Секатор LOWE 14 серії: дбайливе ставлення до вашого саду

 • 2021-02-17

Німецька фірма LOWE займається випуском садових ножиць вже практично 100 років. Компанія славиться власними запатентованими розробками у сфері садового інструменту. Кращі інженери зосереджені виключно на створенні ідеального секатора, який задовольнить потреби сучасного фермера. Купити ножиці Льове 14 серії можна як для промислового, так і для побутового використання. Лояльна ціна дозволяє кожному садівникові стати володарем професійного інструменту.

Використання секатора LOWE 14

Навіть на невеликій присадибній ділянці для секатора є багато роботи. Щоб забезпечити рослинам правильний розвиток і здоров'я, необхідно видаляти пошкоджені та висохлі гілки. Для наведення краси на ділянці не обійтися без формувальної обрізки хоча б один раз за сезон. Сюди також можна додати збір врожаю і квітів. А якщо власник ділянки займається вирощуванням винограду, то обрізка лози – майже щотижневе завдання.

Для всіх перерахованих робіт потрібні садові ножиці. Якщо робити все за правилами, то для обрізки кущів і зрізання троянд варто придбати два різних секатори, що не дуже зручно і точно не економічно.

Компанія Льове пропонує фермерам і садівникам унікальний інструмент, який підходить для виконання основних робіт на ділянці. Це секатори LOWE 14.104 та LOWE 14.107. Дані ножиці практично ідентичні, відрізняються тільки формою руків’я.

Обидві моделі належать до обвідного типу для правої руки. Інструмент компактний, підійде власникам невеликої та середньої долоні. Завдяки малій вазі, такий секатор можна спокійно носити з собою або працювати цілий день, не відчуваючи втоми.

Характеристики секаторів Льове 14

 • тип: обвідний;
 • особливості: для правої руки;
 • довжина: 19 см;
 • вага: 180 г;
 • діаметр зрізу: до 22 мм;
 • матеріал леза: вуглецева сталь;
 • антикорозійне покриття: тефлонове напилення;
 • матеріал руків’я: нековзний пластик;
 • форма руків’я: 14.104 – з опуклістю, для середньої долоні; 14.107 – увігнута, для маленької долоні;
 • змінні деталі: всі;
 • виробник: Німеччина.

Познайомитися ближче з секатором можна завдяки відеоогляду, підготовленому нашим експертом:

Конструкція секатора LOWE 14 серії

Ці садові ножиці виготовляються виключно в Німеччині з якісної німецької сталі. Вони витримують великі навантаження, в тому числі й при мінусовій температурі.

Лезо тонке, виконане з вуглеводневої сталі з тефлоновим напиленням. Це покриття захищає метал від корозії та робить лезо більш слизьким, що дозволяє йому легше входити в деревину. Таким чином рівний зріз виходить навіть при роботі з чутливою або волокнистою деревиною. Однак слід пам'ятати, що з часом тефлонове покриття стирається. Вузька форма різальної частини дозволяє проникати навіть в густі зарості та переплетення ліан.

Леза не знімні, вони є нероздільною частиною руків’я. Ергономічне руків’я має зручну форму для власників долонь різних розмірів. Наповнення руків’я металеве, тому, щоб їх зламати, потрібно дуже постаратися.

Накладки на руків’я виготовлені з якісного теплого матеріалу, який запобігає ковзанню. Шорсткий пластик забезпечує міцний захват навіть вологою рукою, що дозволяє використовувати садові ножиці при будь-яких погодних умовах.

Секатор обладнаний двома амортизаторами, які пом'якшують віддачу в кінці зрізання. Це знижує навантаження на м'язи руки та зменшує ризик отримати травму під час роботи.

Модель легко розібрати для обслуговування або заміни деталей. Як це зробити, дивіться в нашому відео:

Купити секатор LOWE 14 вигідно в інтернет-магазині «Клуб Рослин». Ми є офіційним дилером бренду в Україні та пропонуємо найвигідніші умови. Гарантуємо високу якість товару і готові підтвердити його сертифікатами міжнародного зразка. Грамотна консультація і приємна ціна очікують кожного покупця. Замовте садовий інструмент в нашому магазині та отримайте його з доставкою в будь-який населений пункт країни.

Залиште коментар