ФАР/ Квантометр

ФАР/ Квантометр
Код товару: 121000112104
Ціна: 11800.00 грн.
*Ми повідомимо про зниження цін
Кількість:
*Ми повідомимо про появу

Доставка по Україні

Здійснюється за допомогою кур'єрських служб: Нова Пошта, ІнТайм, Автолюкс, Міст-Експрес

Способи оплати

При отриманні замовлення

Попередня оплата

Обмін / Повернення:

Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України"

Опис ФАР/ Квантометр

ФАР Квантометр вимірює світло, яке необхідне для росту рослин. Даний прилад, вирізняє з-поміж інших визначення тільки випромінювання, яке використовується рослинами для фотосинтезу.

Світло, яке приводить до фотосинтезу в рослинах, - це фотосинтетично активна радіація, або світло ФАР. Це також називається квантовим світлом, тому що воно вимірюється одиницями молів, що потрапляють в певну зону за одиницю часу.

Незважаючи на те, що діапазон ФАР світла коливається від 400 до 700 нм, область найяскравіших для людських очей є зоною найменшого впливу на рослини. Вимірювання квантового світла може сказати, чи ваші рослини отримують достатню кількість корисного випромінювання.

Характеристики

  • Заміри фотосинтетично активного випромінювання (ФАР) від 400 до 700 нм
  • Діапазон від 0 до 2000 мкмоль · м-2 · с-1
  • Точність: Вимірювач світлового скаутського світла дорівнює ± 5%. Косинус корекція дорівнює ± 3% при 45 ° та ± 7% при 80 °.
  • Квантові лічильники світла калібруються для відображення PPFD. Лічильники дисплей PPFD в діапазоні 0-1999 μmol m-2 s-1.
  • Живлення від стандартної дев’ятивольтової батарейки.

Особливості застосування

LightScout квантові лічильники світла калібровані для сонячного світла. Через різницю в спектрі, створеному штучним світлом, слід внести наступні коригування у значення показаний на каліброваному лічильником сонячного світла:

  • Флуоресцентна лампа: показник завищується на 8%, тож виставляйте дисплей на 0,92.
  • Метал галід: - на 6%, тому виставляйте дисплей на 0.94.
  • Натрій високого тиску: 0% не потребує корекції помилки.
  • Сонячне світло: 0% не потребує корекції помилки.

Для чого застосовується Косинус корекція

Через те, що виявлена ​​інтенсивність світла залежить від кута вхідних променів, сенсор повинен бути спроможний мінімізувати цю помилку. Це називається косинусною корекцією, оскільки

інтенсивність випромінювання падаючого світла залежить від косинус кута між сонцем і уявною вертикальною лінією, що простягається від землі.

Датчик світла ФАР призначений для точного зчитування в широкому діапазон позицій сонця. Це досягається заглибленням фотодіода і створення захисного дифузора, який розсіює світло таким чином, щоб покази датчика був точним.

Купуйте ФАР Квантометр в інтернет-магазині «Клуб Рослин» за доступною ціною. Компанія «Клуб Рослин» співпрацює тільки з найкращими виробниками вимірювальних приладів.Ми здійснюємо доставку по всій Україні.

Властивості

Призначення:
інші вимірювання

Запитайте про товар ФАР/ Квантометр

Задати питання

Відгуки користувачів про ФАР/ Квантометр

0 Коментарів

Технічні характеристики

Призначення:
інші вимірювання
Обмін / Повернення:
Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України"
0 Коментарів
ВАС ЦЕ МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ
Показати всі товари
Найпопулярніші
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Особливості посадки, вирощування і догляду за магнолією на дачі

Як правильно вирощувати магнолію на дачній ділянці ➜➜Дізнайтесь про особливості вирощування ✔ посадки ✔ догляду за магнолією ➤➤➤ Читайте корисну статтю про магнолії на сайті Клуб рослин ...

Лаванда: особливості вирощування в горщику

Як правильно посадити лаванду в горщик в домашніх умовах ➜➜ Дізнайтесь про вирощування ✔ посадку ✔ догляд за лавандою в горщику ➤➤➤ Читайте корисну статтю про лаванду в горщику на сайті Клуб рослин ...

Добриво Осмокот (Osmocote) – опис та особливості використання

Дізнайтесь про добриво Osmocote (Осмокот) ➜➜ Опис добрива тривалої дії Osmocote ➤➤➤ Читайте корисну статтю про добриво Осмокот на сайті Клуб рослин ...

Добрива тривалої дії Yara: опис та особливості використання

Дізнайтесь про добриво Yara (Яра) ➜➜ Опис добрива тривалої дії Yara ➤➤➤ Читайте корисну статтю про добриво Яра на сайті Клуб рослин ...