Конектори для кабелю системи автополиву

(Знайдено: 5 товарів)
 • Сортування:
Коннектор для кабелю DBRY-20
81.00 грн.
0 відгуків
*Ми повідомимо про появу
 • Категорія - Коннектори для кабелю
 • Бренд (виробник) - Rain Bird
Коннектор для кабелю DBM
54.00 грн.
0 відгуків
*Ми повідомимо про появу
 • Категорія - Коннектори для кабелю
 • Бренд (виробник) - Rain Bird
Коннектор для кабелю DB
1575.00 грн.
0 відгуків
*Ми повідомимо про появу
 • Категорія - Коннектори для кабелю
 • Бренд (виробник) - Rain Bird
Коннектор для кабелю KING
85.00 грн.
0 відгуків
*Ми повідомимо про появу
 • Категорія - Коннектори для кабелю
 • Бренд (виробник) - Rain Bird
Коннектор для кабелю DBRY-6
85.00 грн.
0 відгуків
*Ми повідомимо про появу
 • Категорія - Коннектори для кабелю
 • Бренд (виробник) - Rain Bird

Конектори для кабелю системи автополиву

Конектори для кабелю використовуються в якості з'єднувачів шлангів для поливу, і є найважливішою складовою будь-якої системи автоматичного поливу. Практика показує, що більшість дачників стикаються з необхідністю щоденного зрошення садових і рослинних культур на своїй присадібній ділянці. Тобто в арсеналі кожного садовода повинні бути в наявності шланги різної довжини, але дуже часто такий інвентар просто відсутній. В такі моменти на допомогу приходять спеціальні конектори для шлангів, які дозволять сконструювати систему поливу потрібного розміру.

На сьогоднішній день існує безліч видів конекторів, що застосовуються для з’єднання шлангів для поливу саду чи городу. Як правило, вибір такого інвентарю залежить від індивідуальних переваг покупця, оскільки більшість конекторів для кабелю ідентичні один з одним з практичної точки зору. Головною вимогою, що висувається до даного інвентарю, є повноцінна герметичність. Конектори не повинні пропускати воду, щільно прилягати до шлангу. В іншому випадку порушується цілісність водопровідної системи, що не кращим чином впливає на якість поливу.

Якими бувають конектори і як правильно вибрати конектор для системи поливу

Конектори для крапельного поливу бувають декількох типів. Деякі моделі можуть виконувати виключно “з'єднувальну” функцію для шлангів. Також існують більш функціональні варіації, які допомагають контролювати процес подачі води. Наприклад, моделі з краном дозволяють перекривати надходження водного потоку. Часто їх встановлюють біля основи шланга, поєднуючи його з краном для води. Також існують конектори з ручним клапаном і для краплинного поливу. Зазначені елементи автоматичного поливу значно полегшують процес поливу рослин, підлаштовуючи його під максимальну зручність користувача.

Вибір та купівля конектора є досить відповідальною і складною задачею. Саме від якості такої деталі часто залежить зручність поливу садових і городніх культур. Для початку, потрібно визначитися з типом такої деталі. Цей показник залежить від кількох важливих критеріїв, а саме: 

 1. Розташування коннектора відносно всієї системи поливу. Наприклад, якщо він буде розміщений для з'єднання шлангу і крана, можна звернути увагу на моделі з ручками для регулювання подачі води.
 2. Якість матеріалу. Чим міцніший матеріал, з якого виготовляється з'єднувач, тим більш високе навантаження він зможе витримати в процесі своєї експлуатації. Так, деякі виробники пропонують конектори високого тиску, які є назамінним атрибутом для водопровідних систем, в яких спостерігається підвищена швидкість течії водного потоку.
 3. Виробник. Важливо вибрати перевірену компанію виробника. Відомі бренди намагаються задовольнити вимоги і очікування своїх клієнтів. Тому вони виготовляють максимально якісну продукцію та реалізують її за лояльною ціною. Конектори для кабелю від популярних торгових марок гарантовано зможуть витримати тривалу експлуатацію і прослужити своєму власникові мінімум 5 років.

Щоб дізнатися інформацію про конкретну модель конектора для кабелю, пропонуємо вам ознайомитися з детальним описом кожного з товарів, які представлені у нас на сайті. Якщо у вас виникнуть питання щодо оформлення замовлення та доставки до вашого міста, ви можете подзвонити за будь-якім номером телефону, вказаним на сайті компанії “Клуб Рослин”. Гарного настрою та вдалих покупок!   

Найпопулярніші
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Кембрик для підв'язування рослин Agrario: швидко, надійно, зручно

Щоб не витрачати багато часу на підв'язування і захистити рослину від пошкоджень, рекомендуємо купити якісний кембрик Agrario для підв'язування рослин від надійного українського виробника ...

Електричні обприскувачі Stocker: більше роботи, менше втоми

Щоб виконувати садову рутину швидко та отримувати задоволення від виконаної роботи, а не біль у м'язах, рекомендуємо купити електричні обприскувачі італійської компанії Stocker ...

Рандеву у Клубі: Літо 2021. Семінар для ландшафтних дизайнерів 20-22 серпня

Клуб Рослин продовжує серію Рандеву та запрошує колег провести три спекотні літні дні в колі друзів та однодумців! Чекаємо на Вас 20-22 серпня ...

Пік цвітіння лаванди на «Казкових Полях» поблизу Львова

Розпочався пік цвітіння лавандового поля на «Казкових Полях». Цей короткий період зазвичай триває два тижні. Зараз масово цвіте лаванда Platinum Nico, а сорт Hidcote Blue вже завершує цвітіння ...