Тис середній Хілліі C25 / H80-100

Властивості

Рід
Тис
Вид
середній
Сорт
Хілліі
1800 грн.
В наявності
Артикул110702201639
Латинська назваTaxus x media Hillii C25 / H80-100

Купити в один клік

 • Швидка доставка
  Замовлений в нашому магазині товар Ви отримаєте через два дні
 • Гарантія та сервіс
  Наші спеціалісти сервісної служби допоможуть Вам із ремонтом
 • Сертифікований товар
  Ви отримуєте якісний товар, який має усі необхідні знаки якості
 • Програма лояльності
  Для наших постійних клієнтів діє система накопичувальних знижок
Задати питання

Одним з недооцінених декоративних рослин є тис середній Хілліі, який спроможний в будь-яких умовах бути відмінним солітером і прикрасити ваш сад або присадибну ділянку, де  утворить чудову композицію чи прекрасний живопліт. Тис середній Хілліі - це успішний результат схрещування таких сортів тису як taxus baccata і taxus cuspidata. Тис Хілліі один з найулюбленіших в ландшафтних дизайнерів. Компактний щільний вічнозелений кущ, повільно зростає, досягаючи 2-2,5 висотою і 1-1,2 завширшки.

Хвоя неопадаючих голочок, покриває кущ повністю. Нижні гілки, на відміну від більшості інших тисів, теж густо вкриті блискучою зеленою хвоєю. Колір хвої світліший, ніж у інших тисів. В осінньо-зимовий час верхні частини набувають золотистий відтінок. Тис даного сорту не плодоносить, росте на всіх свіжих або вологих, родючих, дренованих грунтах, кислих або сильно лужних, морозостійкий. Застосовується поодиноко і в групах, ідеальний для вічнозелених живоплотів.

Умови ефективного догляду за тисом Хілліі 

 • У рік посадки рослину частіше поливають, коренева система компактна і не здатна самостійно споживати вологу і поживні речовини з грунту. У наступні роки досить одного разу на тиждень поливати в посушливий сезон, особливо це стосується молодих рослин.
 • Для того, щоб волога випаровувалася з поверхні землі повільніше, потрібно замульчувати пристовбурні кола сосновою корою або тріскою (шар 5-7 см.). Тоді зрошування можна буде проводити рідше, коли підсохне верхній шар землі.
 • Лише молоді рослини можна підгодувати навесні після танення снігу по вологій землі комплексними мінеральними добривами. Дорослі екземпляри підгодівлі не потребують. Більш того, підгодівлі концентрованими мінеральними добривами або свіжими органічними добривами можуть призвести до затримки росту рослини.
 •  При дотриманні правил мінерального підгодовування практично не пошкоджується шкідниками та хворобами.
 • Санітарна обрізка (пошкоджені гілки) проводиться ранньою весною. Одне з кращих рослин для фігурної стрижки. Формувати найкраще ранньою весною, повторити в середині літа. Зрізати більше 1/3 частини приросту минулого року небажано, це може послабити рослину. Після обрізки потрібно обробити фунгіцидом. Це захистить від грибкових захворювань.
 • У перший рік життя у відкритому грунті вкривайте пристовбурову ділянку тису торфом або мульчою з тріски шаром не менше 5 см;
 • Молоді дерева слід утеплити в кінці осені ялиновим гіллям. Дорослим рослинам такий догляд не потрібен;
 • При висадці рослини слід передбачити дренаж у посадковій ямі;

Купити тис середній Хілліі 

Отож, купити тис середній Хілліі в пластиковому контейнері за привабливою ціною ви можете в нашому інтернет-магазині «Клуб Рослин». Консультація наших менеджерів допоможе вам здійснити вибір декоративних рослин та ознайомитися з правилами по догляду за ними, і тоді обраний вами сорт тису буде цілий рік радувати ваше око. Доставка товару здійснюється по всій території України.