Сосна чорна Річард C20 / H40-50

Властивості

Рід
Сосна
Вид
чорна
Сорт
Річард
Новинка
3480 грн.
Закінчується
Артикул110701415105
Латинська назваPinus nigra Richard C20 / H40-50

Купити в один клік

 • Швидка доставка
  Замовлений в нашому магазині товар Ви отримаєте через два дні
 • Гарантія та сервіс
  Наші спеціалісти сервісної служби допоможуть Вам із ремонтом
 • Сертифікований товар
  Ви отримуєте якісний товар, який має усі необхідні знаки якості
 • Програма лояльності
  Для наших постійних клієнтів діє система накопичувальних знижок
Задати питання

Сосна чорна Richard – незвичайний хвойник з оригінальною сіро-чорною корою та кроною колоноподібної форми. Це дерево неможливо зустріти в природі, воно виведене американськими селекціонерами та завоювало стільки симпатій, що вирощується у садах та парках усього світу.

Особливості зовнішнього вигляду

Рослина дуже витончена і приваблива, що викликає неодмінне бажання купити її та висадити на своїй ділянці. Вона невелика та з помірною силою зростання. У дорослому віці досягає висоти близько 1,5 м і займає мало місця завдяки зімкнутій кроні з гілками, спрямованими нагору. Її діаметр становить лише до 0,5 м.

Темно-зелені хвоїнки зібрані по дві, розташовані густо, жорсткі та колючі, іноді скручені. Їхня довжина зазвичай дорівнює 12 см. На третій рік починається плодоношення. На гілках розкриваються блискучі коричневі шишки із жовтим відливом.

Догляд та застосування в дизайні ландшафту

Грунт для сосни чорної Річард підійде будь-яка, аби був присутній дренажний шар, а місце висадки знаходилося на відкритому сонці. Але і з невеликим затіненням дерево миритиметься. Не виносить лише перезволоження та застою води. Культура зимостійка – витримує заморозки до -29°С. Основні заходи щодо догляду за нею:

 • мульчування;
 • внесення підживлення;
 • полив у посуху;
 • укриття молодих сосен від квітневого сонця.

Це компактне дерево особливо підійде всім, хто обмежений у просторі. Розташувати його можна у солітерній чи груповій висадці, створити цікаві змішані композиції.

Декоративні якості сосни чорної Richard дозволяють їй бути не лише екраном для яскравіших рослин, а й займати головну позицію на ділянці. Підійде і традиційне для хвойних розміщення в рокаріях, кам'янистих та вересових садах, альпінаріях. Сорт чудово витримує міські умови.

Купити сосну чорну Річард та багато інших хвойних рослин для озеленення ландшафту ви можете в інтернет-магазині «Клуб Рослин» за розумними цінами та з доставкою саджанців по всій території України.