Ліквідамбар (Амброве дерево) смолоносний Гумболл Штамб C25 / Pa180

Властивості

Рід
Ліквідамбар (Амброве дерево)
Вид
смолоносний
Сорт
Гумболл
Новинка
5400 грн.
В наявності
Артикул110406400404
Латинська назваLiquidambar styraciflua Gumball Stam C25 / Pa180

Купити в один клік

 • Швидка доставка
  Замовлений в нашому магазині товар Ви отримаєте через два дні
 • Гарантія та сервіс
  Наші спеціалісти сервісної служби допоможуть Вам із ремонтом
 • Сертифікований товар
  Ви отримуєте якісний товар, який має усі необхідні знаки якості
 • Програма лояльності
  Для наших постійних клієнтів діє система накопичувальних знижок
Задати питання

Ліквідамбар (Амброве дерево) смолоносний Гумболл – невисоке дерево з дуже декоративним листям і плодами. Використовують переважно для композицій з іншими деревами (часто хвойними) або як солітер. Рослина має ефектний вигляд на невеликих присадибних ділянках.

Зовнішній вигляд рослини

У висоту амброве дерево цього сорту може досягати до 4 метрів. Належить до рослин, що зростають повільно (приріст не більше 20 см на рік). Кора темно-сіра, у молодих дерев гладенька, з віком з'являються тріщини. Крона округлої форми, пишна.

Головна відмінна риса ліквідамбару смолоносного Gumball – його листя. Багатьом вони здаються схожими на кленові. Складаються з 5-7 лопатей, які можуть досягати до 15 см завширшки. Влітку мають стандартне зелене забарвлення. Восени листя може набувати насиченого жовтого, рудого, червоного, інколи ж і бардового відтінку. У поодиноких випадках можна навіть побачити вкраплення фіолетового кольору.

Квіти не можна назвати дивовижними: вони дрібні і не мають помітного забарвлення. А ось плоди, які з'являються за ними куди цікавіше. Вони мають вигляд кульки (до 4 см у діаметрі) що вкрита безліччю колючок. Колір змінюється із зеленого до коричневого в міру дозрівання.

Особливості вирощування ліквідамбару

Важливо враховувати деякі тонкощі догляду. Наприклад, ліквідамбар смолоносний Гумболл світлолюбний і погано переносить затінення: це неминуче позначиться на його декоративних якостях, особливо в осінній період. Також слід дотримуватися наступних рекомендацій:

 • Ґрунт. Ідеальний варіант – слабокисла, родюча та волога земля з гарним дренажем.
 • Зима. Доросла рослина переносить температуру до -28°C і може злегка підмерзати при суворих зимах. Молоді дерева чутливі до холодів, тому їх краще вкривати.
 • Полив. Має бути помірним. Рослина добре переносить короткочасний застій вологи.

Купити ліквідамбар смолоносний Gumball ви можете у садовому центрі «Клуб Рослин». Ми завжди стежимо за якістю товару та дбаємо про наших покупців: ви можете розраховувати на допомогу наших спеціалістів, а також швидку доставку по всій Україні. Ціна на саджанці вказана над описом.