Труби для краплинного зрошення

Показано 1–12 із 12 товарів
Зображення
Артикул
Товар
Рейтинг
Ціна

При облаштуванні надійної та функціональної системи крапельного поливу оптимальним кроком буде купити труби крапельного зрошення високої якості від відомого виробника. Саме таку продукцію пропонує інтернет-магазин «Клуб рослин». Системи, змонтовані з аксесуарів нашого асортименту, будуть працювати надійно і довго.

Труби крапельного зрошення з компенсованими крапельницями

Купити труби крапельного зрошення пропонуємо в один клік. Найпростіше замовити дзвінок: з Вами зв'яжуться наші працівники для уточнення деталей замовлення. Товар також можна помістити у віртуальний кошик, і вже звідти заповнити форму зв'язку. Ми ретельно пакуємо й швидко надсилаємо всі товари. Посилку можна буде отримати вже через кілька діб.

Пропонуємо також і інші вироби для поливу рослин. Зокрема, це садові обприскувачі, насоси для поливу ділянок, а також пускові комплекти систем мікрозрошення.

Труби крапельного зрошення пропонуємо купити в бухтах. Робота з такими бухтами зручна: вони оптимальні для перевезення і укладання труб.

Матеріали й застосування

1. Матеріал виготовлення

Запатентований полімерний матеріал, з якого виготовлено ​​трубу, відрізняється високою гнучкістю та значною стійкістю до ударів, розтягнень, розривів. Цей матеріал майже несприйнятливий до дії ультрафіолету і до хімічних впливів.

2. Як влаштовано трубу

Виріб складається з двох шарів: коричневого верхнього і чорного нижнього. Стінка має товщину 1,2 мм.

Двошарову трубу обладнано крапельницями, виготовленими за запатентованою технологією. Крапельниці діаметром 1,7 см розташовуються уздовж виробу в інтервалах, визначених виробником. Їх обладнано плаваючими мембранами, призначеними для самоочищення. Тиск води в крапельницях компенсується: таким чином досягається рівномірний розхід води по всій довжині виробу.

 Ця система досить ефективна, щоб забезпечувати якісний і надійний крапельний полив.

3. Переваги:

  • гнучкий виріб в бухтах зручно транспортувати й укладати;
  • крапельниці самоочищаються, й працюють надійно і без збоїв;
  • розхід води є стабільним та постійним, і становить 2,2 л на годину.

Для того, щоб система поливу функціонувала без збоїв, виробники рекомендують фільтрувати воду, що надходить в систему, від включень, більших, ніж 125 мікрон.

Як розшифрувати артикул крапельної труби з нашого списку

Назва кожного з товарів відображає основну інформацію про те, чим саме цей виріб відрізняється від інших. При схожому влаштуванні труб від одного виробника наші пропозиції різняться:

  • відстанню між крапельницями;
  • довжиною в бухті.

Таким чином, назва труби, що включає показники 33-100, говорить про те, що крапельниці розташовані по її довжині кожні 33 см, а загальна довжина в бухті становить 100 м.

Подробиці кожної з наших товарних пропозиції можна знайти в описах товарів.

Популярні виробники труб для поливу

Інтернет-магазин «Клуб рослин» пропонує найкращі труби для крапельного поливу від всесвітньо відомих виробників. Зокрема, більшість товарів з нашої пропозиції марковано брендом Rain Bird.

Американська компанія Rain Bird з мережею дистриб'юторів в т.ч.в Європі володіє запатентованими технологіями виробництва виробів для зрошення. Продукція фірми відома в більш ніж 130 країнах і сертифікована ISO 9001. Її товарна пропозиція доволі велика, і включає вироби для сільського господарства, для зрошення спортивних майданчиків і полів для футболу та гольфу, для крапельного поливу.

Продукція Rain Bird, яку пропонуємо ми, відрізняється високою якістю, зручністю застосування та надійністю. Магазин надає гарантію на труби крапельного зрошення. Наші працівники охоче нададуть консультацію щодо її умов.