Фунгіцид Фітодоктор (бактерії і спори Bacillus subtilis) П. 1 кг, Enzim Agro

Властивості

Форма
порошок
Призначення
для сільськогосподарських, плодово-ягідних, овочевих та декоративних культур
Вага, г
1000
Новинка
559 грн.
В наявності
Артикул1204003011026
БрендEnzim Agro

Купити в один клік

 • Швидка доставка
  Замовлений в нашому магазині товар Ви отримаєте через два дні
 • Гарантія та сервіс
  Наші спеціалісти сервісної служби допоможуть Вам із ремонтом
 • Сертифікований товар
  Ви отримуєте якісний товар, який має усі необхідні знаки якості
 • Програма лояльності
  Для наших постійних клієнтів діє система накопичувальних знижок
Задати питання

Фунгіцид Фітодоктор (бактерії і спори Bacillus subtilis) П. 1 кг, Enzim Agro – ефективний біологічний фунгіцид, розроблений для захисту широкого спектру культур від хвороб, викликаних фітопатогенними грибами та бактеріями. Засіб містить бактерії Bacillus subtilis, що забезпечують активну боротьбу зі збудниками захворювань завдяки виробленню природних антибіотиків та підвищенню імунітету рослин.

Основні характеристики препарату

 • Призначення: для профілактики та лікування хвороб сільськогосподарських, плодово-ягідних, овочевих та декоративних культур.
 • Активна речовина: живі клітини та спори бактерій Bacillus subtilis.
 • Дія: фунгіцид пригнічує розвиток кореневих гнилей, фітофторозу, різоктоніозу, фузаріозного в’янення, парші та інших захворювань.
 • Безпека: препарат нетоксичний, безпечний для людей і корисних комах. Можливе застосування до та під час збору врожаю без необхідності очікування після обробки.

Фунгіцид Фітодоктор забезпечує тривалий захист рослин (до 20 днів), зберігає свою ефективність у стресових умовах, таких як посуха чи заморозки. Застосування засобу сприяє активізації росту рослин та підвищенню їх стійкості до вторинних заражень, допомагає регенерувати рослини після пошкоджень шкідниками.

Рекомендації по застосуванню

Додайте хімічні препарати в бак обприскувача, після чого внесіть біологічний фунгіцид Фітодоктор. Точні норми дозування препарату вказані у інструкції на упаковці. Перед додаванням препарат слід добре збовтати. Використайте приготовлений розчин протягом 6 годин.

Обробку насіння слід проводити в тіні, уникаючи прямих сонячних променів. Обробка під час вегетації виконувати у періоди з мінімальною сонячною активністю.

Фітодоктор – надійний захист ваших рослин від широкого спектру хвороб, застосування якого гарантує здоров'я та активний ріст вашого врожаю. Купити фунгіцид Фітодоктор (бактерії і спори Bacillus subtilis) П. 1 кг, Enzim Agro за привабливою ціною пропонуємо в інтернет-магазині «Клуб Рослин». Якісні засоби захисту рослин та інші товари для садівництва відправляємо надійними поштовими службами в усі куточки України.