Живлення рослин – все, що необхідно знати про добрива

Нещодавно YouTube-канал «Клубу Рослин» представив своїм глядачам нову рубрику – «Живлення рослин». Ми запросили експерта, разом з яким обговоримо різноманітні питання, пов’язані з добривами взагалі та підживленням окремих видів рослин зокрема. Наш гість – Ігор Мазур, біохімік та підприємець, який займається професійним вирощуванням лохини.

 

Різновиди добрив та основні правила застосування. Частина 1 – Азот, фосфор, калій

 

 

Різновиди добрив та основні і правила застосування. Частина 2 – Типи і внесення

 

 

«Діди так удобрювали!» Правда про "екологічні добрива" та "страшну хімію" – думка експерта

Про органічні та неорганічні добрива, різні міфи та реальну ситуацію навколо підживлення рослин.

 

 

Найкращі добрива працюють, щоб ви відпочивали. Експерт про добрива з контрольованим вивільненням

Добрива пролонгованої дії дозволяють здійснювати контрольоване підживлення рослин з мінімальними зусиллями. Про те, як працюють такі добрива та чому їх називають розумними поговоримо в цьому відео.

 

 

Недешеві добрива, які економлять час та кошти. Експерт про добрива з контрольованим вивільненням

Друга частина відео про добрива пролонгованої дії, які дозволяють здійснювати контрольоване підживлення рослин з мінімальними зусиллями та значною економією коштів. 

 

 

Все, що ви хотіли знати про "розумні" добрива. На ТОП-10 запитань відповідає експерт

Добрива пролонгованої дії (або «розумні добрива») набувають все більшої популярності серед садівників. А тому не дивно, що навколо них з’являється багато різних питань. Ми зібрали найбільш популярні запитання наших клієнтів та запросили відповісти на них експерта.

 

Вирощування лохини з добривами, а також без них / Азот / Фосфор / Калій / Сірка / Магній / Кальцій

Існує думка, що лохині не потрібні добрива – все необхідне рослина бере з ґрунту. Але досвід професійних ягідників говорить про інше.

 

Доцільність використання різних видів добрив на лохині / Підкислення грунту

Говоримо про доцільність використання різних видів добрив, терміни та норми внесення різних препаратів, правила підкислення грунту, кондиціонери води та інше.

 

Вирощуємо ідеальний газон. Правила удобрення газонної трави

Щоб отримати ідеальний газон з густою та соковитою травою, необхідно правильно використовувати добрива. Тож сьогодні ми поговоримо про те, коли, як та чим необхідно підживлювати газон. 

 

Розвінчуємо міфи навколо добрив

Відібрали найпоширеніші запитання про добрива від наших клієнтів, щоб обговорити їх зі спеціалістом. Про обпалене коріння, кислотність ґрунту, протерміновані добрива та інше.

 

 

Далі буде…

  • Дата публікації: 16.07.2021


Відгуки користувачів про

0 Коментарів
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Зимова виставка рослин для садових центрів та ландшафтних дизайнерів

«Клуб Рослин» запрошує на першу в Україні зимову виставку рослин, яку фахівці нашого садового центру підготували до нового весняного сезону ...

Запрошуємо на семінар для ландшафтних дизайнерів “Рандеву у Клубі” 4-6 лютого 2022 року

Клуб Рослин продовжує серію Рандеву та запрошує колег провести три зимові дні в колі друзів та однодумців! Чекаємо на Вас 4-6 лютого у Львові ...

Як правильно підібрати інструмент під розмір руки

Щоб робота приносила радість, а не мозолі, секатор потрібно правильно підібрати під розмір руки. Форма кисті, довжина пальців та ширина долоні – це індивідуальні параметри, під які серйозні виробники розраховують лінійки інструменту. ...

Кембрик для підв'язування рослин Agrario: швидко, надійно, зручно

Щоб не витрачати багато часу на підв'язування і захистити рослину від пошкоджень, рекомендуємо купити якісний кембрик Agrario для підв'язування рослин від надійного українського виробника ...