Пила ARS CTR-32PRO TURBOCUT серповидна з кобурою (АРС CTR-32PRO ТУРБОКАТ)

Властивості

Дерево
зелене
Покриття леза
хромоване
Кобура
так
Хіт
2829 грн.
Закінчується
Артикул121000881516
БрендARS

Купити в один клік

 • Швидка доставка
  Замовлений в нашому магазині товар Ви отримаєте через два дні
 • Гарантія та сервіс
  Наші спеціалісти сервісної служби допоможуть Вам із ремонтом
 • Сертифікований товар
  Ви отримуєте якісний товар, який має усі необхідні знаки якості
 • Програма лояльності
  Для наших постійних клієнтів діє система накопичувальних знижок
Задати питання

Професіонал використовує в роботі тільки найбільш якісний інструмент, який вирізняється своєю надійністю. Інструменти японської компанії виробника ARS винятково професійні, та постійно використовуються спеціалістами зеленої галузі.

Наш інтернет-магазин пропонує клієнтам широкий асортимент товарів даної компанії. Зокрема, пилу моделі ARS SUPER TURBOCUT CTR-32PRO. Модель є дуже популярною та затребуваною, а спеціалісти, які вже використовували її в роботі залишили тільки позитивні відгуки.

ARS SUPER TURBOCUT CTR-32PRO: характеристики

 • загальна довжина інструменту: 480 мм;
 • вага моделі: 450 гр;
 • крок леза: 4 мм;
 • лезо виготовлене зі сталі з високим вмістом вуглецю;
 • хромове покриття леза.

Особливості пили ARS CTR-32PRO

Дана модель — виріб для обрізки, високого професійного класу. Лезо інструменту злегка зігнуте, що дозволяє швидко виконати чистий та акуратний зріз, зменшуючи при цьому навантаження на руку.

Ручка інструменту зручна та ергономічна, тому інструментом легко користуватись, тим паче, в процесі роботи він не вислизає з рук. Даним виробом можна виконати великий об'єм робіт по обрізці гілок рослин в садових центрах, розсадниках, приватних садах, тощо.

Рекомендуємо користувачам ретельно очищувати інструмент після кожного використання спеціальними засобами. Зберігати його потрібно в захисному футлярі, що є дуже зручним для транспортування.

Купити пилу ARS CTR-32PRO ви можете в нашому інтернет-магазині за доступною ціною. Товари, доступні для покупки в нашому магазині ви можете замовити, оформивши замовлення на сайті або за допомогою телефонного дзвінка. Доставка можлива по всій території України.

Пропонуємо переглянути відео, підготовлене нашими експертами, з оглядом ARS CTR-32PRO: