ФАР/ Квантометр

Код товару: 121000112104
Ціна: 11800.00 грн.
*Ми повідомимо про зниження цін
Кількість:
*Ми повідомимо про появу

Доставка по Україні

Здійснюється за допомогою кур'єрських служб: Нова Пошта, ІнТайм, Автолюкс, Міст-Експрес

Способи оплати

При отриманні замовлення

Попередня оплата

Обмін / Повернення:

Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України"

Опис ФАР/ Квантометр

ФАР Квантометр вимірює світло, яке необхідне для росту рослин. Даний прилад, вирізняє з-поміж інших визначення тільки випромінювання, яке використовується рослинами для фотосинтезу.

Світло, яке приводить до фотосинтезу в рослинах, - це фотосинтетично активна радіація, або світло ФАР. Це також називається квантовим світлом, тому що воно вимірюється одиницями молів, що потрапляють в певну зону за одиницю часу.

Незважаючи на те, що діапазон ФАР світла коливається від 400 до 700 нм, область найяскравіших для людських очей є зоною найменшого впливу на рослини. Вимірювання квантового світла може сказати, чи ваші рослини отримують достатню кількість корисного випромінювання.

Характеристики

  • Заміри фотосинтетично активного випромінювання (ФАР) від 400 до 700 нм
  • Діапазон від 0 до 2000 мкмоль · м-2 · с-1
  • Точність: Вимірювач світлового скаутського світла дорівнює ± 5%. Косинус корекція дорівнює ± 3% при 45 ° та ± 7% при 80 °.
  • Квантові лічильники світла калібруються для відображення PPFD. Лічильники дисплей PPFD в діапазоні 0-1999 μmol m-2 s-1.
  • Живлення від стандартної дев’ятивольтової батарейки.

Особливості застосування

LightScout квантові лічильники світла калібровані для сонячного світла. Через різницю в спектрі, створеному штучним світлом, слід внести наступні коригування у значення показаний на каліброваному лічильником сонячного світла:

  • Флуоресцентна лампа: показник завищується на 8%, тож виставляйте дисплей на 0,92.
  • Метал галід: - на 6%, тому виставляйте дисплей на 0.94.
  • Натрій високого тиску: 0% не потребує корекції помилки.
  • Сонячне світло: 0% не потребує корекції помилки.

Для чого застосовується Косинус корекція

Через те, що виявлена ​​інтенсивність світла залежить від кута вхідних променів, сенсор повинен бути спроможний мінімізувати цю помилку. Це називається косинусною корекцією, оскільки

інтенсивність випромінювання падаючого світла залежить від косинус кута між сонцем і уявною вертикальною лінією, що простягається від землі.

Датчик світла ФАР призначений для точного зчитування в широкому діапазон позицій сонця. Це досягається заглибленням фотодіода і створення захисного дифузора, який розсіює світло таким чином, щоб покази датчика був точним.

Купуйте ФАР Квантометр в інтернет-магазині «Клуб Рослин» за доступною ціною. Компанія «Клуб Рослин» співпрацює тільки з найкращими виробниками вимірювальних приладів.Ми здійснюємо доставку по всій Україні.

Властивості

Призначення:
інші вимірювання

Запитайте про товар ФАР/ Квантометр

Задати питання

Відгуки користувачів про ФАР/ Квантометр

0 Коментарів

Технічні характеристики

Призначення:
інші вимірювання
Обмін / Повернення:
Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України"
0 Коментарів
ВАС ЦЕ МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ
Показати всі товари
Найпопулярніші
Показати всі товари
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Сучкорізи STAFOR 807.80, 808.80, 809.80 – новинки для професіоналів та любителів

Для створення красивого саду з акуратними кронами дерев та чагарників потрібно немало зусиль. Але, крім уваги садівника, потрібні ще й якісні садові інструменти. ...

Агроволокно Plant-Protex – вдалий вибір для саду та городу

На вітчизняному ринку постійно зявляються нові та покращені засоби для саду і городу. До них належить агроволокно Plant-Protex від відомої польської компанії Texton. Про те, як обрати необхідний зразок, при цьому зекономити гроші, час для догляду за насадженнями та отримати гарний результат, мова йтиме далі. ...

Агроволокно для полуниці: посадка полуниці під агр​оволокно

Проблема вирощування якісної полуниці актуальна в ХХІ столітті для безлічі садівників і дачників. Про те, як слід доглядати за цією культурою правильно і отримувати хороший результат, мова йтиме далі. ...

Щеплення рослин: покращуємо техніку (Коженєвський Сергій Романович, 2017)

Чудовий та надзвичайно інформативний посібник. Саме завдяки цьому посібнику ви отримаєте вичерпну інформацію щодо до того, як проводити щеплення, які інструменти для цього необхідні та декілька професійних секретів! ...