Показано 0–16 із 16 товарів
Показано 0–16 із 16 товарів

Довговічний і надійний сучкоріз хоче мати кожен садівник чи селянин, без нього ніяк не обійтися у догляді за деревами, кущами, живоплотом. Враховуючи велику потребу вітчизняного ринку у якісному робочому інвентарі, Інтернет-магазин Клубу Рослин пропонує оптовим та роздрібним замовникам купити за оптимальними цінами сучкорізи Stocker (Штокер) різних моделей. Про загальні характеристики товарів, специфіку використання та переваги, читайте далі у тексті. Пам’ятайте, що перш ніж оформити покупку, слід дуже ретельно ознайомитися із технічними характеристиками кожного зразка на індивідуальній сторінці товару.

Якість сучкорізів Stocker

Усі деталі ріжучих інструментів виготовлені із матеріалів з високим показником зносостійкості, вони стійкі до дії агресивних факторів зовнішнього середовища та можуть використовуватися не лише для приватних цілей у садівництві, але і на виробництві. Тисячі працівників із різних країн світу випробували ріжучі інструменти у дії та залишилися задоволеними результатом. Леза усіх моделей дуже довго тримають заточку, вони ідеально гострі, тому обтинають гілки різних рослин миттєво, місце зрізу при цьому залишається чистим. Великих фізичних зусиль працівник під час роботи не докладає, тому на відміну від застарілих інструментів інших виробників, покупці тепер віддають перевагу сучкорізам Штокер.

Сучкорізи Stocker для саду

Найрізноманітніші декоративні та плодово-ягідні дерева і кущі потребують своєчасної корекції крони і щорічної санітарної обрізки. Саму тому, для саду вигідно обрати надійний і маневрений сучкоріз. Такий інструмент стане у нагоді під час обтинання гілок яблунь, груш, сливок, абрикосів, різних декоративних культур. Окрім виконання технічно складних обрізок у приватних та промислових садах, окремі зразки із нашого каталогу можуть використовуватися у близьких галузях – лісовому господарстві, комунальними службами, тощо. 

Як обрати сучкоріз Штокер 

  • зверніть увагу на такі технічні характеристики, як вага, будова ріжучої голівки, максимально допустима товщина гілок для зрізання;
  • важливо враховувати можливість застосувати сумісні штанги (телескопічні ручки) і обтинати крону на великій висоті – такі зразки працюють за допомогою ручного натягу троса, який заміняє одну із рукояток;
  • дуже добре, коли виробник передбачає можливість заміни зношених чи поламаних деталей;
  • інструмент повинен чітко відповідати тим завданням, які Ви плануєте виконувати у догляді за рослинами;
  • поцікавтеся у продавця про можливість купити сумісні засоби для заточки ріжучих поверхонь лез, змазки, очисні спреї, інші аксесуари для догляду та зберігання.

Переваги сучкорізів Штокер

Серед широкого асортименту ріжучих інструментів у цій категорії, мало який виробник конкурує із італійським брендом Штокер. Купити недорогу, зручну і довговічну модель може навіть садівник із доволі обмеженим бюджетом. Італійські сучкорізи маневрені та зручні у використанні чоловіками і жінками, вони підходять для любительського садівництва і виконання професійних завдань на виробництві. Отож, основними перевагами італійських ріжучих інструментів є: доступні ціни, маневреність, довговічність, універсальність у застосуванні.

Комбіновані системи сучкорізів та їх застосування

Комбіновані зразки мають ріжучу голівку, телескопічне руків’я і трос, натягуючи який майстер виконує ріжучі рухи. Такі моделі важать менше 1 кг і обтинають гілки завтовшки до 40 мм на великій висоті. Таким чином, садівнику не потрібно застосовувати драбину і вдається працювати у важкодоступних зонах. Інструменти придатні для використання селянами, дачниками, садівниками-любителями – навчитися працювати із ними зовсім не складно! Незамінні вони в арсеналі реманенту професійних ландшафтних дизайнерів та інших фахівців.

Поспішіть замовити і купити сучкоріз Stocker в Інтернет-магазині plants-club.ua за хорошою ціною! Про доставку не хвилюйтеся – її ми організовуємо оперативно по всій території України, включаючи Київ, Львів, Харків, Одесу, Дніпро. При необхідності наші консультанти нададуть Вам більш вичерпну інформацію щодо технічних характеристик та специфіки експлуатації наявних ріжучих інструментів.