Перстач кущовий Кобольд (Potentilla fruticosa Kobold)

Potentilla fruticosa Kobold
(Знайдено: 4 товарів)
  • Сортування:

Перстач Кобольд

Перстач Кобольд (Potentilla fruticosa Kobold) - невеликі за розмірами кущі, що досягають у висоту 0,6-0,8 метра. Особливу цінність для садівників і професійних дизайнерів ландшафтів рослина являє завдяки своєму дивовижному щедрому цвітінню. Яскраво-жовті квіти перстача роблять сад або живопліт яскравим і ефектним. Цвіте перстач з червня і до самого вересня. Діаметр крони може досягати 0,8 - 1,3 метра.

Вирощування перстача Кобольд

Кущі перстача не дуже вимогливі до вирощування в домашніх умовах. Рослина відмінно приживається в ґрунтах будь-якого типу, росте навіть в загазованих містах з підвищеною активністю руху на дорогах. Перстач Кобольд відмінно виглядає в рокаріях, різних зразках садових композицій, альпінаріях та інших рішеннях ландшафтного дизайну. При мінімальних зусиллях у питанні догляду Ви отримаєте бездоганні рослини, які прикрасять сад чи двір своїм буянням.

Рекомендації по вирощуванню перстача

  • Висаджувати перстач Кобольд можна у будь-який ґрунт, але найбільш перстач «любить» суглинний;
  • Для висадки варто вибирати сонячні або напівзатінені ділянки;
  • Щоб цвітіння було щедрішим, слід проводити регулярне «омолоджуюче» обрізання;
  • Рослина погано реагує на жару і посуху, тому в літній період вимагає систематичного поливу.

Перстач дуже стійкий до хвороб і різних шкідників. А якщо рослину час від часу підгодовувати спеціальними добривами, вона розвиватиметься швидко, а виглядати - здоровою, сильною і чаруюче прекрасною.

Перстач Кобольд - стильне рішення дизайну ландшафту

Завдяки своїй непримхливості і красі цвітіння, перстач широко використовують в дизайні ландшафтів. Крім того, навіть без квітів такий кущ прикрашатиме живопліт або імпровізований «екологічний» бордюр – листя перстача, завдяки своїй ворсистості, створює ефект срібного нальоту.

Тому не варто стримувати свій порив висаджувати рослину там, де хочеться - Ви обов'язково отримаєте відмінний результат і залишитеся задоволені. Перстач добре виглядає як в окремих насадженнях, так і в групових квітниках в комбінації з іншими рослинами.

Купити перстач Кобольд в інтернет-магазині «Клуб рослин» - це означає отримати якісний посадковий матеріал з контейнером для кореневої системи за доступною ціною. Замовлення можна оформити телефоном або безпосередньо на сайті магазину. Доставка саджанців проводиться фактично в усі міста України.