Лопати Romanik

Показано 1–3 із 3 товари
Зображення
Артикул
Товар
Рейтинг
Ціна
Артикул: 121000663502
 • Ширина насадки, мм: 245
 • Матеріал насадки: сталь
 • Довжина, см: 120
 • Країна-виробник: Польща
 • Матеріал ручки: дерево
 • Тип: совковий
Артикул: 121000663503
 • Ширина насадки, мм: 200
 • Матеріал насадки: сталь
 • Вага, г: 1800
 • Довжина, см: 119
 • Країна-виробник: Польща
 • Матеріал ручки: дерево
 • Тип: для копання
Артикул: 121000663501
 • Ширина насадки, мм: 150
 • Матеріал насадки: пластик
 • Довжина, см: 65,5
 • Країна-виробник: Польща
 • Матеріал ручки: пластик
 • Тип: що складається

Лопати Romanik

Для бажаючих купити лопату пропонуємо унікальні вироби від польського бренду Romanik. Лопата для саду та городу – важливий інструмент, без якого не виходить обійтися в будь-якому господарстві. За допомогою такого інвентарю прибирають урожай, перекопують землю і готують лунки для висадки саджанців. Сьогодні продаж лопат передбачає безліч моделей, здатних полегшити працю городників і садівників. Ціни на лопати досить різноманітні і залежать від особливих рис того чи іншого товару. Купити хорошу лопату – значить забезпечити свою ділянку належним доглядом, який буде проводитися з мінімальним прикладанням зусиль.

Як купити лопату в Україні

Сучасний ринок пропонує різні моделі, які класифікуються за формою і призначенням. Садова лопатка може бути невеликого розміру, з легкою ручкою. Але можна купити лопату для городу з міцною та надійною насадкою, і в такому випадку інвентар допоможе впоратися з особливо важкими завданнями. Нижче ми розглянемо найпопулярніші види інструментів.

 1. Лопата штикового типу. Універсальний різновид, який дозволяє виконувати широкий спектр робіт. Нею легко перекопувати тверду землю, перерізати корені, прибирати різне сміття.
 2. Лопата маленька, що має заокруглене лезо. Відмінний варіант для обробки пухкого ґрунту, обкопування прикореневої області рослин, розпушування землі на клумбах і в садах.
 3. Лопата, що має зігнутий держак і лезо. Такий інструмент чимось нагадує ложку, і призначається для різних робіт. Відрізняється легкістю у використанні – така модель вимагає мінімуму зусиль при роботі.
 4. Лопата для робіт із землею. Переважно має подовжене лезо загостреної форми. Такий садовий інвентар – лопати – застосовують для того, щоб вирити траншею чи яму в кам'янистих, твердих або глиняних ґрунтах.
 5. Лопата совкового типу. Призначається для здійснення робіт з сипучими речовинами – піском, добривами, будівельним сміттям і т.п.

Універсальна лопата для копання городу – це обов'язково ергономічний, надійний інструмент, для створення якого використовується тільки міцна сталь. Держак такої лопати виготовляється з якісного дерева.

Що потрібно знати, щоб купити садову лопату

Для покупки потрібного інструменту варто правильно розцінити розмір ділянки, на якій він буде використовуватися. Штикові лопати купують люди, які усвідомлюють необхідність компактного інвентарю. Такий вид дозволяє зберігання навіть в обмеженому просторі. Лопатка для саду виручить, якщо потрібно зробити невелику за обсягом роботу, при цьому не важко її зберігати в маленькому приміщенні. Лопата садова, купити в Києві та Україні яку не складе труднощів, стане варіантом, придатним для багатьох випадків.

Лопата садова: ціна

Лопати від польського бренду Романік продаються за доступними цінами. Компанія відрізняється лояльною ціновою політикою. При цьому, доступні ціни зовсім не означають, що лопата прослужить менше, ніж конкурентні зразки.

Лопата для городу, купити яку можна, вивчивши асортимент бренду Romanik, може стати універсальним інструментом. Серед пропозиції компанії:

 1. Лопата для піску з ручкою. Модель з Т-подібною формою ручки. Матеріал ручки –бездоганне дерево. Насадка виготовлена на основі висококласної сталі. Виріб ідеальний для розкидання піску на садових доріжках. Часто модель використовують працівники садово-паркової сфери і ботанічних садів.
 2. Лопата оправлена зміцнена. Модель з Т-подібною дерев'яною ручкою і сталевою насадкою. Використовується в різних сферах, демонструє стійкість до корозії і механічних пошкоджень. Модель добре себе зарекомендувала в інтенсивній і тривалій роботі.
 3. Лопата складна. Лопата, вартість якої досить демократична, виготовлена з надійного пластику. Виріб ідеальний для застосування на природі, при транспортуванні та використанні в подорожах на авто, в садових і городніх роботах. Модель має компактні розміри, зручна у використанні.

Купити лопату в інтернет-магазині «Клуб Рослин» досить просто – на сайті надана можливість купити товар в один клік. Ми гарантуємо доставку садового інвентарю в будь-яке місто України. Щоб дізнатися, скільки коштує лопата Романік, вивчіть пропозицію на кожній конкретній сторінці сайту, або телефонуйте нашому менеджеру.