Гортензія волотиста Кенделайт (Hydrangea paniculata Candlelight)

Hydrangea paniculata Candlelight
(Знайдено: 1 товарів)
Фільтр
Ціна
грн.
  • Сортування:

Гортензія мітловидна Кендллайт

Гортензія волотиста кэндллайт (лат. Hydrangea paniculata Candlelight) – це кущ середнього розміру, який садівники цінують за насиченість пізнього цвітіння. Гортензія здатна перетворити будь-який сад або іншу ділянку на романтичний куточок, в якому хочеться дихати щастям.

Квіти цієї культури постійно змінюють свій колір – спочатку вони увійдуть до світу Вашого саду в жовто-зеленому відтінку, потім перетворяться на золотисто-кремові, а вже потім – в темні, насичено-червоні суцвіття.

Особливості гортензії Кендллайт

Кущ гортензії за сприятливих умов зростає до 1,5 м у висоту. Рослину висаджують з метою прикрасити ландшафт восени, оскільки цвісти вона починає значно пізніше за інші декоративні культури. Так, перші формування бутонів на гортензії Ви помітите в серпні, а насолоджуватися цвітінням будете до жовтня. Суцвіття іноді досягають розмірів в 30 см.

Гортензія - рослина струнка і пряма, з рівними, вертикальними гілками. Пагони культури досить міцні, що дозволяє рослині з гордістю тримати на собі шикарні квіти. Крона гортензії в діаметрі складає 1,2 м. Листя темно-зеленого кольору, зубчасте і густе.

Висадка і догляд за гортензією Candlelight

Цей сорт гортензії прекрасно росте і розвивається як на сонячних ділянках, так і в напівзатінених. Завдяки своїй компактності і акуратності, рослина може прикрашати різні по розмірах клумби або інші ландшафтні композиції. Щоб дати гортензії шанс показати себе в усій красі, варто дотримуватися деяких правил по висадці і догляду.

  • Гортензія віддає перевагу родючим кислим ґрунтам;
  • В період посухи саджанець вимагає підвищеної уваги і поливу;
  • Ґрунт для гортензії має бути в міру рихлий, нещільний;
  • Перед висадкою рослині можна вкоротити корені, а при весняній посадці – обрізати пагони, залишивши від 6 до 8 бруньок;
  • Землю після висадки варто замульчувати.

Гортензія волотиста  прихильно сприймає мінеральні підгодівлі і дякує садівникам відмінним здоровим виглядом пагонів і листя, а згодом – ще й дивовижним цвітінням.

Candlelight - сорт гортензії, який прекрасно виглядає як в ландшафтних композиціях, так і в поодинокій посадці.

Купити гортензію мітловидну Candlelight (Кендллайт) за доступною ціною можна в інтернет-магазині «Клуб рослин». Наші менеджери швидко обробляють заявки, тому доставка здійснюється в найкоротші терміни по всій території України.

Саджанці проходять спеціальний контроль на предмет життєздатності. Поставляються рослини в спеціальному контейнері для збереження кореневої системи.