Показано 0–16 із 16 товарів
Показано 0–16 із 16 товарів

Сучасні сучкорізи відомого мексиканського бренду Truper відтепер доступні для оптових і роздрібних клієнтів Інтернет-магазину plants-club.ua – замовити і купити їх можна за максимально вигідною ціною. Детальніша інформація про якість, особливості застосування, переваги інструментів та інші дані, наведена далі у тексті. Перед оформленням замовлення, ми наполегливо рекомендуємо клієнтам прискіпливо ознайомитися із інформацією на індивідуальних сторінках товарів.

Якість сучкорізів Truper

Кожна модель ріжучого інструмента виготовляється висококваліфікованими спеціалістами на сучасному обладнанні, вироби мають фірмове маркування. Елементи ріжучої голівки та інші деталі створюються із високоякісних складових (пластику, металу, інших матеріалів). Перед запуском у серійне виробництво усі вироби ретельно тестуються – при цьому беруться до уваги ріжуча здатність, амортизаційні можливості, придатність для роботи із матеріалом різного діаметру (гілки) та різної твердості. Для садівників, які виконують технічно складні обрізки на великій висоті, виробником було розроблено спеціальні інструменти. Успішна і доволі популярна модель, яка представлена у нашій крамниці – сучкоріз штанговий із пилкою Truper-TR-82. Про високу якість інструментів Трупер свідчить також значна кількість гарних відгуків від садівників із різних континентів та країн світу.

Сучкорізи Truper для саду

В догляді за декоративними, лісовими чи плодово-ягідними кущами і деревами не обійтися без маневрених, гострих та довговічних ріжучих інструментів. У саду сучкорізи стають в нагоді під час планової щорічної санітарної обрізки крони. Використовують їх для корекції форми дерева або куща, для стимуляції закладання генеративних бруньок, інших завдань. Для сільськогосподарських і мисливських тварин надзвичайно зручно заготовляти гілковий корм навесні та в першій половині літа за допомогою механічних сучкорізів.

Як обрати сучкоріз Трупер

  • при виконанні замовлення потрібно звернути увагу на гранично допустимий діаметр гілок, які дозволяється різати;
  • дуже важливо, чи передбачена конструкцією заміна зношених або поламаних деталей (наприклад, лез ріжучої голівки);
  • обираючи ріжучі інструменти, звертають увагу на амортизаційну систему та загальну вагу виробу, довжину рукояток (штанги) і матеріал, з яких вони виготовлені;
  • цінним критерієм у виборі є ергономічність дизайну;
  • підбираючи робочий інвентар, радимо відразу купувати сумісні засоби для заточування лез ріжучої голівки, очисні розчини (спреї), змащувальні матеріали.

Переваги сучкорізів Трупер

Достоїнствами сучкорізів Трупер слід вважати чудову ріжучу здатність при мінімальному докладанні фізичних зусиль. Це особливо вигідно в тих випадках, коли садівник, працівник садово-паркового, лісового господарства чи майстер комунальних служб, мусить постійно виконувати великий об’єм роботи. Амортизаційна система класичних виробів працює бездоганно. Штангові моделі сучкорізів допомагають виконати планову обрізку без драбини чи інших допоміжних пристосувань, у важко доступних місцях крони. Мексиканський реманент для різання гілок однаково успішно використовується для виробничих цілей та у приватних господарствах садівниками, дачниками і селянами.

Асортимент продукції у крамниці Клубу Рослин

Як тільки виробник запускає у серійне виробництво нову модель, ми намагаємося якомога швидше представити її на вітчизняному ринку. Серед наявних виробів, які заслуговують уваги садівників, наступні – класичний сучкоріз Т-122, модель ТВ-122, штанговий сучкоріз із пилкою TR-82 (до нього можна окремо докупити зручні алюмінієві штанги).

Отож, якщо Ви незадоволені якістю різки гілок застарілими моделями інструментів – купіть за найкращим співвідношенням ціна-якість у Інтернет-магазині Клубу Рослин зручний та довговічний сучкоріз Truper. Для професійного догляду за деревними культурами рекомендуємо також замовити інші ріжучі інструменти  цього бренду та засоби для заточки лез, змащення і очищення ріжучої голівки. Оперативну доставку покупок організовуємо по всій території України, включаючи Київ, Одесу, Харків, Дніпро, Миколаїв, Львів, Івано-Франківськ.