Лопати Fiskars (Фінляндія)

(Знайдено: 25 товарів)
Фільтр
Ціна
грн.
  • Сортування:

Fiskars (Фінляндія) - одна з найвідоміших у світі компаній, яка виробляє високоякісні надійні ріжучі інструменти (садово-городній інвентар) з кованої сталі, що користуються величезним споживчим попитом на світовому ринку. Лопата займає в списку продукції Fiskars провідне місце, адже без неї в прямому сенсі слова неможливо посадити, виростити і зібрати врожай, провести будівельні роботи, прибрати сніг, та й на відпочинку без неї не обійтися.

Якісні лопати повинні мати такі характеристики: гостре і міцне лезо (совок), зручний і ергономічний держак з рукояткою, бути надійними, безпечними і гарантувати високу якість виконаної роботи.

Всім перерахованим вимогам відповідають усі лопати від всесвітньо відомого виробника Fiskars, з основними моделями яких ми коротко ознайомимо садівників (з докладними технічними характеристиками і фото лопат можна ознайомитися на сайті інтернет-магазину «Клуб Рослин»). 

  1. Значною популярністю користуються багатофункціональні садові штикові лопати нової серії Ergonomic (моделі 131410 і 131510 полегшена), призначені для копання грунту і риття посадочних ям для рослин. Це кращі моделі штикових лопат з високоякісної нержавіючої листової сталі з додаванням бору, стійкою до деформації і корозії, з гострим лезом, що не вимагає частої загострювання. Надійні кріплення полотна лопати зі зручною ергономічною дерев'яною рукояткою (укріпленою міцним пластиковим покриттям), виконаної у формі літери “Y” гарантують безпеку і комфорт в роботі.
  2. Совкові лопати нової серії Solid (моделі 132400 і 132403) призначені для роботи з сипучими матеріалами (піском, гравієм), для перенесення грунту і внесення добрива. Така лопата - незамінна помічниця при виконанні будівельних робіт (для перемішування речовин, бетону, укладання цегли і блоків). Держак і робоче полотно лопат із загартованої нержавіючої сталі з добавками бору мають особливу міцність і стійкість до механічних пошкоджень. Ергономічні рукоятки лопат Solid в формі літери “D” гарантують безпеку, перешкоджають ковзанню руки і дозволяють максимально полегшити працю, знижуючи рівень фізичних навантажень.
  3. Не обійтися жодному власнику ділянки взимку без снігоприбиральних лопат Fiskars (моделі 141001, 141020, 143001 і 143060). Полотно-совок, виготовлене з легкого і надміцного загартованого алюмінію, дозволяє швидко і якісно прибрати сніг з ділянки та прибудинкової території, а ергономічна алюмінієва рукоятка зі спеціальним ПВХ покриттям забезпечить садівникові простоту, зручність і надійність в роботі.
  4. Досить зручні в застосуванні телескопічні лопати Fiskars (моделі 131300 і 131310), довжина рукоятки яких може регулюватися в залежності від росту людини і виду роботи, з гостро заточеним закругленим лезом з міцної нержавіючої сталі і зручною рукояткою. За допомогою такої лопати можна швидко і якісно зрізати міцне коріння рослин і формувати прекрасний рівний газон.
  5. Не менш популярні види лопат, без яких власникам заміських ділянок просто не обійтися, - легкі і зручні універсальні складні лопати для відпочинку (кемпінгові) і автомобільні (моделі 131320 і 131520), що легко вміщуються в багажнику автівки. Матеріал леза таких лопат - нержавіюча сталь, держак виготовлений із загартованого легкого алюмінію, покритого спеціальним плаcтиком (ПВХ). Завдяки цьому лопатам Fiskars з механізмом, що складаються, притаманні висока міцність «на злам», стійкість до зносу і одночасно гнучкість, компактність і надійність у використанні.

Широкий асортимент лопат бренду Fiskars в інтернет-магазині «Клуб Рослин» дозволить кожному садівникові за допомогою досвідчених менеджерів вибрати потрібну модель і оформити замовлення на покупку з доставкою по Україні протягом 1-2 днів.