Гортензія деревовидна Анабелль (Hydrangea arborescens Anabelle)

Hydrangea arborescens Anabelle
(Знайдено: 2 товарів)
Фільтр
Ціна
грн.
  • Сортування:

Гортензія деревоподібна Анабель

Гортензія деревоподібна Анабель (лат. Hydrangea arborescens Annabelle) – популярний серед садівників сорт вишуканих гортензій, відомий ще з 1746 року. Але вік не впливає на цю унікальну гортензію – вона гордо тримає свої квіти на клумбах і в живоплотах всього світу. Цвітіння Анабель довго не в’яне, що є дуже рідкісним явищем для декоративних культур.

Анабель є струнким, акуратним кущем заввишки до 1,5 м з густим зеленим листям овальної форми. Зазубрені краї листя дають особливий ефект свіжості усій рослині. Зацвітає Анабель у кінці червня. Кулясті, ясно-зелені (а згодом білосніжні) суцвіття тримаються на пагонах до жовтня.

Рослина відрізняється високою зимостійкістю – за наявності природного заслону від вітру гортензія може витримувати морози до – 39 градусів.

Висадка та догляд за гортензією

Гортензія Анабель особливо любить сонячне тепло і світло, хоча відмінно розвивається і на злегка затінених ділянках. Варто відмітити, що на відкритому сонці квіти рослини будуть значно більші за розмірами. Серед порад щодо догляду за сортом Анабель можна виділити ряд пріоритетних.

  • Для висадки краще всього купувати саджанці, яким вже виповнилися 2-3 роки;
  • Висаджують гортензію навесні або в осінній період;
  • Варто обов'язково перевірити ґрунт на наявність вапна – воно є згубним для всіх без виключення сортів гортензій;
  • Бажано уникати ґрунтів, що мають здатність дуже швидко висихати, наприклад, суглинистих або опідзолених;
  • Особливу увагу треба приділити дренажу – спеціальний дренажний шар забезпечують безпосередньо при висадці гортензії у відкритий ґрунт;
  • Важливою умовою для зростання куща і його щедрого цвітіння є розпушування ґрунту, яке треба робити не рідше, ніж 2 рази на рік;

Обрізка гортензії Анабель

Вже у чотирилітньому віці красуня почне потребувати омолоджуючого обрізання. Омолоджувати рослину варто ранньої весни. Краще всього на пишноту і чисельність суцвіть впливає повна весняна обрізка «до основи» рослини. А якщо для гортензії організувати регулярний полив (як мінімум 5 разів за сезон), вона винагородить Вас з усією своєю дивовижною щедрістю цвітіння.

Використання в дизайні ландшафтів

Гортензію Анабель можна висаджувати як в групі з іншими рослинами, так і окремо. Сорт ідеально виглядає в живоплотах, а так само ефектно прикрашає присадибні ділянки.

Купити гортензію можна в інтернет-магазині «Клуб рослин». Ми гарантуємо здоровий саджанець із спеціальним захистом для кореня у вигляді контейнера з пластику. Доставку здійснюємо по усій Україні.