Магнолія зіркова Роял Стар (Magnolia stellata Royal Star )

Magnolia stellata Royal Star
(Знайдено: 1 товарів)
  • Сортування:

Magnolia stellata 'Royal Star'

Magnolia stellata 'Royal Star' – сорт магнолії, який вирізняється з-поміж інших найбільш раннім цвітінням та особливою морозостійкістю. Розквітає зірчата магнолія однією з перших, дивує естетикою квітів-зірочок та дивовижним ароматом.

Кожна квітка магнолії Роял Стар – білосніжна зірка з великою кількістю пелюсток (18-25 шт.) Особливу цінність цього сорту диктує його першість – дарувати цвіт ця магнолія починає ще в квітні, коли інші декоративні види до цього лише готуються.

Особливості магнолії Роял Стар

  • Висота куща може складати 2,5 – 3,5 метрів, але в деяких випадках сягає 6 – 7,5 метрів;
  • Рослина має об’ємну округлу крону, що має здатність до швидкого росту;
  • Квіти – білосніжні, зовні схожі на зірочки, мають дивовижний аромат;
  • Корені магнолії дуже чуттєві, тому потребують особливої уваги садівника.

Догляд за Magnolia stellata 'Royal Star'

Корені магнолії зірчатої, при всій своїй м’ясистості, дуже чуттєві. Досвідчені садівники забороняють обробляти землю під нею за допомогою механічних засобів. Навіть бур’яни рекомендують прибирати вручну. Зірчата магнолія Роял Стар може страждати на хлороз, тому варто мати в запасі спеціальні речовини для обробки кореневої та прикореневої систем.

Перед тим, як «поселити» цю королеву в саду, обстежте його на наявність достатньої площі. Магнолія зірчаста може вирости до 7, 5 метрів у висоту, і буде потребувати відповідного простору.

Кущ гарно відгукується на сонячні промені, але надмірна кількість сонця може зашкодити Вам милуватися цвітінням: листя розвинеться раніше, ніж квіти.

Magnolia stellata 'Royal Star' – красуня, яка скоряє світ

При правильному догляді зірчата магнолія може стати справжньою царівною ландшафтного дизайну. Відомо, що за красу варто платити турботою, тому не слід боятися численних рекомендацій щодо догляду за рослиною від спеціалістів. Адже магнолія має здатність віддавати за зусилля неповторну красу, екстравагантність та бентежні весняні аромати.

Купити зірчату магнолію Роял Стар недорого Ви можете в інтернет-магазині «Клуб рослин». Всі посадкові матеріали, які ми пропонуємо клієнтам, мають спеціальний контейнер для кореневої маси, що у випадку з магноліями дуже важливо. З легкістю оформивши замовлення на сайті, Ви вже невдовзі зможете насолоджуватися новою, неповторною мешканкою саду. Доставку здійснюємо як по Києву, так і по інших містах України.