Магнолія гібридна Джейн

Magnolia hybrida Jane
(Знайдено: 2 товарів)
  • Сортування:

Magnolia hybrida 'Jane'

Magnolia hybrida 'Jane' – чудовий зразок виведеної селекційним методом магнолії. Подарували цю рослину американські вчені, які задалися метою створити унікальні магнолії та надати їм жіночі імена. Таким чином, з’явилися вісім декоративних красунь, здатних царювати в будь-якому саду. Крім того, всі вісім «американок» зацвітають значно пізніше від інших сортів магнолій.

Magnolia hybrida 'Jane' особливості

Гібридна магнолія Джейн – рослина чагарникового типу, яка має кілька характеристик, які варто окреслити.

  • Висота магнолії сягає до 3 метрів, а ширина – 1,5, 2 метри;
  • Крона має форму правильної кулі;
  • Квітка має розмір у діаметрі до 10 см, забарвлення квітів – двокольорове;
  • В період цвітіння від магнолії Джейн розноситься божественний аромат;
  • Магнолія Джейн має дуже жіночний вигляд, оскільки правильні зелені листки компактно і рівномірно вкривають крону;
  • Рослина морозостійка, але вимагає безвітряних ділянок для бездоганного росту.

Догляд за декоративною магнолією гібридною Джейн

Правильний догляд за магнолією обіцяє Вашому саду багаторічне буяння найдивовижнішої з рослин. Обираючи місце для магнолії, звертайте увагу на кислотність ґрунту – він має бути або нейтральним, або середньо кислим.

Ця рослина має дуже ніжну кореневу систему, тому не слід її пересаджувати або обробляти землю під нею механічним способом. Часто, щоб вберегти корені магнолії, турботливі садівники вкривають поверхню землі під нею подрібненою корою, або насаджують густі трав’янисті рослини. Бур’яни варто прибирати тільки ручним способом.

Де садити магнолію Джейн?

Magnolia hybrida 'Jane' чудово почувається як на відкритому просторі, так і в штучних декоративних насадженнях (можна розмістити й на балконі). Освітлення вимагає оптимального, але напівтінь переносить цілком гідно. Ви можете посадити цю красуню в саду, на прибудинковій території чи в парку – в будь-якому випадку вона порадує своїм неповторним цвітінням і вишуканою кроною.

Купити Magnolia hybrida 'Jane' недорого можна купити в інтернет-магазині «Клуб рослин», де піклуються про кожну окрему позицію з усією відповідальністю. Замовлення оформити досить легко, достатньо лишити заявку на сайті. Ми гарантуємо Вам якісний посадковий матеріал і з продуманим захистом кореневої системи. Доставка відбувається як в Київ, так і в інші міста України.