Інструмент для догляду Stocker

Показано 0–16 із 16 товарів
Показано 0–16 із 16 товарів

 Якщо Ви бажаєте виконувати обрізку кущів та дерев швидко і професійно, обов’язково замовте і купіть у Інтернет-магазині Клубу Рослин інструменти для догляду Stocker, що стануть у нагоді тоді, коли ріжучі поверхні лез затупляться. Такі засоби використовують господарі сумісних секаторів, сучкорізів, ножів та інших інструментів у всьому світі. Перед виконанням замовлення, рекомендуємо ознайомитися не лише із зображенням товару та ціною, але і з технічними характеристиками. Далі у тексті Ви знайдете інформацію про загальні характеристики доглядових інструментів Штокер, ознайомитеся із особливостями їх експлуатації, перевагами, порадами щодо зберігання та типовими помилками при використанні.

Характеристики інструментів для догляду за інструментами бренду Штокер

 • призначення – догляд за металевими лезами секаторів, ножів, ножиць, інших інструментів;
 • вироби сумісні із оригінальними моделями інструментів та зразками інших виробників;
 • матеріал – камінь із різною зернистістю, пластик, кераміка, інші складові;
 • колір виробів – коричневий, чорний, оранжевий;
 • ручки точилок не ковзкі;
 • бренд Штокер (Stocker);
 • країна виробник – Італія.

Особливості використання брусків і точильних інструментів

Використовувати подібні засоби необхідно кожному, хто бажає підтримувати робочі інструменти (секатори, сучкорізи, ножі, ножиці) у бездоганному стані. Дуже вигідно точильні камені чи точили Комбі Штокер купувати разом із інструментами, засобами для очистки металу, змащувальними матеріалами для ріжучої голівки. Загалом, навчитися правильно обробляти робочу поверхню лез, може кожен садівник. Ми ж рекомендуємо попередньо проглянути декілька відеороликів про техніку виконання таких завдань. Це необхідно для того, аби не зіпсувати леза. Будь-які маніпуляції із гострими ріжучими предметами повинні відбуватися із чітким дотриманням правил техніки безпеки.

Переваги засобів для заточки лез від бренду Штокер

 • усі моделі коштують не дорого, тому навіть ощадливий клієнт знайде для себе вигідний зразок;
 • термін експлуатації точильних каменів та точилок з комбінованих матеріалів дуже довгий – їх можна застосовувати багато років поспіль;
 • усі товари для догляду за інвентарем розраховані на використання як професіоналами, які мають власні майстерні, так і садівниками-любителями, які володіють декількома інструментами (ножицями, секаторами, ножами);
 • дизайн брусків класичний – їх виготовляють у форматі, зручному для розміщення в долонях;
 • точилки із комбінованих матеріалів безпечні, яскраві та ефективні;
 • італійські бруски і точилки підходять не лише для догляду за інструментами Штокер – їх можна успішно застосовувати для догляду за моделями від інших виробників.

Зберігання засобів для догляду за лезами ріжучих садових інструментів

У добрих господарів є не лише весь арсенал робочих інструментів (ножі, ножиці, секатори, сучкорізи), але і зручні органайзери чи сумочки, у яких кожен виріб має своє місце. Таким чином, інструменти можна своєчасно загострити перед виконанням роботи у саду, не витрачаючи час на пошуки засобів для догляду. Бурусочки і точилки Штокер невеликого розміру, тому, якщо є необхідність, у кобурі їх можна носити із собою. Місце постійного зберігання реманенту мусить бути сухим і чистим. Важливо, щоб до нього не мали доступу маленькі діти та сторонні особи.

Типові помилки при використанні доглядових зразків Штокер

 • заточування лез під неправильним кутом чи з невідповідної сторони;
 • обробка поверхонь із захисним покриттям, яке руйнується;
 • використання для несумісних виробів;
 • застосування не за прямим призначенням.

Інтернет-магазин Клубу Рослин оптовим та роздрібним покупцям рекомендує купити за найкращим співвідношенням ціни та якості професійні моделі точилок і брусочків для заточування лез ріжучих інструментів від відомого італійського виробника Stocker. Разом із подібними аксесуарами вигідно придбати секатори, ножі, ножиці, змащувальні матеріали для ріжучих голівок, засоби для очистки металевих деталей інструментів від бруду, кобури, чохли, органайзери, інші товари. Доставка покупок організовується по всій території України, включаючи Київ, Львів, Харків, Одесу, Миколаїв, Дніпро.