Сосна дрібноквіткова Сапфір Бонсай C25 / H60-80

Властивості

Рід
Сосна
Вид
дрібноквіткова
Сорт
Сапфір
Новинка
3600 грн.
Закінчується
Артикул110701420109
Латинська назваPinus parviflora Saphir Bonsai C25 / H60-80

Купити в один клік

 • Швидка доставка
  Замовлений в нашому магазині товар Ви отримаєте через два дні
 • Гарантія та сервіс
  Наші спеціалісти сервісної служби допоможуть Вам із ремонтом
 • Сертифікований товар
  Ви отримуєте якісний товар, який має усі необхідні знаки якості
 • Програма лояльності
  Для наших постійних клієнтів діє система накопичувальних знижок
Задати питання

Сосна дрібноквіткова Сапфір – один з особливо чарівних сортів сосен із нетрадиційним кольором крони. Завдяки великій пухнастій хвої рослина має ошатний вигляд, а невеликий розмір і помірне зростання дозволяють поселити її в сад будь-якого розміру.

Найбільш оригінальна та приваблива форма вирощування сосни – бонсай. У ній хвойні дерева мають настільки чарівний вигляд, що викликають бажання негайно їх купити, а враховуючи наші розумні ціни, зробити це досить просто.

Характеристики та особливості зовнішнього вигляду сосни Сапфір

 • крона у вигляді широкого овалу з розлогими гілками;
 • висота – не більше 2 метрів;
 • хвоїнки довгі та м'які;
 • забарвлення рослини – зелено-сизе.

Річний приріст становить до 20 см, тому деревце добре зберігає форму та не вимагає постійних стрижок. Можливі варіанти застосування у дизайні ландшафту – японські сади, одинарна висадка, група, змішані композиції.

Тонкості догляду за сосною Saphir Bonsai

Вигідно купити у нас контейнерну рослину, щоб її пересадка була менш травматичною, і вона швидше адаптувалася до нових умов зростання. Саджанці із закритою кореневою системою можна висадити в будь-яку не морозну пору року.

Бажані умови вирощування культури – ґрунт середнього ступеня родючості, наприклад, супіщаний, добре дренований. Краще підібрати місце без затінювання, що забезпечить гармонійне зростання крони, та захистити деревце від холодного наскрізного вітру.

Цей хвойник дуже витривалий – невимогливий до вологості та стійкий до забруднення повітря, має високу морозостійкість. У першу зиму можна зробити для нього легке укриття, але в цілому рослина добре переносить морози, характерні для нашого клімату.

Замовити таку цікаву сосну ви можете в інтернет-магазині Садового центру «Клуб Рослин» з доставкою саджанців до будь-якої точки України.