Перстач кущовий Голдфінгер (Potentilla fruticosa Goldfinger)

Potentilla fruticosa Goldfinger
(Знайдено: 1 товарів)
  • Сортування:

Перстач чагарниковий Голдфінгер

Potentilla fruticosa 'Goldfinger' (Перстач чагарниковий Голдфінгер) – зимостійкий сорт листопадних кущів, що досягає у висоту до 1-1,3 метра. Крона перстача - куляста, кругла. Цвісти кущі починають в червні і продовжують до останніх чисел жовтня. Квітки мають характерний яскраво-жовтий колір. Рясність і тривалість цвітіння – це ті унікальні характеристики перстача Голдфінгер, які роблять його особливо популярним в дизайні ландшафтів. Рослина має ще одно альтернативну назву – Курильський чай.

Переваги сорту Голдфингер

Перстач 'Goldfinger' досить невибагливий в питаннях догляду і вибору місця для вирощування. Головне, чого треба дотримуватися, - це уникати зайвого поливу ґрунту. Не варто розміщувати перстач в місцях, де зволоження вище норми.

Перстачу не страшні садові шкідники і грибкові хвороби рослин. Крім того, він прекрасно росте навіть у великих містах з сильною загазованістю. Якщо на рослині вчасно обрізати старі пагони, вона порадує настільки щедрим цвітінням, що Ви здивуєтеся, наскільки це явище перевершує навіть найсміливіші очікування.

Рекомендації по висадці і догляд за перстачем

  • Рослина дуже світлолюбна, тому висаджувати треба на сонячних ділянках або в напівтіні (але в другому випадку цвітіння буде менш щедрим);
  • Курильський чай зимостійкий і не вимагає спеціального укриття в морозну пору;
  • Саджати кущі краще у вологий, легкий і родючий ґрунт;
  • При купівлі саджанця краще віддавати перевагу зразкам з контейнером для кореневої системи, - тоді Ви не лише зможете висадити рослину в слушний для Вас час (окрім зими), але і отримаєте впевненість у тому, що перстач відмінно приживеться;
  • Яма для посадки повинна мати глибину 60-70 см, при цьому під корінь насипають спочатку дренаж, потім - шар родючого ґрунту;
  • В періоди посух перстач Голдфінгер треба обов'язково поливати;
  • Весняна обрізка позитивно впливає не лише на форму кущів, але і на рясність цвітіння.

Перстач в дизайні ландшафтів

Перстач 'Goldfinger' використовують як в поодиноких, так і в групових насадженнях. Сорт прекрасно виглядає в групі з іншими рослинами, тому його часто використовують для декору імпровізованих живоплотів і рокаріїв. Перстач часто розміщають  в дворах багатоквартирних будинків, шкіл, а також – на дитячих майданчиках і в садах біля приватного домоволодіння.

Купити перстач Голдфінгер можна в інтернет-магазині «Клуб рослин». Ми надаємо захисний контейнер для кореневої системи кожного саджанця. Доступні ціни, простота оформлення замовлення і доставка по усій території України – це головні принципи нашої роботи.