Живлення рослин – все, що необхідно знати про добрива

Нещодавно YouTube-канал «Клубу Рослин» представив своїм глядачам нову рубрику – «Живлення рослин». Ми запросили експерта, разом з яким обговоримо різноманітні питання, пов’язані з добривами взагалі та підживленням окремих видів рослин зокрема. Наш гість – Ігор Мазур, біохімік та підприємець, який займається професійним вирощуванням лохини.

 

Різновиди добрив та основні правила застосування. Частина 1 – Азот, фосфор, калій

 

 

Різновиди добрив та основні і правила застосування. Частина 2 – Типи і внесення

 

 

«Діди так удобрювали!» Правда про "екологічні добрива" та "страшну хімію" – думка експерта

Про органічні та неорганічні добрива, різні міфи та реальну ситуацію навколо підживлення рослин.

 

 

Найкращі добрива працюють, щоб ви відпочивали. Експерт про добрива з контрольованим вивільненням

Добрива пролонгованої дії дозволяють здійснювати контрольоване підживлення рослин з мінімальними зусиллями. Про те, як працюють такі добрива та чому їх називають розумними поговоримо в цьому відео.

 

 

Недешеві добрива, які економлять час та кошти. Експерт про добрива з контрольованим вивільненням

Друга частина відео про добрива пролонгованої дії, які дозволяють здійснювати контрольоване підживлення рослин з мінімальними зусиллями та значною економією коштів. 

 

 

Все, що ви хотіли знати про "розумні" добрива. На ТОП-10 запитань відповідає експерт

Добрива пролонгованої дії (або «розумні добрива») набувають все більшої популярності серед садівників. А тому не дивно, що навколо них з’являється багато різних питань. Ми зібрали найбільш популярні запитання наших клієнтів та запросили відповісти на них експерта.

 

Вирощування лохини з добривами, а також без них / Азот / Фосфор / Калій / Сірка / Магній / Кальцій

Існує думка, що лохині не потрібні добрива – все необхідне рослина бере з ґрунту. Але досвід професійних ягідників говорить про інше.

 

Доцільність використання різних видів добрив на лохині / Підкислення грунту

Говоримо про доцільність використання різних видів добрив, терміни та норми внесення різних препаратів, правила підкислення грунту, кондиціонери води та інше.

 

Вирощуємо ідеальний газон. Правила удобрення газонної трави

Щоб отримати ідеальний газон з густою та соковитою травою, необхідно правильно використовувати добрива. Тож сьогодні ми поговоримо про те, коли, як та чим необхідно підживлювати газон. 

 

Розвінчуємо міфи навколо добрив

Відібрали найпоширеніші запитання про добрива від наших клієнтів, щоб обговорити їх зі спеціалістом. Про обпалене коріння, кислотність ґрунту, протерміновані добрива та інше.

 

 

Далі буде…

  • Дата публікації: 21.06.2021


Відгуки користувачів про

0 Коментарів
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Живлення рослин – все, що необхідно знати про добрива

«Живлення рослин» - нова рубрика нашого YouTube-каналу, де ми обговорюємо з експертом різноманітні питання, пов’язані з добривами та підживленням рослин ...

Рандеву у Клубі: Літо 2021. Семінар для ландшафтних дизайнерів 20-22 серпня

Клуб Рослин продовжує серію Рандеву та запрошує колег провести три спекотні літні дні в колі друзів та однодумців! Чекаємо на Вас 20-22 серпня ...

Казкові Поля – парк, створений для затишного та натхненного відпочинку поруч зі Львовом

Поруч зі Львовом висаджено гектар лаванди і це одне з найбільших лавандових полів в Західній Україні. Клуб Рослин запрошує для відпочинку та фотосесії на лавандові Казкові Поля! ...

Як прищеплюють виноград за допомогою спеціального воску

Що таке віск для щеплення Quimiwax і яку роль він відіграє у вирощуванні винограду? Читайте про популярні види мікрокристалічного воску, та їх використання на різних етапах процесу щеплення рослин ...