Ялиця корейська Кохаутс Асбрейкер C5 / H25-30

Властивості

Рід
Ялиця
Вид
корейська
Сорт
Кохаутс Асбрейкер
2650 грн.
Немає в наявності
Артикул110700107906
Латинська назваAbies koreana Kohout's Icebreaker C5 / H25-30
 • Швидка доставка
  Замовлений в нашому магазині товар Ви отримаєте через два дні
 • Гарантія та сервіс
  Наші спеціалісти сервісної служби допоможуть Вам із ремонтом
 • Сертифікований товар
  Ви отримуєте якісний товар, який має усі необхідні знаки якості
 • Програма лояльності
  Для наших постійних клієнтів діє система накопичувальних знижок
Задати питання

Ялиця корейська Kohout ̓s Icebreaker – низькоросла хвойна рослина, виведена в Німеччині порівняно недавно, у 2007 році, але відразу ж завоювала шалену популярність. Двоколірні голки мініатюрної красуні вигнуті таким чином, що створюється візуальний ефект, ніби деревце присипане блискучим інеєм або дрібками льоду.

Ялиця корейська Кохаутс Асбрейкер привертає до себе увагу в складі будь-якої композиції. Витончена рослина прекрасно виглядає в групі з іншими низькорослими хвойниками, стане прикрасою альпійської гірки, рокарію, японського садка з каменів. Купити якісні саджанці рослини можна в нашому інтернет-магазині, ціна прийнятна.

Основні характеристики сорту

Ялиця корейська Кохаутс Асбрейкер – карликовий хвойник, що не перевищує в дорослому стані висоти 80 см, річний приріст становить 5-10 см.

 • густі гілки утворюють щільну кулясту крону діаметром до 1,2 м;
 • хвоя м'яка, пухнаста, загинається вгору;
 • з зовнішнього боку голки мають зеленуватий відтінок, з внутрішньої – інтенсивний сріблясто-блакитний окрас;
 • світло-коричневі шишки циліндричної форми ростуть вгору у вигляді свічок.

Кращі рослини-компаньйони ялиці: карликові ялівці, сосни і ялини, ґрунтопокривні рослини – очиток, декоративні мохи, котовник.

Рекомендації по посадці та догляду

Яскраве забарвлення сорту зберігається при посадці на сонці, місце повинно бути захищене від сильних вітрів. Рослина віддає перевагу родючим дренованим ґрунтам з низькою кислотністю. Мініатюрна ялиця витримує морози до -23˚С, в холодні безсніжні зими потребує легкого укриття.

Рослина вологолюбна, вимагає помірних, але регулярних поливів. Не допустити пересихання верхнього шару ґрунту допомагає мульчування пристовбурного кола тирсою, хвойним опадом, подрібненої корою.

Пропонуємо замовити та купити саджанець ялиці корейської Kohout ̓s Icebreaker в інтернет-магазині Садового центру «Клуб Рослин». Компанія гарантує оперативну доставку посадкового матеріалу в усі куточки України.