Лопати Bellota (Беллота)

Показано 0–16 із 16 товарів
Показано 0–16 із 16 товарів

Лопати Bellota (Іспанія)

Іспанський бренд Bellota вже понад століття спеціалізується на створенні бездоганного садового інвентарю. Сьогодні компанія представляє собою потужну корпорацію, яка входить в топ-8 лідерів ринку. Виробник випускає широкий ряд садово-городніх інструментів і запасних частин для сільськогосподарської техніки.

На виробництві строго контролюють якість продукції, роблять як ковку металу, так і оздоблювальні роботи. Товари бренду завжди мають стовідсоткову міцність і максимально ефективні при використанні. Робота з таким інструментом на присадибних ділянках здійснюється швидко і результативно.

Лопата Bellota – незамінний помічник садівника

Лопати, виготовлені на виробничих потужностях компанії Беллота, значно полегшують діяльність людини – з їх допомогою садять культури, збирають урожай овочів, перекопують ґрунти і здійснюють роботи на будівництві. Всі інструменти мають тривалий термін служби і виготовлені з урахуванням високої ергономічності.

У нашому інтернет-магазині «Клуб Рослин» можна купити штикові та совкові лопати з відмінними технічними характеристиками. Лопата Беллота, відгуки про яку свідчать про те, що інструмент відмінно справляється з різними видами робіт, наразі можуть собі дозволити українські садівники-професіонали та аматори.

Види лопат від бренду Беллота

Лопата Беллота може бути совковою або штиковою. Залежно від призначення, можна вибрати садовий інвентар, який задовольнить найрізноманітніші потреби. Нижче ми розповімо про види лопат, представлених в нашому інтернет-магазині.

  1. Штикові лопати, що мають гострі леза (3100, 3101, 3103 і 3104 серія MFV). Ці зразки виготовляються на основі сталі листового типу, що пройшла загартовування. Моделі мають антикорозійне покриття. Лопата штикова Bellotа зручна і безпечна в роботі, має легку вагу завдяки ергономічній рукоятці, яка всередині обов'язково порожниста. Такими лопатами вирівнюють ґрунт і проводять посадочні роботи. На рукоятці передбачені дві накладки, які забезпечують зручне захоплення. За основу при виготовленні накладок взяте скловолокно, яке здатне усунути ковзання рук. При цьому тривала робота при мінімальному додатку зусиль гарантована.
  2. Штикові моделі 5559 ML 5573-26 ML і 5604-26 MM. Інструменти призначені для виконання широкого спектру робіт на землі. Вони витримують навіть особливо інтенсивне використання, ідеальні для роботи в лісових господарствах і на присадибних ділянках. Вироби мають відмінно загострені леза (робочі полотна). За основу при виготовленні робочої частини взята кована загартована сталь. Робоча поверхня має покриття для захисту від корозії, міцна на злам і стійка до деформацій. Держаки таких лопат виготовляються на основі високоміцного дерева, яке відрізняється екологічністю і зручністю при використанні. Вироби мають надійне кріплення держака і насадки завдяки спеціальній фронтальної втулці (шурупу).
  3. Лопати совкового типу (5520, 5522 і 5525 (МА). Такі інструменти незамінні у всіх без винятку господарствах. Вони дозволяють легке збирання землі, опалого листя, сміття та трави. Такі лопати часто використовують на будівництві. Не менш корисний подібний інструмент при розкиданні гною по ділянці. Серед переваг таких лопат – легка вага, полотно, що забезпечує функціональність і ефективність. Матеріал, з якого виготовляється полотно – алюміній, який пройшов попереднє загартовування. Це забезпечує стійкість до деформацій, необхідну гнучкість. Держаки мають D-подібні ручки і виготовляються переважно з дерева високої міцності. Такі рукоятки дуже зручні і комфортні навіть при виконанні робіт особливою складністю.
  4. Лопата Bellota саперна. Інструмент, який буде корисний туристам і автомобілістам. Така лопата допоможе очистити місце відпочинку на природі або відкинути сніг на дорозі для забезпечення проїзду. Насадки таких інструментів виготовляються з висококласної сталі. Моделі дуже довговічні і мають досить довгий термін служби.

Купити за доступну ціну лопату Беллота можна в нашому інтернет-магазині «Клуб Рослин». Ми забезпечимо швидку доставку в будь-яке місто України.