Піраканта яскраво-червона Оранж Глоу PC C7,5

Властивості

Рід
Піраканта
Вид
яскраво-червона
Сорт
Оранж Глоу
240 грн.
В наявності
Артикул110408700204
Латинська назваPyracantha coccinea Orange Glow PC C7,5

Купити в один клік

 • Швидка доставка
  Замовлений в нашому магазині товар Ви отримаєте через два дні
 • Гарантія та сервіс
  Наші спеціалісти сервісної служби допоможуть Вам із ремонтом
 • Сертифікований товар
  Ви отримуєте якісний товар, який має усі необхідні знаки якості
 • Програма лояльності
  Для наших постійних клієнтів діє система накопичувальних знижок
Задати питання

Піраканта Оранж Глоу – яскраво-червоний декоративний чагарник

Піраканта яскраво-червона Оранж Глоу (Pyracantha coccinea 'Orange Glow') - вічнозелений шипуватий чагарник, доростає до 4 м висоти і 3 м діаметром. Приростає близько 40 см в рік. Листя ланцетні, шкірясті, блискучі. Квітки білі, дрібні, з'являються в кінці травня - початку червня. Плоди оранжево червоні, утримуються до морозів, дуже декоративні. Відрізняється дуже рясним цвітінням і плодоношенням.

Віддає перевагу місцям від сонячних до напівтінистих, захищеним і теплим, часто садять біля стін. Цей сорт піраканти відрізняється стійкістю до парші. Добре виглядає в одиночних насадженнях та в групах, особливо ефектно виходять композиції в контейнерах. Один з кращих декоративних сортів.

В інтернет-магазині Садового центру «Клуб Рослин» можна купити саджанці піраканти яскраво-червона Оранж Глоу за доступною ціною. Наші головні переваги – зручна доставка та великий вибір якісних рослин. Актуальна ціна на саджанці вказана в описі товару. Будь-яку рослину можна замовити з доставкою по всій території України.