEX SHARPENER став не просто більшим за розміром, а й функціональнішим: з його допомогою можно не тільки загострити лезо будь-якого інструменту, а й ще відшліфувати поверхню робочого полотна.

Одна поверхня “точилки” виконана як в попередніх моделях, інша має діамантове покриття для шліфування поверхні лез інструмента. Duplex підходить для заточування садового інструментарію різних габаритних розмірів і призначення: від кущорізів і секаторів до лопат і газонокосарок. Крім цього, це єдиний на сьогодняшній момент в світі точильний інструмент, призначений для заточування ножів, виготовлених з кераміки. DUPLEX SWISS SHARPENER допоможе позбутися вашим інструментам від окалини, зазубрин, западин, іржі.

Istor Swiss Sharpener за доступними цінами в інтернет-магазині "Клуб Рослин"

Всі представлені інструменти для заточування лез від швейцарської компанії ISTOR AG ідеально впораються з будь-яким представленим перед ними завданнями: заточкою кухонних або мисливських ножів, садових ножиць, професійних садових секаторів, різаків, лопат, рибальських гачків. Професійні точильні інструменти Istor Swiss Sharpener також допоможуть позбавитися від іржі, зазубрин, опуклостей, окалини, нерівностей і інших дефектів на інструментах.

Подаруйте своїм інструментам професійний догляд: замовляйте прямо зараз будь-який з представлених точильних інструментів Istor Swiss Sharpener в інтернет-магазині садових інструментів "Клуб Рослин" і отримуйте ідеально гострі леза надовго!

Найпопулярніші
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Вейгела – азіатська красуня в українських садах

Читайте статтю про вейгелу – азіатську красуню в українських садах ➜➜ Дізнайтесь про цікаві сорти, догляд та вирощування вейгели ➤➤➤ Читайте корисну статтю на сайті ...

Японські спіреї в садах і парках України: цікаві сорти, вибір посадкового матеріалу та догляд за кущами

Читайте статтю про японські спіреї в садах і парках України: цікаві сорти, вибір посадкового матеріалу та догляд за кущами➜➜ Дізнайтесь про секрети, сучасні інструменти та допоміжні засоби , що необхідно використовувати ➤➤➤ Читайте корисну статтю на сайті ...

Дивовижні троянди Scarlet Meillandecor, Sea Foam, The Fairy: покупка, посадка, вирощування

Читайте статтю про дивовижні троянди Scarlet Meillandecor, Sea Foam, The Fairy: покупка, посадка, вирощування ➜➜ Дізнайтесь про секрети вирощування та догляду за сортами ➤➤➤ Читайте корисну статтю на сайті ...

Особливості вирощування і використання в озелененні перстачу кущового Кобольд та Ред Айс

Читайте статтю про особливості вирощування і використання в озелененні перстачу кущового Кобольд та Ред Айс➜➜ Дізнайтеся більше про перстач ➤➤➤ Читайте корисну статтю на сайті ...